niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Nastoletnie córki Nicole Kidman i Keitha Urbana zachwycają rzadkim pojawieniem się na czerwonym dywanie

Nicole Kidman i Keith Urban pojawili się rzadko u boku swoich nastoletnich córek na 49. gali rozdania nagród AFI za całokształt twórczości.

Do pary z listy A na czerwonym dywanie w Dolby Theatre w Los Angeles dołączyły 15-letnia Sunday i 13-letnia Faith, aby uczcić uhonorowanie gwiazdy „Moulin Rouge!” Nagrodą za Osiągnięcia Życia.

Aktorka była cała uśmiechnięta, gdy uśmiechała się do swojej rodziny w złotej sukience Balenciaga w połączeniu ze szpilkami Gianvito Rossi (950 USD). Jeśli chodzi o piosenkarza „Blue Ain’t Your Color”, miał na sobie czarny smoking.

Nicole Kidman i Keith Urban pojawili się na czerwonym dywanie u boku swoich córek, Sunday i Faith, podczas 49. gali AFI Life Achievement Award w sobotę. FilmMagic
Rodzina zebrała się, aby świętować uhonorowanie gwiazdy „Moulin Rouge!” nagrodą za całokształt twórczości w Dolby Theatre w Los Angeles. FilmMagic
Kidman zachwyciła w złotej sukni. FilmMagic

Sunday zachwyciła w białej kwiecistej sukni bez ramiączek, stojąc obok swojej najmłodszej siostry, która miała na sobie koralową suknię bez ramiączek.

Do czwórki dołączyła także siostra Kidman, Antonia, oraz siostrzenica aktorki, Sybella Hawley.

To była emocjonalna noc dla 56-letniej Kidman, która odebrała nagrodę wraz z przyjaciółmi i rodziną, w tym z gwiazdą „Wielkich kłamstewek” Reese Witherspoon.

Gwiazda country wystąpiła w czarnym smokingu. Getty Images for AFI
Aktorka przyjęła nagrodę wraz z przyjaciółmi i rodziną. Getty Images dla Warner Bros. Discovery
Nagrodę otrzymały niegdyś gwiazdy z listy A – Meryl Streep i Denzel Washington. Getty Images dla Warner Bros. Discovery

Prestiżowa nagroda jest wielkim wyróżnieniem w amerykańskim kinie i została wcześniej odebrana przez Meryl Streep, Julie Andrews, Denzela Washingtona i Toma Hanksa.

Gwiazda „Nine Perfect Strangers” złożyła hołd 56-letniemu Urbanowi i swoim córkom podczas swojego przemówienia, odnosząc się jednocześnie do „ogromnej ilości szczęścia”, które miała przez całe życie, według Us Weekly.

„Jest też najważniejsza rzecz, miłość”, powiedziała publiczności. „Wielka, wielka miłość. A potem jest miłość mojego życia i miłość mojego życia”.

Podczas swojego przemówienia Kidman złożyła hołd swoim córkom. Getty Images dla AFI
„Moje córki nigdy nie były ze mną publicznie na czerwonym dywanie, dzisiejsza noc była ich pierwszą, więc są tutaj, w niedzielę i Faith” – powiedziała. Getty Images for AFI

„Moje córki nigdy nie były ze mną publicznie na czerwonym dywanie, dzisiejsza noc była ich pierwszą, więc są tutaj, Sunday i Faith”

Kidman i Urban, którzy pobrali się w czerwcu 2006 roku, są rzadko widywani ze swoimi córkami i ostatnio byli widziani na plaży z Faith w styczniu.

Czytaj również:  Dlaczego Tom Schwartz nie widzi przyszłego związku z Raquel Leviss

Gwiazda „Godzin” dzieli również dzieci, 31-letnią Bellę i 29-letniego Conora, ze swoim byłym mężem Tomem Cruise’em, z którym była zamężna w latach 1990-2001.

Latest Posts

Nie przegap