26 czerwca 2022 | 15:41pm

Nayte Olukoya twierdzi, że niewierność nie była powodem jego rozstania z „Bachelorette” Michelle Young.

„Nie, nie zdradzałem” – napisał gwiazdor reality w długim oświadczeniu udostępnionym w weekend na swoim Instagram Stories.

Post pojawił się po tym, jak niektórzy fani na mediach społecznościowych zarzucili, że Olukoya był niewierny 18. sezonowi „Bachelorette”, nauczycielowi szkoły podstawowej z Minnesoty, który wszedł do opinii publicznej w 2021 roku jako uczestnik 25. sezonu „The Bachelor.”

„Nie każde rozstanie musi mieć kogoś do obwiniania”, przeczytał punkt kulminacyjny nr 2 w swoim dwuczęściowym poście adresującym rozstanie.

W trzecim segmencie swojego zaprzeczenia potwierdził swoją subiektywną obserwację, że „Tak, wielu z was wydaje się malować mnie jako czerwoną flagę / chłopca. Może to przez te kolczyki i tatuaże? Kto wie. Ale tak naprawdę jestem porządnym facetem i chcę tylko dalej stawać się lepszym. Jak wszyscy powinniśmy chcieć dla siebie.”

Nayte Olukoya's statement denying cheating rumors
Długie zaprzeczenie poszło na żywo na IG stories Olukoya około północy (EST) w niedzielę.
Instagram/@kingbabatunde

W numerze 13 rzeczowe stwierdzenie, że jego imię jest jego imieniem, poprzedziło niezamówioną ofertę tego, co wydaje się być osobistą, egzystencjalną mantrą.

„Nazywam się Babatunde Olufemi Robert Nathaneil Olukoya i nigdy nie będę żył w oparciu o to, jak inni myślą, że powinienem żyć”, napisał.

„Kropka”, dodał, kończąc to deklaratywne zdanie kropką.

Kontynuował w czternastej odsłonie wysyłki: „Dla życzliwych ludzi, wysyłających życzliwe rzeczy i szanujących zarówno Michelle, jak i mnie. DZIĘKUJĘ.”

Piętnasta i ostatnia część jego komunikatu składała się z dwóch emojis: „✌🏼 ✌🏼 .”

Michelle Young and Nayte Olukoya
The two called it quits earlier this month.
ABC via Getty Images

Jak wcześniej donosiła Page Six, Olukoya i Young ogłosili swoje rozstanie na początku tego miesiąca. Wiadomość ta pojawiła się zaledwie kilka tygodni po tym, jak Young publicznie odrzucił plotki, że para związana z reality TV jest ze sobą na bakier.

Czytaj również:  Lindsay Lohan jest żoną Badera Shammasa

„Zawsze będę uznawał i doceniał przygody, wsparcie i rozwój, które przyniosły mi zarówno Nayte, jak i to doświadczenie”, napisał Young w oświadczeniu. „W tym samym czasie, jestem głęboko zraniony i będę potrzebował czasu i przestrzeni, aby przepracować ten ból serca.”

Michelle Young and Nayte Olukoya
Young zamknęła spekulacje o rozstaniu zaledwie kilka tygodni temu.
ABC via Getty Images

Olukoya powtórzył jej sentymenty w osobnym ujawnieniu wydanym w tym czasie: „Michelle i ja zamierzamy iść do przodu osobno. Serca są ciężkie, emocje wysokie, a my radzimy sobie z tym najlepiej jak potrafimy.”

Dodał: „Michelle i ja jesteśmy naturalnie prywatnymi ludźmi i jeśli chodzi o to rozstanie, nadal będziemy tacy.”