środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Matthew Lewis o możliwości powrotu do serialu „Harry Potter”: „Nie spieszy mi się”

Matthew Lewis „nie spieszy się” z powrotem do Czarodziejskiego Świata w związku z powstającym obecnie serialem Harry Potter.

Aktor, który grał Neville’a Longbottoma we wszystkich ośmiu filmach z serii Harry Potter , rozmawiał niedawno z magazynem People o pomyśle ponownego wcielenia się w swoją postać w reboocie Maxa.

„Powodem, dla którego dostałem tę pracę w pierwszej kolejności, było to, że mam bardzo krótki okres uwagi” – wyjaśnił Lewis podczas wydarzenia w sklepie Harry’ego Pottera w Nowym Jorku. „Jestem bardzo, bardzo słaby w utrzymywaniu czegokolwiek przez dłuższy czas. Przez lata miałem wiele, wiele hobby i pasji. Żadnej z nich nie kontynuuję. Szaleńczo zakochuję się w różnych rzeczach, a potem niemal natychmiast o nich zapominam”

Jednak gdyby ktoś z nowego serialu o Harrym Potterze poprosił go o powrót, powiedział, że nie byłoby to automatyczne „nie”

„To nie jest coś, na co patrzę lub chcę zrobić, ale nie odwróciłbym nosa” – dodał Lewis. „Byłbym bardzo zainteresowany, gdyby to był Neville jako dorosły – zupełnie inny klimat. To mogłoby być interesujące. Z pewnością bym się temu przyjrzał i rozważył”

Warner Bros. Discovery wcześniej powiedział, że Harry Potter reboot ma trwać 10 lat, z sezonami opartymi na wszystkich książkach kontrowersyjnej autorki J.K. Rowling. Pierwszy sezon ma zadebiutować na Max w 2026 roku.

Lewis nie jest jedynym wychowankiem Harry’ego Pottera, który nie chce pojawić się w reboocie. W zeszłym roku sam Harry, Daniel Radcliffe, powiedział ComicBook.com, że nie sądzi, by nadszedł czas na powrót jego wersji Chłopca, Który Przeżył do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.

„Rozumiem, że starają się zacząć od nowa i jestem pewien, że ktokolwiek to zrobi, będzie chciał odcisnąć na tym swoje piętno i prawdopodobnie nie będzie musiał wymyślać, jak nakłonić starego Harry’ego do pojawienia się gdzieś w tym” – powiedział wtedy. „Więc zdecydowanie nie szukam tego w żaden sposób.”

Czytaj również:  Raper Skepta zwraca uwagę na grafikę piosenki, która przywołuje obrazy Holokaustu

Latest Posts

Nie przegap