12 maja 2023 r. |16:55

Kobieta, która rzekomo miała nieślubnego syna z Jayem-Z, kiedyś szczegółowo napisała o tym, jak zaszła w ciążę z synem hip-hopowego potentata jesienią 1992 roku, według nowego raportu.

Jednak źródło mówi Page Six wyłącznie, że Jay-Z „nigdy nie spotkał tej kobiety.”

„On jej nie zna. To nie jest prawda”, mówi nam źródło zaznajomione z sytuacją, zauważając, że oświadczenie uzyskane przez Daily Mail w piątek może nawet nie być „prawdziwe”, ponieważ „nigdy nie zostało złożone w sądzie.”

„Jay-Z nawet nie zna tej osoby.”

Wanda Satterthwaite napisała w notarialnym oświadczeniu z 25 lutego 2015 roku, że „po rozmowie, piciu i tańcu”, rzekomo poszła do pokoju z „Shawnem”, aby się spiknąć, odnosząc się do rapera po jego prawdziwym imieniu, Shawn Corey Carter.

Następnie twierdziła, że „Shawn i ja uprawialiśmy seks pod ochroną, ale ochrona pękła.”

Rymir Satterthwaite and Wanda Satterthwaite posing together.
Wanda Satterthwaite napisała w oświadczeniu z lutego 2015 roku o swoim rzekomym hookup’ie z Jay’em-Z.
Rymir Satterthwaite/Facebook

Satterthwaite zaznaczyła również w dokumencie, że widziała Jay-Z dwa tygodnie po ich rzekomym hooku, a on podobno poprosił ją o „wyjście” z nim.

Jednak twierdziła, że odmówiła raperowi „Can I Get A …”, ponieważ jej matka byłaby „zdenerwowana”.

„Nigdy więcej nie widziałam go aż do lat późniejszych w telewizji, ale nadal nie miałam pojęcia o jego prawdziwym imieniu aż do późniejszego czasu i nie wiedziałam, jak do niego dotrzeć”, podsumowała Satterthwaite w liście.

A solo shot of Jay-Z.
Źródła mówią Page Six, że Jay-Z nigdy nie spotkał Satterthwaite’a.
GC Images

Per Daily Mail, zmarła w 2019 roku, ale jej oświadczenie pojawiło się ponownie za pośrednictwem jej rzekomego syna z Jay-Z, ponieważ ściga pozew o ojcostwo przeciwko raperowi „99 problemów”.

Rymir Satterthwaite niedawno złożył nakaz sądowy, żądając, aby Jay-Z wykonał test DNA.

Podobno walczy o udowodnienie, że miliarder jest jego ojcem od 21 roku życia i w lutym poprosił sąd o odpieczętowanie zapisów sięgających 2012 roku.

A selfie of Rymir Satterthwaite.
Rymir Satterthwaite podobno walczy o udowodnienie, że Jay-Z jest jego ojcem od 2012 roku.
Rymir Satterthwaite/Instagram

Jak podaje Daily Mail, Sąd Najwyższy odrzucił nowy wniosek Rymira, a 8 maja wydział apelacyjny sądu również orzekł przeciwko niemu. Jednak podobno planuje on złożyć apelację do Sądu Okręgowego.

Czytaj również:  Kelly Ripa ujawnia, że jej dzieci zablokowały ją na mediach społecznościowych dla "samozachwytu

Wanda złożyła również pozew cywilny w NJ, starając się o alimenty od Jay-Z w 2011 roku, ale został on odrzucony, ponieważ został złożony w niewłaściwym stanie i nigdy nie został ponownie złożony.


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

„To nie będzie koniec, dopóki nie zostanie wymierzona sprawiedliwość”, powiedział wcześniej Rymir w rozmowie z Daily Mail.

„Chcę po prostu żyć swoim życiem i kiedy wszystko zostanie powiedziane i zrobione, mam nadzieję, że Jay-Z chciałby być częścią mojego życia, jeśli taka jest wola Boga.”

Jay-Z and Beyoncé at an awards show.
Jay-Z jest żonaty z Beyoncé od 2008 roku i mają trójkę dzieci.
Getty Images dla The Recording Academy

W odpowiedzi, osobne źródło bliskie sytuacji mówi również Page Six, „To jest [osoba], która ma wiele problemów i złożyła seryjne niepoważne wnioski, a to jest całkowicie pozbawiony merytoryki nonsens.”

Reps nie odesłali natychmiast prośby Page Six o komentarz, a Jay-Z nie odniósł się bezpośrednio do zarzutów. Jego adwokaci wcześniej powiedzieli Daily Mail, „Zarzuty zostały wcześniej dokładnie sprawdzone przez sądy i zostały obalone.”

Raper „Empire State of Mind” jest żonaty z Beyoncé od 2008 roku. Mają wspólną córkę Blue Ivy, 11 lat, oraz 5-letnie bliźniaki, Rumi i Sir.