niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Megan Thee Stallion pozwana o molestowanie po tym, jak rzekomo uprawiała seks z kobietą na oczach pracownika

Były kamerzysta Megan Thee Stallion pozwał gwiazdę rapu za rzekome stworzenie wrogiego środowiska pracy, twierdząc, że zmusiła go do bycia świadkiem jej seksu i innych skandalicznych twierdzeń.

Emilio Garcia twierdzi w skardze – złożonej we wtorek w Los Angeles i uzyskanej przez Page Six – że 29-letnia Megan miała stosunki seksualne z niezidentyfikowaną kobietą podczas jazdy SUV-em podczas trasy koncertowej na Ibizie w Hiszpanii w czerwcu 2022 roku.

Osobisty kamerzysta, który pracował z raperem „WAP” od 2018 roku, rzekomo był świadkiem incydentu, ponieważ twierdzi, że był wtedy w samochodzie.

Kamerzysta Emilio Garcia pozwał Megan Thee Stallion za rzekome stworzenie wrogiego środowiska pracy. Emilio Garcia
Kamerzysta twierdzi, że został zmuszony do bycia świadkiem seksu Megan z inną kobietą. Emilio Garcia
Rzekomy incydent miał miejsce podczas trasy koncertowej na hiszpańskiej Ibizie. Megan Thee Stallion / Instagram

„Nigdy nie rozmawiaj o tym, co widziałeś”, Megan rzekomo powiedziała Garcii następnego dnia, zgodnie z pozwem.

Kamerzysta powiedział NBC News o rzekomym incydencie: „Czułem się nieswojo. Byłem jakby zamrożony i zszokowany. Z powodu ogólnej zuchwałości, by zrobić to tuż obok mnie.”

Garcia twierdzi również w skardze, że Megan zganiła go podczas tej samej podróży do Hiszpanii komentarzami takimi jak „gruba suka”, „wypluj swoje jedzenie” i „nie musisz jeść”

„Słysząc, jak ktoś, kto opowiada się za kochaniem swojego ciała, mówi mi takie rzeczy, poczułem się zdegradowany” – powiedział NBC News o uwagach, które rzekomo wygłosiła raperka „Savage”, której prawdziwe nazwisko brzmi Megan Pete.

Garcia pracował jako osobisty kamerzysta Megan od 2018 do 2023 roku. Emilio Garcia
„Nigdy nie rozmawiaj o tym, co widziałeś”, Megan rzekomo powiedziała Garcii po rzekomym spotkaniu seksualnym. Instagram/@theestallion

Garcia twierdzi, że Megan następnie zmieniła jego wynagrodzenie z miesięcznej stawki w wysokości 4000 USD na system „płacenia za zadanie” po podróży, w wyniku czego zarabiał „znacznie mniej” Rzekomo również „zauważył zmianę w sposobie, w jaki był traktowany i zaobserwował spadek liczby otrzymywanych rezerwacji”, zgodnie z pozwem.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Garcia twierdzi, że poniósł szkody w wyniku tego, co rzekomo przeżył, w tym znaczne straty w zarobkach w łącznej wysokości ponad sześciu cyfr w postaci zaległego wynagrodzenia, świadczeń pracowniczych, urazów, chorób, stresu emocjonalnego, kosztów leczenia i innych.

Czytaj również:  Kristin Cavallari przyznaje, że używa DM-ów jak aplikacji randkowej

„[On] znosił lawinę nieustannych komentarzy seksualnych i zawstydzających tłuszcz, pogrążając go w głębokim cierpieniu emocjonalnym”, zgodnie ze skargą, twierdząc ponadto, że kamerzysta zmaga się teraz z „narastającym lękiem, depresją i cierpieniem fizycznym wynikającym z toksycznego środowiska pracy”

Garcia twierdzi, że zachowanie Megan spowodowało u niego problemy ze zdrowiem psychicznym. Instagram/@theestallion
Twierdzi również, że poniósł straty finansowe po tym, jak raper rzekomo zmienił ich umowę o pracę. Instagram/@theestallion

Roc Nation rozwiązał umowę z Garcią w czerwcu 2023 r., A jego prawnicy uważają, że był to „bezpośredni odwet za jego skargi dotyczące ciągłego nielegalnego zachowania i braku odpowiedniego wynagrodzenia”

„Megan musi po prostu zapłacić naszemu klientowi to, co mu się należy, przyznać się do swojego zachowania i zaprzestać tego rodzaju molestowania seksualnego i zawstydzania tłuszczu” – mówi adwokat Ron Zambrano w oświadczeniu dla Page Six.

„Emilio nigdy nie powinien być postawiony w sytuacji, w której musiałby być z nią w pojeździe, podczas gdy ona uprawiała seks z inną kobietą.”

Megan nie odniosła się jeszcze do zarzutów. Instagram/@theestallion
„Megan musi tylko zapłacić naszemu klientowi to, co mu się należy” – mówią prawnicy Garcii.

Prawnik z Kalifornii, który reprezentuje również oskarżycielki Lizzo o molestowanie, podsumowuje: „’Niestosowne’ to mało powiedziane. Ujawnianie takiego zachowania pracownikom jest zdecydowanie nielegalne.”

Megan zaprzecza zarzutom, a prawnik raperki „Hot Girl Summer” powiedział Page Six wyłącznie we wtorek: „To jest roszczenie o zatrudnienie za pieniądze – bez roszczenia o molestowanie seksualne i z bezpodstawnymi oskarżeniami, które mają na celu zawstydzenie jej. Zajmiemy się tym w sądzie.”

Oprócz Megan, Garcia pozywa także Megan Thee Stallion Entertainment, Inc., Hot Girl Touring, LLC i Roc Nation za molestowanie i inne domniemane naruszenia kodeksu pracy.

Latest Posts

Nie przegap