poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

Matthew Morrison odpada jako sędzia 'So You Think You Can Dance’

Matthew Morrison jako sędzia So You Think You Can Dance będzie krótko.

Była gwiazda Glee i weteran Broadwayu odchodzi z programu – którego 17 sezon miał premierę zaledwie dziewięć dni temu – po naruszeniu protokołów konkursowych. Przedstawiciele Foxa odmówili komentarza na temat charakteru naruszenia.

„Możliwość bycia sędzią w So You Think You Can Dance była dla mnie niesamowitym zaszczytem,” powiedział Morrison w oświadczeniu. „Dlatego z najgłębszym żalem informuję, że opuszczę program. Po nakręceniu rund przesłuchań do programu i zakończeniu wyboru 12 finalistów, nie przestrzegałem protokołów produkcji konkursowej, co uniemożliwiło mi sprawiedliwe ocenianie konkursu. Nie potrafię wystarczająco przeprosić wszystkich zaangażowanych i będę obserwował wraz z wami wszystkimi to, co wiem, że będzie jednym z najlepszych sezonów.”

So You Think You Can Dance powrócił do Foxa 18 maja po prawie trzech latach, a Morrison dołączył do Stephena „Twitcha” Bossa i Jojo Siwy jako sędziów. Będzie można go zobaczyć jeszcze w dwóch odcinkach preteded; Fox mówi, że SYTYCD wskaże nowego sędziego do kolejnego etapu konkursu, który ma się rozpocząć 15 czerwca.

3 czerwca Morrison wyjaśnił, co doprowadziło do jego zwolnienia w poście na Instagramie, po tym jak People doniósł, że wysłał „flirty” wiadomości do uczestniczki konkursu. Nazywając zarzut „rażącą[ly] nieprawdą”, Morrison przeczytał to, co według niego było pojedynczą wiadomością, którą wysłał do uczestniczki: „Hej, tu Matthew. Jeśli nie masz nic przeciwko, chciałbym dostać twój numer i porozmawiać z tobą o kilku rzeczach” Morrison powiedział, że wysłał wiadomość do uczestnika, ponieważ dzielili wspólne zainteresowanie choreografem, którego zna od jakiegoś czasu.

Us Weekly pierwszy poinformował o odejściu Morrisona.

3 czerwca, 11:05 Zaktualizowano o odpowiedź Morrisona.

Czytaj również:  Trzeci serial o Anne Rice w produkcji AMC

Latest Posts

Nie przegap