czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

Melissa Gorga twierdzi, że jest jedynym członkiem obsady „RHONJ”, który nie jest na Ozempic

Melissa Gorga skupia się na swojej rutynie fitness.

Gwiazda „Real Housewives of New Jersey” stwierdziła, że jest „jedyną osobą w obsadzie, która nie zażywa Ozempic” podczas środowego odcinka „Sherri.”

„Ćwiczę naprawdę, naprawdę ciężko. Każdy ma swój sposób na wszystko, ale nie, ja go nie biorę” – powiedziała Gorga prowadzącej Sherri Shepherd.

Gwiazda reality show, która pojawiła się u boku męża Joe Gorgi, dodała, że jest „szczęśliwa”, że jej współpracownicy przyjmujący lek odchudzający „czują się dobrze” i „dobrze wyglądają”

Melissa Gorga stwierdziła, że jest jedyną gwiazdą „RHONJ”, która nie bierze Ozempic.
„Ćwiczę naprawdę, naprawdę ciężko,” wyjaśniła w „Sherri.”
„Dla każdego coś innego, ale nie, nie biorę tego” – dodała.

Dyskusja pojawiła się po tym, jak 57-letni Shepherd przypomniał Dolores Catania i Margaret Josephs, twierdząc, że „większość obsady” stosowała leki na cukrzycę typu 2, aby zrzucić zbędne kilogramy.

„Nie wiem, dlaczego [ludzie milczą na ten temat], ponieważ nie ma w tym żadnego wstydu”, powiedziała 53-letnia Catania w odcinku z 2 maja.

„Jeśli lekarz ci to da, jeśli postępujesz właściwie, stajesz się zdrowszy, tracąc na wadze, to jest wiele wspaniałych rzeczy, które się z tym wiążą.”

Następnie powiedziała, że jest w swojej „wadze z liceum” i nie planuje zaprzestać stosowania Ozempic.

Gorga zauważyła, że jest „szczęśliwa”, że niektórzy członkowie jej obsady widzą korzystne wyniki stosowania leku na cukrzycę typu 2. Michael Simon/Shutterstock
Powiedziała również, że „wyglądają dobrze” melissagorga/Instagram

„Będę szczera, bo tak trzeba” – dodała.

„Po menopauzie tak trudno jest schudnąć” – skomentowała 57-letnia Josephs. „A potem wstydzisz się tego, jeśli jesteś ciężka.”

Chwaląc lek, kontynuowała: „Wyłącza hałas związany z jedzeniem, moja praca krwi jest świetna. … [Przed Ozempic] nie mogłam nic zrobić. Nie ma znaczenia, czy dobrze się odżywiałam, ćwiczyłam, więc nie wiem, dlaczego jest w tym jakiś wstyd, jeśli jest to pomocne dla ludzi.”

Komentarze Gorgi pojawiły się po tym, jak gwiazdy „RHONJ” Dolores Catania i Margaret Josephs reklamowały lek w „Sherri” Kristin Callahan/Shutterstock
„Nie wiem, dlaczego [ludzie o tym milczą], ponieważ nie ma w tym wstydu” – powiedziała Catania na początku maja. Getty Images

Podczas gdy Catania i Josephs otwarcie mówili o swoich podróżach związanych z odchudzaniem, nie wszyscy w obsadzie „RHONJ” się z tym zgadzają.

W ubiegłym roku Danielle Cabral oskarżyła osoby stosujące Ozempic o odbieranie go tym, którzy potrzebują go do leczenia cukrzycy.

Czytaj również:  Ariana Madix zastępuje Sarah Hyland w roli gospodarza "Love Island USA": raport

Jackie Goldschneider twierdziła również w czerwcu ubiegłego roku na Instagramie Page Six, że nigdy nie planuje przyjmować Ozempic.

Teresa Giudice została oskarżona o stosowanie Ozempic w zeszłym roku, ale nigdy nie potwierdziła tych plotek. teresagiudice/Instagram
W międzyczasie Danielle Cabral skrytykowała ludzi, którzy używają Ozempic i oskarżyła ich o kradzież leku osobom, które potrzebują go w leczeniu cukrzycy. Andrew Eccles/Bravo

Tymczasem Teresa Giudice została zwyzywana przez fanów, którzy myśleli, że zaczęła przyjmować Ozempic – ale nigdy się do tego nie przyznała.

Kilka gwiazd Bravolebrities, oprócz Josephs i Catania, otwarcie mówiło o stosowaniu Ozempic i podobnych leków odchudzających.

Gwiazda „Real Housewives of Orange County” Emily Simpson, gwiazda „Real Housewives of Salt Lake City” Heather Gay i nowicjuszka „RHONJ” Jennifer Fessler potwierdziły, że używały tego leku, aby pomóc im schudnąć.

Latest Posts

Nie przegap