czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

Musical braci Avett „Swept Away” wyznacza daty otwarcia na Broadwayu

Swept Away, musical ze ścieżką dźwiękową autorstwa Avett Brothers, pojawi się w Broadway’s Longacre Theatre tej jesieni.

Musical, który opowiada o czterech ocalałych z katastrofy statku w 1888 roku, próbujących pozostać przy życiu, w tym młodym mężczyźnie i jego starszym bracie, kapitanie i pierwszym oficerze, rozpocznie się 29 października, a premiera odbędzie się 19 listopada. Produkcja była wcześniej wystawiana w Berkeley Repertory Theatre i Arena Stage w Waszyngtonie.

Musical ma książkę Johna Logana (Red, Moulin Rouge! The Musical), reżyserii Michaela Mayera (Spring Awakening, American Idiot) i choreografii nominowanego do nagrody Tony Davida Neumanna (Hadestown). Producentami są Matthew Masten, Sean Hudock i Madison Wells Live.

Obsada na Broadwayu zostanie ogłoszona w późniejszym terminie. The Avett Brothers początkowo ogłosili przeniesienie się na Broadway podczas koncertu na Forest Hills Stadium w Queens. Zespół zaprezentował wówczas Johna Gallaghera Jr, Starka Sandsa, Adriana Blake’a Enscoe i Wayne’a Duvalla, którzy byli członkami obsady w poprzednich produkcjach.

Zespół kreatywny Swept Away składa się z aranżera muzyki i orkiestratora Chrisa Millera, aranżera muzyki i orkiestratora / kierownika muzycznego Briana Usifera, kierownika muzycznego Willa Van Dyke’a, scenografki Rachel Hauck, projektantki kostiumów Susan Hilferty, projektanta oświetlenia Kevina Adamsa i projektanta dźwięku Johna Shiversa.

Czytaj również:  Ustna historia epickich Oscarów "Titanic" po 25 latach

Latest Posts

Nie przegap