środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

„Mól książkowy” Elijaha Wooda otworzy Fantasia Fest

Fantasia Film Festival 2024 rozpocznie się światową premierą Bookworm, filmu z Elijah Woodem i Nell Fisher w rolach głównych, autorstwa nowozelandzkiego filmowca Anta Timpsona.

Ten niezależny film ponownie połączył Wooda z Come to Daddy reżysera Timpsona, a aktor Władcy Pierścieni powrócił do Nowej Zelandii na czas produkcji. W Bookworm Fisher gra 12-letnią dziewczynkę, której życie wywraca się do góry nogami, gdy jej długo nieobecny amerykański ojciec magik (Wood) przyjeżdża, by się nią zaopiekować, i razem wybierają się na nierozważną wycieczkę kempingową w surową nowozelandzką dzicz, aby znaleźć mitologiczną bestię, która prowadzi do coraz bardziej absurdalnych i zdradzieckich przygód.

Wśród innych nowych tytułów dodanych do programu 28. edycji Fantasii są światowe premiery The Beast Within Alexandra J. Farrella z Kitem Harringtonem w roli głównej; dystopijna opowieść Isaaca Ezbana Parvulos ; oraz Scared Shitless Vivieno Caldinellego ze Stevenem Oggiem i Danielem Dohenym w rolach głównych

Swoją międzynarodową premierę będzie miał również Hrabia Monte Christo Alexandre’a de La Patellière’a i Matthieu Delaporte’a oraz Haze Matthew Fifera z Davidem Pittu i Brianem J. Smithem w rolach głównych.

Wraz z ogłoszeniem drugiej fali tytułów przez festiwal gatunkowy w Montrealu w piątek, Fantasia ogłosiła również nadchodzący hołd dla kariery Vincenzo Natali, reżysera Cube. Jego inne filmy to Spice, opowieść o duchach Haunter i In the Tall Grass Netflixa.

Natali był również zajęty reżyserowaniem odcinków telewizyjnych, w tym dla NBC Hannibal , FX The Strain , HBO Westworld , Starz American Gods , a także Netflix Locke & Key i Guillermo Del Toro’s Cabinet of Curiosities .

Festiwal Filmowy Fantasia, którego pełna lista zostanie opublikowana 3 lipca, potrwa od 18 lipca do 4 sierpnia.

Czytaj również:  Cannes obdarza "Trójkąt smutku" ciepłym uściskiem i 7-minutową owacją na stojąco

Latest Posts

Nie przegap