wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Mąż Cassie Ventury, Alex Fine, potępia „oprawców” po nagraniu Seana „Diddy’ego” Combsa: „Mężczyźni, którzy biją kobiety, nie są mężczyznami

Mąż Cassie Ventury, Alex Fine, wystawia „krzywdzicieli” na ostrzał w następstwie niepokojącego wideo pokazującego Seana „Diddy’ego” Combsa brutalnie atakującego piosenkarkę w hotelu w Los Angeles w 2016 roku.

Fine – który poślubił Venturę we wrześniu 2019 roku – wziął udział w piątek na swoim Instagramie, aby podzielić się „listem do kobiet i dzieci”, który faktycznie napisał „jakiś czas [sic] temu.”

„Mężczyźni, którzy biją kobiety, nie są mężczyznami. Mężczyźni, którzy to umożliwiają i chronią tych ludzi, nie są mężczyznami” – zaczął aktor, mówiąc innym mężczyznom, że „przemoc wobec kobiet nie powinna być nieunikniona”

Alex Fine wrzuca do jednego worka „sprawców przemocy” w związku z filmem pokazującym Seana „Diddy’ego” Combsa bijącego Cassie Venturę. Instagram / @alexfine44
Fine napisał na swoim Instagramie „list do kobiet i dzieci”.

Zachęcał ich do „sprawdzenia swoich braci, przyjaciół i rodziny”, ponieważ „nasze córki, siostry, matki i żony powinny czuć się chronione i kochane”

„Traktujcie kobiety w swoim życiu z najwyższym szacunkiem” – kontynuował Fine. „Mężczyźni, którzy krzywdzą kobiety, nienawidzą kobiet.”

31-letnia producentka zwróciła się do „wszystkich osób, które przeżyły” przemoc domową i znęcanie się, wzywając je do „znalezienia mężczyzn i kobiet, którzy pomagają i kochają.”

Przypomniał ocalałym, że ich „historie są prawdziwe” i „ludzie w nie wierzą”.

„Mężczyźni, którzy biją kobiety, nie są mężczyznami. Mężczyźni, którzy to umożliwiają i chronią tych ludzi, nie są mężczyznami” – napisał Fine. cassie/Instagram
„Jesteś tak nieszczęśliwy, że [śmierć] byłaby uważana za dobroć” – dodał Fine, nie wymieniając Combsa z nazwiska. Getty Images for SHOWTIME

„Nie jesteś sam, są mężczyźni i kobiety, którzy dbają tylko o twoje dobre samopoczucie i bezpieczeństwo. Chcemy, abyś odniósł sukces i rozkwitł” – wyjaśnił Fine.

„Do wszystkich kobiet i dzieci, przykro mi, że żyjecie w świecie, w którym nie jesteście chronieni i nie czujecie się równi.”

Trenerka fitness – która dzieli Frankie, 4, i Sunny, 3, z Venturą – dodała: „Chcę wychowywać moje córki w świecie, w którym są bezpieczne i kochane.”

Fine zakończył swoją notatkę wiadomością „do sprawców”, mówiąc im: „Jesteś skończona, nie jesteś już bezpieczna, nie jesteś już chroniona. Mężczyźni u twojego boku są tak samo słabi, jesteś tak nieszczęśliwa, że [śmierć] byłaby uważana za dobroć.”

Czytaj również:  Bianca Censori ma na sobie całkowicie prześwitującą sukienkę i pończochy do kolan na wyjście z Kanye Westem
Nagranie z monitoringu z marca 2016 roku pokazało Combsa bijącego Venturę, swoją ówczesną dziewczynę, w hotelowym korytarzu. CNN
Combs był widziany jak wygania Venturę z pokoju, chwyta ją za kark, rzuca na podłogę, kopie dwa razy i ciągnie z powrotem do pokoju. CNN

Choć nie wymienił Combsa z nazwiska, post pojawił się wkrótce po tym, jak raper był widziany, jak bije Venturę, swoją ówczesną dziewczynę, na korytarzu w nieczynnym już hotelu InterContinental w Century City w Kalifornii, 5 marca 2016 r.

Nagranie z monitoringu pokazało, jak Combs wygania piosenkarkę z pokoju hotelowego, chwyta ją za szyję, rzuca na podłogę, kopie dwukrotnie i wciąga z powrotem do pokoju.

Później widziano go, jak siłą rzuca w nią jakimś przedmiotem.

Wideo wydaje się potwierdzać niektóre z zarzutów, jakie 37-letnia Ventura postawiła Combsowi w pozwie z listopada 2023 r., w którym powoływano się na przemoc fizyczną.

Fine i Ventura pobrali się we wrześniu 2019 roku. cassie/Instagram
Para ma dwie córki: Frankie i Sunny. cassie/Instagram

Ventura – która osiągnęła nieujawnioną ugodę z 54-letnim potentatem wkrótce po złożeniu pozwu – opisała w skardze wspomnianą wyżej sprzeczkę, twierdząc, że doszło do niej po tym, jak „skrajnie nietrzeźwy” Combs „uderzył [ją] w twarz, dając jej podbite oko”

Para spotykała się od 2007 do 2018 roku.

Przedstawiciele Combsa, który wcześniej zaprzeczył popełnieniu wykroczenia, nie odpowiedzieli od razu na prośbę Page Six o komentarz.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, doświadcza przemocy domowej, zadzwoń na infolinię National Domestic Violence Hotline pod numer 1-800-799-7233, aby uzyskać poufne wsparcie.

Latest Posts

Nie przegap