piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Meghan McCain: „Nie ma szans”, żebym wróciła do „The View” – ale ta współprowadząca będzie w moim podcaście

Meghan McCain nie dołączy ponownie do „The View” w najbliższym czasie.

Mama dwójki dzieci ucięła wszelkie spekulacje, że pewnego dnia może rozważyć powrót do dziennego talk show, mówiąc wyłącznie Astrze w studiu Page Six, że „nie ma szans w piekle”, aby producenci poprosili ją o powrót – i tak czy inaczej nie chciałaby.

„Od tego czasu mam dzieci”, mówi. „Naprawdę podoba mi się moje obecne życie i czuję, że zajęło mi dużo czasu, aby dotrzeć do miejsca, w którym ludzie postrzegają mnie jako poważniejszą.”

„Mam 39 lat, w październiku skończę 40 i jest coś w tym, że zbliżam się do czterdziestki” – kontynuuje, zauważając, że ogólne nastawienie do niej jako „rozpieszczonego dziecka” zaczęło zanikać.

Meghan McCain powiedziała, że „nie ma szans”, by powróciła do „The View” Sara Feigin/Page Six
„Naprawdę podoba mi się moje życie w tej chwili”, mama dwójki dzieci wyjaśniła Astrze w studiu Page Six. Sara Feigin/Page Six

„Myślę, że to dlatego, że wciąż pracuję i jestem mamą dwójki dzieci” – mówi McCain, która dzieli córki Clover (1) i Liberty Sage (3) z mężem Benem Domenechem.

Autorka książki „Bad Republican: A Memoir” dołączyła do dziennego talk show jako współprowadząca z Joy Behar, Whoopi Goldberg, Sunny Hostin, Sarą Haines i Aną Navarro w 2017 roku.

Później zrezygnowała z programu w 2021 roku, mówiąc widzom, że chce uczynić Waszyngton stałym domem dla swojej rodziny. („The View” ma siedzibę w Nowym Jorku.)

Jeśli chodzi o jej relacje z byłymi współprowadzącymi „The View”, McCain mówi, że sprawy są skomplikowane.

McCain była współprowadzącą talk show w latach 2017-2021. ABC via Getty Images
Jeśli chodzi o jej przyjaźnie z byłymi współprowadzącymi, powiedziała, że nie rozmawia z żadnym z nich. AP

„Nie rozmawiam z żadnym z głównych współprowadzących, z którymi byłam, ale nadal mam przyjaciół, którzy pracują w programie i ludzi, z którymi nawiązałam relacje”, mówi nam.

„Ale nigdy nie chcę powiedzieć kto, ponieważ nie chcę, aby byli prześladowani za to, że nadal są moimi przyjaciółmi. Nie chcę, żeby byli publicznie lub prywatnie zastraszani. I faktycznie tak było”

Czytaj również:  Kate Middleton ujawnia, że ma raka: Księżna przechodzi chemioterapię i "każdego dnia staje się silniejsza

Pomimo zerwanych przyjaźni z programu, McCain ujawnia, że zaskakująco zbliżyła się do niektórych gospodarzy „View”, których kadencja była poza jej czasem w programie.

Promując swój nowy podcast „Citizen McCain”, polityczna ekspertka podzieliła się jednym z tych przyjaciół, który pojawi się w programie.

Autorka „Bad Republican” utrzymuje jednak relacje z gospodarzami „View”, którzy z nią nie współpracowali. SiriusXM
McCain ujawniła, że Rosie O’Donnell pojawi się w jej podcaście „Citizen McCain” Walt Disney Television via Getty Images

„W rzeczywistości mam kilka interesujących relacji ze współprowadzącymi, którzy byli w programie, a nie byli w moich sezonach – myślę, że mogę to tutaj przerwać – na przykład Rosie O’Donnell wkrótce pojawi się w moim podcaście. Więc, proszę, nie odwołuj teraz, kiedy to ogłosiłam” – żartuje.

„Ale mam związki. Uwielbiam Jenny McCarthy. Zawsze mnie wspiera. Jest niesamowita”, dodaje McCain.

„Elisabeth Hasselbeck. Mam jej numer w telefonie. To trochę dziwny klub. To dziwne, wiesz, to jak dziwna rzecz być częścią dziwnej historii telewizji.”

Latest Posts

Nie przegap