poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Meryl Streep mówi, że nerwy prawie wykoleiły piosenkę „Only Murders in the Building”: „Na początku było naprawdę źle”

Meryl Streep otwarcie mówi o niektórych obawach, jakie miała przed rozpoczęciem trzeciego sezonu Only Murders in the Building, szczególnie jeśli chodzi o jej wielki numer muzyczny.

Streep dołączyła do Steve’a Martina, Martina Shorta, Seleny Gomez, showrunnera Johna Hoffmana oraz autorów piosenek Benja Paska i Justina Paula na imprezie For Your Consideration w Paramount w piątek wieczorem, z rozmową moderowaną przez współgwiazdę Jane Lynch. Grupa kręci obecnie czwarty sezon serialu, którego akcja w dużej mierze rozgrywa się w Los Angeles.

Streep opowiedziała publiczności, jak zadzwoniła do Martina z prośbą o udział w programie, po tym jak miała „naprawdę zabawny” czas pracując z nim przy It’s Complicated z 2009 roku.

„Przepraszam, czy możesz uwierzyć, że Meryl Streep poprosiła o udział w tym programie? Mogłabym umrzeć” – wykrzyknęła Gomez, na co Streep odpowiedziała: „Czy nie wszyscy chcą być w tym programie? Tak, bo w przyszłym sezonie wszyscy będą”, odnosząc się do faktu, że do obsady dołączy kilka nowych gwiazd, w tym Eugene Levy, Molly Shannon i Eva Longoria.

„Muszą wznosić bariery, aby powstrzymać tych aktorów” – kontynuowała. „Byłam wielką fanką serialu, ale chciałam się też trochę zabawić, ponieważ świat jest teraz dość gówniany” Dodała o trzecim sezonie z muzyką z Broadwayu: „Naprawdę myślałam, że Selena powinna zaśpiewać.”

Streep omówiła również swoją rolę w serialu – grając aktorkę, która w końcu dostaje swój wielki przełom po dziesięcioleciach prób znalezienia pracy – i przypomniała sobie, jak dostała demo kołysanki, którą śpiewa w serialu, która została pierwotnie nagrana przez Sarę Bareilles.

„To było piękne i pomyślałam: 'Wow, o rany, mam nadzieję, że dam radę’ Byłam bardzo zdenerwowana i poszliśmy to nagrać – nagrywasz to najpierw, abyś mógł to zaśpiewać w dzień, abyś mógł to robić w kółko i wszystkie ujęcia pasowały do siebie – ale byłam naprawdę zdenerwowana podczas sesji nagraniowej” – powiedziała. Pasek i Paul zażartowali, że wyrzuciła ich ze studia, ale Streep wyjaśniła, że to dlatego, że było około 20 gapiów obserwujących jej śpiew.

Czytaj również:  Heather Gray, producent wykonawczy 'The Talk' w CBS, umiera w wieku 50 lat

„Po prostu powiedziałam: 'Nie mogę tego zrobić’ i byłam gówniana, naprawdę zła na początku i pomyślałam: 'To dlatego, że jesteś zdenerwowana'” – dodała. „Ludzie mają wyobrażenie o tym, co usłyszą, a jeśli to nie jest to, [to] się załamie i [pomyślą]: 'Jak możemy się jej pozbyć? Zadzwoniła i poprosiła o udział w tym i to jest takie złe” Ale, drażniła się, „Po tym, jak opuścili pokój, byłam świetna”

Obsada spędziła większość 30-minutowej rozmowy na zachwycaniu się Streep, a Short nazwał pracę z gwiazdą „jednym z największych dreszczyków emocji w moim życiu”. Pierwszego dnia zdjęć, co było rzadkością, ponieważ nie jestem zupełnie nowy, jechałem do pracy i pomyślałem: „Denerwuję się dzisiaj. Pracuję z Meryl Streep”

Spędził też dużo czasu na dokuczaniu Streep, żartując z nią: „Myślę, że dzięki temu programowi masz agenta, prawda?” i martwiąc się, że kiedy śpiewała, „cała obsada płakała. To znaczy poprosiłem o glicerynę, ale wielu z nich było wzruszonych.”

Gomez zażartowała: „Witaj w moim codziennym życiu, Meryl.”

Latest Posts

Nie przegap