wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

Najlepsze, oszczędzające miejsce domowe niezbędniki dla małych i stylowych pomieszczeń

Jeśli kupisz niezależnie recenzowany produkt lub usługę poprzez link na naszej stronie, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Praca, życie i rozrywki w domu mogą spowodować bałagan w przestrzeni, która ma być spokojną, bezpieczną przystanią. Jako habitual studio apartment dweller, przychodziłem myśleć o sobie jako ekspert-adjacent w maksymalizacji przestrzeni po wielu nieudanych próbach organizacji. Jak widziany w żadny niedoborze dom organizuje serie (myśleć Netflix’s Get Organized z The Home Edit lub Discovery+’s Hot Mess House), klucz jest dawać pierwszeństwo wielofunkcyjnym meblom i budować organizacyjnych systemy które pracują dla twój terenu bez kompromisów wygoda i styl.

Zanim zgubisz się w Home Goods lub przewijając Amazon, określ potrzeby swojej przestrzeni. Jeśli większość twojego bałaganu jest w szafie, zainwestuj w kosze i elementy do przechowywania, które pozwalają ci przechowywać ubrania i buty, gdzie każdy kawałek jest widoczny. Łazienki wymagają pojemników do przechowywania pod zlewem, a pokoje dzienne mogą trzymać koce, gry rodzinne i inne.

Poniżej, przegląda niektóre porady i nasz top propozycje produktu dla najlepszy space-saving organizatorów i meble pomagać ciebie iść od zagraconego czyścić.

Najlepsze oszczędzające przestrzeń organizery łazienkowe

Kontenerowy sklep rozszerzający pod zlewem organizator

Łazienka przechowuje jest istotny – szczególnie jeżeli ty jesteś produkt junkie. Optyka dla stojących szafek lub półek przeznaczonych dla nad twój toaletą optymalizować przestrzeń i przechować codzienne rzeczy. Dodatkowo, bezpieczne zorganizowanie pod szafką łazienkową pomoże zmaksymalizować przestrzeń.

Rozszerzalny organizer pod zlewem The Container Store jest idealny do przechowywania narzędzi do włosów i urody pod pojedynczym zlewem w łazience lub pod zlewem w kuchni, aby oddzielnie przechowywać środki czyszczące lub garnki i patelnie.

The Container Store

The Container Store Expandable Under Sink Organizer$44

Kup teraz

Zenna Home Spacesaver Over the Toilet Etagere Brushed Nickel

Stojące półki i szafki mogą pełnić funkcję przechowywania i dekoracji łazienki. Dodaj swoje ręczniki, lekkie lektury, potpourri i pojemniki do przechowywania na poziomie wyświetlacza, aby wypełnić ten oszczędzający miejsce etażer nad toaletą Zenna Home.

Target

Zenna Home Spacesaver Over the Toilet Etagere Brushed Nickel$38

Czytaj również:  Oscary: Jimmy Kimmel gospodarzem gali w 2023 r

Kup teraz

Mainstays White Bathroom Space Saver z 3 stałymi półkami

Alternatywnie, ta zamknięta półka pozwala przechowywać więcej bez uszczerbku dla estetyki łazienki.

Walmart

Mainstays White Bathroom Space Saver z 3 stałymi półkami$44

Kup teraz

Najlepsze oszczędzające przestrzeń organizery do salonu

Podnoszony stolik kawowy Novogratz Magnolia

Dla twojego żywego pokoju przestrzeni, cokolwiek który może patrzeć jak – kontynuuje skupiać się na wielofunkcyjnym meble. Stoliki kawowe, takie jak ta opcja lift-top (autorstwa uwielbianego w Hollywood projektanta wnętrz The Novogratz), działają z czasem jako stół, biurko i element wystroju. Pod podnoszonym blatem możesz przechowywać laptopa i akcesoria do pracy po skończonym dniu lub swój ręcznie wykonany zestaw gier karcianych i planszowych.

