23 czerwca 2022 | 9:32pm

Ma kolejną „Sytuację”.

Mike „The Situation” Sorrentino – który w 2019 roku odsiadywał wyrok w więzieniu federalnym za uchylanie się od płacenia podatków – jest winien Wujowi Samowi 2,3 mln dolarów niezapłaconych podatków w ciągu pięciu lat.

Dokumenty prawne uzyskane w czwartek przez The Sun pokazują, że długi 39-letniej gwiazdy „Jersey Shore” wobec IRS pochodzą z lat 2010, 2012, 2013, 2015 i 2016.

Został uderzony zastawem podatkowym w kwietniu, a urzędnik z New Jersey potwierdził publikacji, że pozostaje on „otwarty i zaległy.”

„Michael Sorrentino pilnie pracował nad wypełnieniem swoich obecnych i przeszłych zobowiązań podatkowych i nadal będzie to robił”, powiedział publicysta gwiazdy MTV w oświadczeniu.

Po tym, jak on i jego brat przyznali się do winy za wypełnienie sfałszowanych zeznań podatkowych na prawie 9 milionów dolarów w styczniu 2018 roku, Sorrentino otrzymał ośmiomiesięczny wyrok więzienia w październiku tego samego roku.

Mike
Sorrentino został skazany na osiem miesięcy więzienia za uchylanie się od płacenia podatków w 2019 roku.
Elder Ordonez / Splash News

Zgłosił się do Otisville Federal Correctional Institution w upstate New York w styczniu 2019 roku i został zwolniony we wrześniu tego samego roku.

„Jesteśmy podekscytowani, aby w końcu zamknąć ten rozdział naszego życia. Dziękujemy naszej rodzinie, przyjaciołom i fanom za ciągłą miłość i wsparcie w tym czasie. Przyniosło nam to tak wiele spokoju i komfortu”, on i żona Lauren Sorrentino powiedzieli wtedy Page Six. „Nie możemy się doczekać, aby kontynuować nasze życie jako mąż i żona i pracować nad sytuacjami związanymi z dzieckiem!”

Mike
„Jesteśmy podekscytowani, że w końcu zamykamy ten rozdział naszego życia,” Mike i Lauren powiedzieli Page Six po jego uwolnieniu.
mikethesituation/Instagram

„Naprawdę wierzymy, że powrót jest ZAWSZE większy niż niepowodzenie i nie możemy się doczekać, aby pokazać światu nasz.”

Od tego czasu Mike stał się jawnym zwolennikiem Anonimowych Alkoholików i powitał 1-letniego syna Romeo Reign Sorrentino.

Czytaj również:  Aktor Mike Myers po raz pierwszy od roku pojawia się publicznie na rozdaniu nagród AFI