środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Michael J. Fox wspomina „oszałamiający” występ z Coldplay na Glastonbury

Michael J. Fox miał „cholernie oszałamiający” czas występując z Coldplay na festiwalu Glastonbury 2024 w sobotę.

Aktor i aktywista cierpiący na chorobę Parkinsona zagrał na gitarze przebój zespołu „Fix You” podczas głównego występu grupy na festiwalu muzycznym w Wielkiej Brytanii zeszłej nocy.

Na Instagramie w niedzielę Fox podziękował zespołowi Coldplay i członkom zespołu Chrisowi Martinowi, Willowi Championowi, Johnny’emu Bucklandowi i Guyowi Berrymanowi, a także menedżerowi Philowi Harveyowi.

„Jest czas na każdy zespół i zespół na każdy czas” – napisał Fox wraz z karuzelą zdjęć, w tym jednym z członkami jego zespołu i siedzącym na wózku inwalidzkim przed znakiem „optymizm jest aktem politycznym”. „To jest czas @coldplay”

Fox podzielił się również zdjęciem napisu „Coldplay gość specjalny” i krótkim filmem przedstawiającym zespół za kulisami.

Pod koniec występu „Fix You” Martin pochwalił Foxa, mówiąc: „Głównym powodem, dla którego jesteśmy w zespole, jest oglądanie Back to the Future„, w którym Fox jako Marty McFly gra na gitarze, pamiętnie podczas sceny szkolnej potańcówki w 1955 roku. „Więc dziękujemy naszemu bohaterowi na zawsze i jednemu z najbardziej niesamowitych ludzi na Ziemi, panu Michaelowi J. Foxowi”

Fox i Coldplay wcześniej połączyli siły na scenie Metlife Stadium w 2016 roku, wykonując utwór Chucka Berry’ego „Johnny B. Goode”, który McFly gra podczas tańca w filmie o podróży w czasie z 1985 roku.

Na Glastonbury, podczas „Fix You”, Martin zaśpiewał „Go, Johnny, go, go, go” kilka razy w odniesieniu do „Johnny B. Goode.”

Coldplay przyciągnął na swój występ gwiazdorską publiczność, z narzeczoną Martina, Dakotą Johnson, gwiazdami Mission: Impossible Tom Cruise i Simon Pegg, a także Gillian Anderson.

Czytaj również:  Hilary Duff, New Kids on the Block, Tyler Hilton składają hołd Aaronowi Carterowi: "Miałeś urok, który był absolutnie wylewny"

Latest Posts

Nie przegap