czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

Nagrody THR 2024 New York Power Broker Awards: Zwycięzcy i nominowani

Zapoczątkowane w 2022 r. doroczne nagrody The Hollywood Reporter New York Power Broker Awards, przyznawane przez firmę The Society Group zajmującą się reklamą luksusowych nieruchomości, wyróżniają największych sprzedawców i najsprytniejszych marketerów w Nowym Jorku i Hamptons.

Oprócz ujawnienia zespołu roku 2024 i zwycięzcy nagrody Philanthropic Impact Award, THR dzieli się nominacjami w sześciu kategoriach. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w lipcu.

Nagrody Power Broker Awards są wybierane przez redaktorów THR i opierają się na liczbach sprzedaży, obecności w mediach oraz prestiżu nieruchomości wystawionych i sprzedanych.

ZWYCIĘZCA ZESPOŁU ROKU Zespół doradczy Compass Hudson, który w okresie od 15 kwietnia 2023 r. do 15 kwietnia 2024 r. przeprowadził transakcje o wartości 752 mln USD.

PHILANTHROPIST IMPACT AWARD WINNER Cathy Franklin z Corcoran Group, za wieloletnie wsparcie Fundacji Badań nad Rakiem Piersi i jej corocznego lunchu fundraisingowego Play for P.I.N.K.

NOMINOWANI DO NAGRODY STRATOSPHERIC SALE AWARD (za dużą pojedynczą transakcję) Adam Modlin, Holly Parker, Paige Nelson z Douglas Elliman i Maggie Gold Seelig z MGS Group; Deborah Kern i Elizabeth Sahlman z Compass; Kern, Michael Lorber i Eleonora Srugo z Douglas Elliman.

NOMINOWANI DO NAGRODY PENTHOUSE SALE OF THE YEAR AWARD Douglas Elliman’s Holly Parker, Janice Chang, J. Roger Erickson and Shari Scharfer Rollins; Kern and Corcoran’s Richard Ziegelasch; Aman New York’s Eyal Dagan and Amie Buchanan.

NOMINOWANI DO NAGRODY AGENTA ARCHITEKTURY HISTORYCZNEJ (dla agenta, który przykłada szczególną wagę do transakcji dotyczących zabytkowych rezydencji) Carrie Chiang, Lisa Lippman, Lauren Muss.

CELEBRITY PROPERTY PORTFOLIO AWARD NOMINEES (dla zaufanego agenta hollywoodzkich klientów) Noble Black, Rachel Glazer, Steve Gold.

MEDIA MAVERICK AWARD NOMINEES (za innowacyjny marketing) Steven Cohen, Michael Lorber, Ryan Serhant.

NOMINOWANI DO NAGRODY RISING STAR AWARD (dla agentów do 35 roku życia): Jessica Chestler z Douglas Elliman, Bianca D’Alessio z Nest Seekers, Ryan Kaplan z Corcoran, Clifford Marks z Brown Harris Stevens, Jack Richardson z Serhant, Abraham Sarway z Douglas Elliman.

Czytaj również:  Regé-Jean Page dołącza do "Black Bag" Stevena Soderbergha

Artykuł ukazał się po raz pierwszy w wydaniu magazynu The Hollywood Reporter z 19 czerwca. Kliknij tutaj, aby zaprenumerować.

Latest Posts

Nie przegap