sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Mike Tyson występuje u boku Seana Penna w thrillerze „Black Flies” (wyłączność)

Mistrz boksu Mike Tyson wraca na aktorski ring, dołączając do Seana Penna i Tye Sheridana w Black Flies, dramatycznym thrillerze w reżyserii Jean-Stéphane Sauvaire.

Adaptacja powieści Shannon Burke, historia rozgrywa się w świecie nowojorskich ratowników medycznych i przygląda się żniwu, jakie ta praca wywiera na ich życie.

Sheridan gra pierwszorocznego sanitariusza, który wyrusza na ulice prowadząc karetkę wraz z doświadczonym weteranem, granym przez Penna. Wybory, których dokonają, zabiorą ich w przeciwnych kierunkach, ponieważ nowicjusz znajdzie swoje pragnienie pomocy ludziom podważone do granic możliwości. Burke, Ben Mac Brown i Ryan King napisali scenariusz.

Rola Tysona jest opisana jako główna w filmie, a on sam zagra przełożonego mężczyzn.

Film jest produkowany pod szyldem Sculptor Media wraz z Force Majeure, kreatywnym ramieniem producenckim Jamesa Masciello, oraz Projected Picture Works. Zdjęcia trwają w Nowym Jorku.

Open Road Films posiada prawa do filmu w USA i planuje wydać Flies w kinach. FilmNation Entertainment zajmuje się prawami międzynarodowymi. Producentami są Warren Goz i Eric Gold z firmy Sculptor, Christopher Kopp i Lucan Toh. Penn produkuje również poprzez swoich partnerów z Projected Picture Works, Johna Irę Palmera i Johna Wildermutha.

Uważany za jednego z największych sportowców boksu, kontrowersyjny Tyson wykorzystał swoje nokauty w karierze multimedialnej, która obejmuje granie samego siebie w takich filmach jak The Hangover i The Hangover Part II, jak również występy w How I Met Your Mother, Family Guy i Scary Movie V. I chociaż pojawiał się w dramatycznej modzie w sporadycznych filmach bokserskich lub akcji, Muchy będą rzadką próbą wejścia w świat teatru.

Osobowość, która działa również w świecie podcastów, teatru, ubrań i marihuany, jest reprezentowana przez Paradigm.

Czytaj również:  Rhea Seehorn opowiada o "Linoleum" i spotkaniu z szefem "Better Call Saul" Vince'em Gilliganem

Latest Posts

Nie przegap