2 marca 2023 r. |15:42

Mia Thornton kibicowała Ashley Darby, aby „zabezpieczyła torbę” w swoim rozwodzie z zrażonym mężem Michaelem Darby.

(Thornton, 38 lat, wierzy, że jej koleżanka z planu „Real Housewives of Potomac”, 34 lata, mogłaby to zrobić, gdyby nie rozpraszał jej romans z gwiazdą „Summer House”, Lukiem Gulbransonem.

„Myślę, że Ashley musi spędzić więcej czasu martwiąc się o Ashley, a wtedy może zabezpieczyłaby torbę”, mówi w podcaście Page Six „Virtual Reali-Tea”.

Podczas pierwszej części „RHOP” Season 7 reunion, Ashley ujawniła, że jej intercyza z 63-letnim Michaelem „nie wyszła” na jej korzyść.

„Zasadniczo wszystko, z czym Michael wszedł do małżeństwa, jest jego”, powiedziała była królowa konkursu o australijskim biznesmenie.

„Pieniądze, które Michael zarobił, a które później przeznaczył na inne projekty, są uważane za jego ze względu na źródło pochodzenia pieniędzy.”

Mia Thornton posing for a selfie
Gwiazda „Real Housewives of Potomac” Mia Thornton pojawia się w podcaście Page Six „Virtual Reali-Tea”.
Mia Thornton/Instagram

Ashley wyjaśniła również, że jej „żelazna” intercyza zapobiega otrzymywaniu alimentów, gdy zmierzają do sfinalizowania ich rozwodu.

Jednak piosenkarka „Coffee & Love” kupiła dom za wiele milionów dolarów z Michaelem w ramach LLC i teraz mieszka tam z ich dwoma młodymi synami: Dean, 3, i Dylan, 2.

„Dostaję mój dom”, zauważyła. „Mam też pewne sformułowania w mojej umowie separacyjnej i rozwodowej dotyczące pewnych zabezpieczeń na wypadek, gdybym miała jakieś trudności finansowe.”

Ashley Darby and Luke Gulbranson posing for a photo together
Thornton uważa, że koleżanka z obsady Ashley Darby mogłaby „zabezpieczyć torbę” w swoim rozwodzie z Michaelem Darby, gdyby nie rozpraszał jej romans z Lukiem Gulbransonem.
lukegulbranson/Instagram

Ashley nazwała to quits z Gulbransonem, 39, pod koniec ubiegłego roku, obwiniając rozstanie o jej skomplikowaną dynamikę z Michaelem. (Po ośmiu latach małżeństwa, ogłosiła ich plan rozwodu wiosną 2022 roku.)

„To nie jest naprawdę o Luke’u, ale [Michael i ja] po prostu mamy trudny okres ze współrodzicielstwem i z separacją,” powiedziała w styczniu w „Watch What Happens Live with Andy Cohen.”

Na zjeździe Ashley przyznała, że „zakochała się” w Gulbransonie, zanim zdecydowali się rozstać – zaledwie kilka miesięcy po zaiskrzeniu związku na BravoCon 2022.

Czytaj również:  Shakira nazywa sprawę oszustw podatkowych w Hiszpanii "kampanią oszczerstw": raport
Michael and Ashley Darby posing together at a
Po ośmiu latach małżeństwa, Ashley ogłosiła wiosną 2022 roku swój plan rozwodu z Michaelem.
Ashley Darby / Instagram

Poza flirtem z przystojnym modelem, Thornton sugeruje, że Ashley była zbyt pochłonięta dramatem „Potomac”, aby skupić się na swojej przyszłej stabilności finansowej.

„Była tak zajęta bieganiem po mieście, goniąc za tym, co Chris [Bassett] robił [swojej żonie] Candiace [Dillard] lub nie robił, lub DM’ing lub kto nie DM’ing”, mówi, uznając zaangażowanie Ashley w konflikt dotyczący twierdzeń, że Bassett, 45, sprawił, że Gizelle Bryant „nie czuła się komfortowo” podczas prywatnej interakcji za kulisami na zjeździe sezonu 6.

„I jestem jak, 'Dziewczyna, powinnaś była po prostu być DM’ing w swojej następnej rzeczy. Jak, musisz znaleźć człowieka wyraźnie. Musisz zabezpieczyć torbę.'”

Ashley Darby posing on a hay ride with sons Dean and Dylan
Ashley dzieli z Michaelem swoich dwóch młodych synów, Deana i Dylana.
ashleyboalchdarby/Instagram

Chociaż Thornton przyjaźni się zarówno z Ashley, jak i Bryantem, 52, jest „rozczarowana”, że przyszli po Bassett przez bezpodstawne plotki.

Ze swojej strony Ashley twierdziła na początku 7 sezonu, że Bassett wysłała jej niestosowną wiadomość na Instagramie późno w nocy.

Później ustalono, że szef kuchni po prostu zaprosił entuzjastkę TikTok i jej przyjaciółkę do zatrzymania się w barze na dachu, którym wówczas zarządzał.

Chris Bassett and Candiace Dillard posing together at an event
Mąż Candiace Dillard, Chris Bassett, stał się przedmiotem bezpodstawnych plotek w tym sezonie „RHOP”
Todd Williamson/Bravo via Getty Images

Oskarżenie Ashley przeciwko Bassett ostatecznie utrudniło rozwijającą się przyjaźń z 36-letnią Dillard – a sprawy tylko się pogorszyły, gdy koleżanka Ashley, Deborah Williams, twierdziła, że Bassett podchodziła do niej, gdy zaczęły się kręcić kamery w sezonie 7. (Materiał filmowy później udowodnił, że to nieprawda.)

„Kocham Chrisa! Naprawdę. Myślę, że jest bardzo zabawny. Czuje się z nami komfortowo, tak jest” – mówi Thornton.

The
Mnóstwo dramatów rozegrało się w „Potomac” Sezon 7.
Paul Gilmore/Bravo via Getty Images

„I powinien. On nie przychodzi po nas. Ma w domu własną żonę. Ale powinien czuć się komfortowo jak brat, a ja nie chcę, żeby czuł się z nami niekomfortowo, więc wcale mi się to nie podobało.”

Czytaj również:  Al Roker i Hoda Kotb mają moment "Damy i Trampa" w programie "Today

Część trzecia „Real Housewives of Potomac” Season 7 reunions airs Sunday at 8 p.m. ET on Bravo.