wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Nagrody MTV Movie & TV Awards wstrzymane na 2024 rok, powrócą w przyszłym roku w nowym formacie

Nagrody MTV Movie & TV Awards zostaną wstrzymane do 2024 roku, The Hollywood Reporter potwierdził.

Źródła poinformowały THR , że program powróci w przyszłym roku w „przeprojektowanym” formacie.

Program został wyemitowany po raz ostatni w maju 2023 roku podczas strajku Amerykańskiej Gildii Scenarzystów. Prowadząca Drew Barrymore zrezygnowała na znak solidarności ze scenarzystami.

Program został wyemitowany, ale z licznymi wstępnie nagranymi segmentami i przemówieniami, klipami z nadchodzących filmów i programów telewizyjnych oraz poprzednich edycji MTV Movie & TV Awards. Ponadto program, kategorie nagród oraz nominowani i zwycięzcy zostali ogłoszeni za pośrednictwem lektora, który początkowo określał wydarzenie jako „specjalne nagrody MTV Movie & TV Awards 2023”

Kiedy Barrymore zrezygnowała, ogłoszono, że zgodziła się poprowadzić rozdanie nagród w 2024 roku. Nie jest jasne, czy nadal jest związana z prowadzeniem części 2025.

„Wysłuchałam scenarzystów i aby naprawdę ich uszanować, zrezygnuję z prowadzenia MTV Movie & TV Awards na żywo w ramach solidarności ze strajkiem. Wszystko, co świętujemy i szanujemy w filmach i telewizji, rodzi się z ich twórczości” – powiedziała wówczas Barrymore w oświadczeniu. „I dopóki nie zostanie osiągnięte rozwiązanie, decyduję się czekać, ale będę oglądać z domu i mam nadzieję, że do mnie dołączycie. Dziękuję MTV, które naprawdę było jednym z najlepszych partnerów, z jakimi kiedykolwiek pracowałam. I nie mogę się doczekać, aby być częścią tego w przyszłym roku, kiedy będę mógł naprawdę świętować wszystko, co stworzyło MTV, czyli program, który pozwala fanom wybrać, do kogo trafią nagrody i jest naprawdę inkluzywny”

Zeszłoroczni wielcy zwycięzcy to Scream VI po stronie filmowej i The Last of Us po stronie telewizyjnej.

Czytaj również:  Jeremy Renner ujawnia, czy powróci do MCU po powrocie do zdrowia po wypadku z pługiem śnieżnym

Latest Posts

Nie przegap