29 listopada 2022 r. | 22:14

Melanie Martin „nie chce żadnej złej krwi” z rodziną Aarona Cartera i ma nadzieję, że będą się opiekować rocznym synem pary, Prince’em, po jego tragicznej śmierci na początku tego miesiąca.

„Nie chcę żadnych problemów ani stresu nad majątkiem Aarona,” narzeczony Cartera powiedział Us Weekly we wtorek. „Chcę tylko, aby Prince był pod opieką i chcę, aby spuścizna Aarona żyła dalej”.

30-latka dodała: „Ktokolwiek chce być w życiu Prince’a, może być w życiu Prince’a.”

Po tym jak piosenkarz zmarł bez testamentu, modelka OnlyFans została zmuszona do wyprowadzenia się z ich domu w Los Angeles. Jego majątek został podobno pozostawiony w rękach stanu Kalifornia.

Melanie Martin and her son
Martin ma nadzieję, że jej synem zajmie się rodzina Cartera.
Instagram/Melanie Martin

Po jego śmierci na początku tego miesiąca, Martin wyszczególnił, że była „zdewastowana” i „próbowała wszystkiego, aby mu pomóc.”

„Moje serce jest całkowicie złamane nad odejściem mojego narzeczonego Aarona. Wiedziałam, że zmaga się z problemami i próbowałam wszystkiego, by mu pomóc” – powiedziała wtedy People.

„Ma bardzo niezależną i silną osobowość, a ja nie mogłam mu pomóc w sposób, w jaki czułam, że tego potrzebuje.”

Dodała: „Żałuję tylko, że nie miałam więcej ludzi, którzy pomogliby mi przy nim. Będę teraz wychowywać naszego syna jako samotna matka i to jest najgorszy dzień w moim życiu, ale muszę być silna dla naszego syna. Jestem zdruzgotana.”

The „Aaron Party” crooner zmagał się z uzależnieniem i problemami zdrowia psychicznego przez większość swojego życia. W chwili śmierci znaleziono przy nim wiele puszek ze sprężonym powietrzem i butelek z tabletkami na receptę.

Jeszcze w zeszłym tygodniu Martina świętowała pierwsze urodziny ich syna, podczas których zastanawiała się nad odejściem Cartera.

Czytaj również:  Byli Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid widziani w restauracji tej samej nocy

„Happy birthday to my baby boy Prince Lyric Carter 🙏❤️👑”, modelka podpisała filmik ze zdjęciami typu throwback na Instagramie. „Dzisiejszy dzień będzie dla mnie trudny, ale wiem, że Twój tata gra dla Ciebie urodzinowe piosenki w niebie. Kocham Cię chłopczyku!!!🎶🎤❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💔💔💔💔💔💔💔💔.”

Para po raz pierwszy zaczęła się spotykać na początku 2020 roku. I po mnóstwie rozstań i ponownych spotkań, dwójka zaręczyła się w czerwcu 2020 roku.