The Novogratz

Novogratz Magnolia Lift-Top Coffee Table$269

Kup teraz

Mofta Sit-Stand Laptop Desk

Alternatywnie, pozostaw swój stolik do kawy jako dzieło sztuki, do którego został zaprojektowany, i zwróć się do mobilnych opcji pracy i przekąsek. To przenośne i smukłe biurko pod laptopa firmy Mofta (dostępne również na Amazon) pozwala na odbieranie połączeń Zoom z kanapy lub kuchni. Możesz go złożyć pod koniec dnia pracy i przechowywać płasko prawie wszędzie, a także jest to idealne przyjazne dla podróży stanowisko pracy dla cyfrowych nomadów.

LapGear Bamboo Portable Lap Desk

To eleganckie bambusowe przenośne biurko chroni Twoje nogi przed przegrzewającymi się laptopami i zapewnia dodatkową stabilność, gdy jedynym rozwiązaniem jest praca z łóżka. Chroń swoje sanktuarium przed okruchami, jedząc na tej podkładce bezczelne kolacje z łóżka.

Przenośne biurko LapGear Bamboo$39.99na Amazon.com

Kup teraz

Najlepsze, oszczędzające przestrzeń meble do sypialni i niezbędniki

Rebrilliant Sherrie 11-Inch Adjustable Clothes Rack

Zrób miejsce w swojej szafie wybierając ręcznie swoje ulubione kawałki do wyświetlania na stojaku na ubrania. 11-calowa regulowana opcja Rebrilliant pozwala na przechowywanie najczęściej używanych ubrań, obuwia i akcesoriów dla łatwego dostępu – i możesz pokazać swoje ulubione kawałki, które pasują do kolorystyki pokoju.

Wayfair

Rebrilliant Sherrie 11-Inch Adjustable Clothes Rack (reg. $89)$70

Czytaj również:  Jak food influencerzy wyostrzają swoje marki: Drukowanie książek kucharskich

Kup teraz

Prepac Monterey Armoire

Podobnie jak w łazience, zamknięte szafki pozwolą na dodatkowe przechowywanie, ponieważ eliminują potrzebę wizualnych ekspozycji. Solidny kolor i minimalny projekt tej wszechstronnej szafy z Targetu ułatwiają przechowywanie drobiazgów, pościeli, sezonowych ubrań i innych rzeczy bez martwienia się o atrakcyjność półek.

Prepac Monterey Armoire$232

Kup teraz

Najlepsze oszczędzające przestrzeń organizery kuchenne

Yamazaki Home Rolling Kitchen Storage Cart

Niezależnie od tego, czy brakuje Ci miejsca na blacie czy w spiżarni, ten minimalistyczny wózek kuchenny (od eleganckiej, inspirowanej Japonią marki Yamazaki Home) zapewni Ci więcej miejsca do przechowywania. Dostępny w kolorze czarnym lub białym, ten elegancki przenośny organizer ma trzy półki i mierzy 15 cali głębokości na 26 cali wysokości na 7 cali szerokości, więc łatwo mieści się w ciasnych przestrzeniach.

Yamazaki Home Wózek kuchenny na kółkach$64.80na Amazon.com

Kup teraz

The Home Edit Five-Piece Pantry Edit Plastic Modular Storage System

Nie musisz wydawać dużo na rozwiązania oszczędzające miejsce (i stylowe), czego dowodem jest linia Walmart firmy The Home Edit. Ten pięcioczęściowy modułowy zestaw do przechowywania pomoże Ci maksymalnie wykorzystać przestrzeń spiżarni, jednocześnie utrzymując przedmioty w widocznym miejscu (koniec z odkrywaniem dawno zagubionych przekąsek z tyłu).

The Home Edit Five-Piece Pantry Edit Plastikowy modułowy system przechowywania$25

Kup teraz

Latest Posts

Nie przegap