niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Meghan Markle wysyła Kris Jenner swój nowy dżem po tym, jak jej mama imprezuje z mamą księżnej

Kris Jenner jest jedną z wielu gwiazd z listy A, które wypróbowały dżem truskawkowy American Riviera Orchard Meghan Markle.

Mama zabrała na swój Instagram Story w środę, aby pochwalić się prezentem od księżnej Sussex, który pokazał rustykalny słoik umieszczony pośrodku czegoś, co wydawało się być rośliną doniczkową z cytrynami.

„Dziękuję @americanrivieraorchard” – napisała Jenner obok żółtego serca i cytrynowego emoji.

Meghan Markle wysłała Kris Jenner słoik dżemu truskawkowego American Riviera Orchard. Jack Plunkett/Invision/AP
Gwiazda „Kardashianów” zabrała na swój Instagram Story, aby pochwalić się rustykalnym słoikiem w środę, pisząc: „Dziękuję @americanrivieraorchard” Kris Jenner/Instagram

Markle, która jest wyszkolonym kaligrafem, dołączyła kartkę z imieniem Jenner wydrukowanym kursywą. Charakter pisma pozornie pasował do logo marki lifestyle’owej mamy dwójki dzieci.

Na słoiku napisano „13 z 50”, co sugeruje, że kilka innych celebrytów również otrzyma ekskluzywny pierwszy smak przetworów owocowych.

Choć nigdy nie widziano ich razem, 42-letnia gwiazda „Suits” i 68-letnia absolwentka „Keeping Up With the Kardashians” wydają się działać w tym samym kręgu, ponieważ Jenner i mama Markle, Doria Ragland, zostały sfotografowane razem na imprezie w zeszłym roku.

Zeszłego lata, mama Jenner została zauważona podczas rozstania z mamą Markle, Dorią Ragland. Getty Images dla This Is About Humanity
Byli na imprezie z okazji 5. rocznicy istnienia organizacji This Is About Humanity w Los Angeles. Getty Images dla This Is About Humanity

W sierpniu 2023 roku Jenner była widziana wraz z Ragland i jej córką Kim Kardashian, 43, na imprezie This Is About Humanity’s 5th Anniversary Soiree w Los Angeles.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Trójka wyglądała na zgraną, pozując fotografom, trzymając się blisko siebie.

Oprócz Jenner, dżem Markle został przyjęty i zatwierdzony przez żonę Johna Legenda, Chrissy Teigen.

John Legend i Chrissy Teigen również zostali obdarowani dżemem księżnej. chrissyteigen/Instagram
Mama czwórki dzieci zabrała w środę na Instagram, aby podzielić się swoją recenzją po zrobieniu słodkiego przysmaku. chrissyteigen/Instagram

Autorka książki kucharskiej „Cravings” zamieściła w mediach społecznościowych film, na którym używa galaretki do przygotowania poczęstunku dla swojej rodziny, używając przetworów na kawałku chleba.

„To mógł być jeden z najlepszych kęsów, jakie jedliśmy przez cały rok” – zachwycała się matka czwórki dzieci.

Czytaj również:  Selena Gomez, siostra Gracie kradną show podczas Taylor Swift's Eras Tour

Wsparcie Teigen dla jej długoletniego kumpla pojawiło się wkrótce po tym, jak Pałac Buckingham pozornie usunął w cień dżem Markle, promując w środę własną odmianę.

Jednak Markle została pozornie usunięta w cień przez Pałac Buckingham w środę, gdy rodzina królewska promowała własną odmianę dżemu. @msayles/The Kinsey Collection/Instagram
„Nasza konfitura truskawkowa jest wytwarzana wyłącznie z najlepszych jagód i jest pyszna podawana na wiele sposobów 🍓”, pałac podpisał klip swojego dżemu opublikowany w mediach społecznościowych. Buckingham Palace Shop/Instagram

W filmie opublikowanym na Instagramie pałac pokazał, jak dżem jest rozprowadzany na kawałku chleba, crumpet, scone i croissant.

„Nasza konfitura truskawkowa jest wytwarzana wyłącznie z najlepszych jagód i jest pyszna podawana na wiele sposobów 🍓”, podpisano klip.

Jednak przetwory to tylko niewielka część nowego biznesu Markle, ponieważ chce ona również skupić się na innych produktach związanych ze stylem życia, powiedział wcześniej informator Page Six.

Biznes mamy dwójki dzieci skupi się również na innych produktach lifestyle’owych. Alexi Lubomirski / Duke and Duch
Markle i książę Harry pracują również nad uruchomieniem dwóch nowych seriali Netflix. REUTERS

Oprócz swoich przedsięwzięć biznesowych w American Riviera Orchard, aktorka i jej mąż, 39-letni książę Harry, pracują również nad uruchomieniem dwóch nowych seriali Netflix.

Produkcja będzie przedstawiać ich „radość gotowania, ogrodnictwa, rozrywki i przyjaźni”, potwierdziła Page Six na początku tego miesiąca.

Ostatnim projektem pary na platformie był ich bombowy film dokumentalny „Harry & Meghan”, który szybko stał się jednym z najpopularniejszych seriali dokumentalnych na Netflixie, kiedy został wydany w grudniu 2022 roku.

Latest Posts

Nie przegap