poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Najlepsze snapy gwiazd z tego tygodnia: Letnia zabawa z Camilą Cabello, Kim Kardashian i Pete’em Davidsonem

1 z18

Camila Cabello, Pete Davidson i Kim Kardashian robią plusk.

NY Post photo composite

2 z18

Kimpe out to sea: Dzięki mediom społecznościowym Pete Davidson i Kim Kardashian nigdy nie robią sobie dnia wolnego od swojego bardzo publicznego — i nagłośnionego — związku.

3 z18

Miami mamacita: No blues here! Camila Cabello ma uśmiechy na kilometry, spędzając czas ze swoimi przyjaciółmi na plaży.

BACKGRID

4 z18

Graffiti sweetie: Ariana DeBose uczestniczy w imprezie z okazji 20-lecia Alice + Olivia by Stacey Bendet i pozwala swoim nogom zająć centralne miejsce.

Getty Images dla alice + olivia

5 z18

Powrót w czasie: Na swoje 85. urodziny Morgan Freeman ubiera coś nieco vintage na imprezie w stylu lat 70.

morganfreeman/Instagram

6 z18

Joe bez braci: Joe Jonas korkuje swoje płynące loki pod słuchawkami, które wydają się być zsynchronizowane z jego zespołem.

Joe Janet (JoeJanetPhotography.c

7 z18

Doodle daddy: Tatted Dwayne Johnson nie jest obcy atramentowi, a córki Jasmine, 6, i Tiana, 4, lubią przyczyniać się do własnego stylu za pomocą magicznych markerów.

8 z18

Got the look of love: Mimo że Ryan Reynolds wkrótce będzie miał za sobą 10 lat małżeństwa z Blake Lively, wciąż patrzy na nią tak, jakby dopiero co poznali się podczas kręcenia „Zielonej Latarni.”

GC Images

9 z18

To dobry facet: Penélope Cruz cieszy się czasem spędzonym w cztery oczy z Robertem De Niro podczas Tribeca Film Festival, którego był współzałożycielem w 2002 r.

Matteo Prandoni/BFA.com

10 z18

Hump ty dance: Nina Dobrev robi Dubaj w najlepszy możliwy sposób: w tradycyjnym stroju i z dwoma wielbłądami u boku.

12 z18

Drippin’ in finesse: czerpiąc inspirację ze swojej piosenki z Bruno Marsem, Cardi B’s got it goin’ on w tym pełnym ciała lewku.

iamcardib/Instagram

13 z18

Deklaracja zależności: Diane Kruger znalazła swój własny skarb narodowy w Normanie Reedusie i, z pewnością, w córce, którą dzielą, Nova, 3.

14 of18

Monochromatyczne koleżanki: Idris Elba wraca do rodzinnego Londynu z żoną Sabriną Elbą na premierę ich charytatywnego collabu obuwniczego Christian Louboutin Walk a Mile in My Shoes.

Dave Benett/Getty Images for Chr

15 z18

Crying us a river: Vanessa Morgan (od lewej), Madelaine Petsch, Camila Mendes i Lili Reinhart ham it up z okazji zakończenia 6 sezonu ich hitowego serialu „Riverdale.”

Steven Hirsch

16 z18

Hamlin’s harem of hotties: Delilah Hamlin (od lewej), True Whitaker, Amelia Hamlin i Heather Blair uderzyły do ZZ’s Clam Bar w Noho, aby świętować 21 urodziny Amelii w stylu supermodelki.

GC Images

17 z18

Zielone dziewczyny: Nie reguluj swojej tarczy, to nie jest 2000 rok i to nie jest Jill i Rachel Green z „Przyjaciół” Tylko Reese Witherspoon (z lewej) i Jennifer Aniston, dwie współgwiazdy na czerwonym dywanie.

Steven Hirsch

18 z18

Firenze w ogniu: Włochy nie są gotowe na zaciętość, jaką serwuje Emily Ratajkowski z synem Sylvestrem, 1, na biodrze

Latest Posts

Nie przegap