21 czerwca 2022 | 5:39pm

Michael B. Jordan wyczyścił Lori Harvey ze swojego Instagrama – dokładnie dwa tygodnie po tym, jak ona sama wymazała ze swojego konta każdy ślad ich związku.

Wygląda na to, że aktor, 35, usunął wszystkie zdjęcia z udziałem swojej byłej, 25, od czasu ich rozstania na początku czerwca. Dwójka spotykała się od jesieni 2021 roku.

Ojciec modelki, gospodarz „Family Feud” Steve Harvey, potwierdził, że oboje zerwali za pośrednictwem swojego porannego programu radiowego 6 czerwca.

„Słuchaj, tak długo jak wszyscy mogą odejść w pokoju, być przyjaciółmi … nie słyszałem nikogo, kto powiedziałby, że rozwalili okna czy coś”, powiedział, sugerując, że związek zakończył się polubownie.

„Dopóki nie położysz rąk na mojej córce, nie obchodzi mnie co zrobisz.”

Michael B. Jordan and Lori Harvey used to constantly post with each other on Instagram.
Michael B. Jordan usunął wszystkie zdjęcia Lori Harvey ze swojego Instagrama w związku z ich rozstaniem.
Instagram/ Lori Harvey

Steve podpowiedział jednak, że randki w oczach opinii publicznej mogły przyczynić się do upadku pary. Powiedział też, że nadal darzy gwiazdę „Czarnej Pantery” miłością.

„On wciąż jest fajnym facetem, wiesz, z tego co wiem,” wyjaśnił gospodarz telewizyjny, 65,. „To jest rozstanie. Jestem pewna, że będzie dobrze. Ludzie rozstają się cały czas.”

Michael B. Jordan and Lori Harvey dates for nearly two years before breaking up earlier this month.
Para spotykała się przez prawie dwa lata, zanim zerwała na początku tego miesiąca.
Getty Images

Jak wcześniej donosiła Page Six, Harvey niemal natychmiast po zerwaniu wzięła na Instagram, aby oczyścić swój profil z byłego.

Źródło powiedziało People w tym czasie, że oboje byli „całkowicie złamani” i nadal „kochają” się.

Michael B. Jordan and Lori Harvey hugging in black formalwear.
Lori i Jordan poszli Instagram-official w styczniu 2021 roku.
lorharvey/Instagram

„Michael bardzo dojrzał w trakcie ich związku i był gotowy na długoterminowe zobowiązanie”, wyjaśniło źródło. „Puścił przy niej gardę, po raz pierwszy otwierając się emocjonalnie w romantycznej relacji”.

„Przeżyli razem wspaniałe chwile i wydobyli z siebie to, co najlepsze”, dodało źródło.