sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Natasha Rothwell opowiada o PSA Planned Parenthood: „Razem jesteśmy siłą natury”

Natasha Rothwell użyczyła swojego głosu w nowej reklamie dla Planned Parenthood.

Wydany w następstwie orzeczenia Sądu Najwyższego z 24 czerwca, obalającego konstytucyjną ochronę przyznaną w Roe v. Wade, PSA jest ponurym, pogodnym klipem, w którym gwiazda White Lotus zachęca Amerykanów do przyłączenia się do organizacji zajmującej się zdrowiem kobiet w walce o przywrócenie praw reprodukcyjnych.

„Przez dziesięciolecia, antyaborcyjni zwolennicy i politycy pracowali nad obaleniem Roe poprzez ograniczenia w głosowaniu, niesprawiedliwe prawa, dezinformację i podsycanie strachu”, powiedział Rothwell w oświadczeniu. „Ale przez pokolenia aktywiści również walczyli o nasze wolności – i wygrali. Razem będziemy budować na tym dziedzictwie, podnosząc nasze głosy i mobilizując się w naszych społecznościach, aby bronić praw aborcyjnych. Zawsze byliśmy siłą, z którą trzeba się liczyć, i nie cofniemy się teraz. Będziemy nieustraszone. Niech nasze przesłanie będzie jasne: trzymajcie swoje zakazy z dala od naszych ciał.”

Teledysk został wyreżyserowany przez Sadé Clacken Joseph, która sterowała dwoma pierwszymi odcinkami nowej komedii muzycznej HBO Max Rap Sh!t, od producentki wykonawczej Issy Rae. „Po każdej burzy zawsze pojawia się tęcza. Tworzenie tego teledysku było katartyczne, inspirujące i naprawdę emocjonalne nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich zaangażowanych” – powiedział Joseph w oświadczeniu. „Mam nadzieję, że ten utwór zachęca nas do kroczenia w kierunku burzy, w której się dziś znajdujemy i nie bać się stanąć w niej razem.”

PSA, które będzie działać w telewizji, streamingu i platformach cyfrowych i jest częścią płatnej kampanii medialnej o wartości 12,5 miliona dolarów, nakłania widzów do odwiedzenia strony BansOff.org, aby uzyskać informacje o tym, jak zaangażować się w ruch pro-choice.

Obejrzyjcie PSA poniżej.

Czytaj również:  'Ant-Man i Osa: Quantumania' Zooming to Big $110M-$120M Box Office Opening

Latest Posts

Nie przegap