16 lipca 2022 | 18:41pm

Mark Zuckerberg udostępnił w sobotę na Instagramie materiał z ostatniej wycieczki na wakeboard, ustawiając klip, w którym nawiguje po falach do „Heat Waves” Glass Animals – wow, Zuck, bardzo meta rzeczywiście!

Weaving back and forth across the boat’s wake throughout the clip, the Meta CEO captioned the post „Some Saturday turns”

Tech juggernaut początkowo trzyma się mocno liny przymocowanej do jednostki ciągnącej go po powierzchni wody, nabierając rozpędu, aż w końcu upuszcza kabel i kontynuuje, płynąc do przodu na własną rękę.

Trwające zaledwie minutę, wideo kończy się założyciel Facebook nadal szybuje triumfalnie, jego prędkość ledwo słabnie, jak utrzymuje równowagę na pokładzie – a tym samym odmawiając Reel widzów widok stopniowo zwalnia wystarczająco, aby złożyć swój ładunek miliarder w otaczającym jeziorze.

Mark Zuckerberg
Mark Zuckerberg trzymał się mocno liny podczas pierwszej części filmu.
Instagram/@zuck

Podejrzewa się, że lokalizacja – podobna z wyglądu do tła wideo opublikowanego 4 lipca 2021 roku, pokazującego Zuckerberga na elektronicznej desce surfingowej i dzierżącego amerykańską flagę – to jezioro Tahoe, nad którym exec zakupił rozległą posiadłość w 2018 roku.

Mark Zuckerberg
Zuck w końcu puścił linę, wykorzystując pęd do przodu ze skutera wodnego, aby kontynuować szybowanie na wodzie.
Instagram/@zuck

Zuckerberg wyruszył na wodną wyprawę po przetrwaniu kolejnego napiętego tygodnia w firmie Meta, która, w przeciwieństwie do jego wielu bezbłędnie wykonanych „obrotów”, uchwyconych podczas ostatniego spreju na wakeboardzie, załamała się ostatnio, a jej akcje spadły o ponad 52% od początku roku, jak podaje Washington Post.