czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Mila Kunis potwierdza, że nie zagra w nowym filmie o „Fantastycznej Czwórce”, ale „wie, kto zagra”

Mila Kunis dementuje plotki, jakoby miała dołączyć do Kinowego Uniwersum Marvela.

Kiedy gospodarz James Corden zapytał ją podczas środowego odcinka The Late Late Show, czy zagra Susan Storm w nadchodzącym filmie Fantastyczna Czwórka, aktorka That ’70s Show odpowiedziała: „Najwyraźniej, jeśli pójdziesz na lunch z kimś, kto jest również w branży, zaczniesz pracować razem, zgodnie z internetem”.

Po tym, jak pewnego dnia poszła do delikatesów z reżyserem Mattem Shakmanem, wyjaśniła: „Następnego dnia byłam w jakiś sposób w Fantastycznej Czwórce.

Chociaż gwiazda Luckiest Girl Alive nie pojawi się w reboocie, zauważyła, że „wie, kto się pojawi” Ale Kunis nie podzieliła się żadnymi szczegółami, ponieważ „nie chcę mieć kłopotów z Myszą [kierownictwem Disneya], więc nikt z was się nie dowie.”

Nowy film Fantastyczna Czwórka, którego data premiery to 14 lutego 2025 roku, ma rozpocząć 6. fazę uniwersum. W zeszłym miesiącu The Hollywood Reporter poinformował, że Josh Friedman, który pracował nad Avatar: The Way of Water, został zatrudniony jako nowy scenarzysta filmu w reżyserii Shakmana. Przed zatrudnieniem Friedmana, poprzednimi scenarzystami projektu byli Jeff Kaplan i Ian Springer.

Bohaterska drużyna Fantastycznej Czwórki odegrała ogromną rolę w przedstawieniu światu uniwersum Marvela w latach 60. ubiegłego wieku. Chociaż większość szczegółów dotyczących filmu była trzymana w tajemnicy, szef Marvel Studios Kevin Feige powiedział THR na San Diego Comic-Con w lipcu 2022 roku, że film nie będzie historią pochodzenia. Powiedział: „Wiele osób zna tę historię pochodzenia. Wiele osób zna podstawy. Jak możemy to wykorzystać i przynieść coś, czego nigdy wcześniej nie widzieli?”

Czytaj również:  Laureat Złotego Niedźwiedzia Mohammad Rasoulof tymczasowo zwolniony z więzienia w Iranie

Latest Posts

Nie przegap