czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

Nicki Minaj wzbudza niepokój dziwacznym wideo po możliwym ogłoszeniu rozwodu: „Mam szczerą nadzieję, że nic jej nie jest

Fani podzielili się swoją troską o Nicki Minaj po tym, jak udostępniła niepokojące wideo opowiadające o trudach macierzyństwa.

W klipie udostępnionym we wtorek w mediach społecznościowych raperka „Anaconda” zdawała się wspominać, kiedy urodziła syna swojego i męża Kennetha Petty’ego, nazywanego „Papa Bear”, we wrześniu 2020 roku.

„A potem pewnego dnia krzyczą” pchaj „, a ty odczuwasz ból” – powiedziała sennie 41-latka, mając na sobie biały szlafrok i różową satynową maskę na głowie.

Fani martwili się o samopoczucie Nicki Minaj po tym, jak podzieliła się niepokojącym wideo opowiadającym o trudach macierzyństwa. Nicki Minaj/Instagram
„A potem pewnego dnia krzyczą 'przyj’, a ty cierpisz” – powiedziała sennie, nosząc na głowie różową maskę. Nicki Minaj/Instagram

„Pewnego dnia urodził się piękny chłopiec. Bogu niech będzie chwała” – wyszeptała do kamery.

„Gratulacje dla każdej mamy. Wykonujesz świetną robotę. Na wypadek, gdyby nikt ci tego nie powiedział, wykonujesz świetną robotę.”

Dodatkowo, w poniedziałek Minaj – urodzona jako Onika Tanya Maraj – kryptycznie napisała na Twitterze: „Yes Single …”, co wprawiło jej fanów w szał, ponieważ nie wiedzieli, czy mówi o nowej muzyce, czy o możliwym rozwodzie.

Raperka „Moment 4 Life” powiedziała następnie mamom, że „wykonują świetną robotę” nickiminaj/Instagram
Dodatkowo Minaj zamieściła na Twitterze kryptonim „Yes Single” Jej fani nie wiedzieli, czy nawiązuje do możliwego rozstania z mężem Kennethem Petty. Nicki Minaj/Instagram

Page Six skontaktowała się z przedstawicielem MInaj, ale nie otrzymała natychmiastowej odpowiedzi.

Chociaż nie jest jasne, z czym ma do czynienia raperka „Barbie World”, jej fani wysłali jej mnóstwo miłości i wsparcia online.

„Właśnie się obudziłem i zobaczyłem historię Nicki na insta, która sprawiła, że się rozpłakałem @NICKIMINAJ mam nadzieję, że wszystko w porządku, wysyłam ci miłość, modlitwy i uściski” – napisał na Twitterze jeden z użytkowników.

„Mam szczerą nadzieję, że nic jej nie jest. #WeLoveYouNicki”, dodał inny.

Fani wysłali gwiazdce hip-hopu wyrazy miłości i wsparcia w mediach społecznościowych. Getty Images for Live Nation
Minaj i Petty związali się węzłem małżeńskim w październiku 2019 roku. Instagram/ Nicki Minaj

„Ummm, to wideo Nicki Minaj było bardzo niepokojące i mam nadzieję, że uda jej się bezpiecznie wyjść z sytuacji, w której się znalazła” – powiedziała trzecia osoba.

„Tak bardzo martwię się o Nicki, modlę się, żeby wszystko było w porządku i żeby znalazła siłę, która poprowadzi ją przez wszystko, przez co teraz przechodzi. na zawsze będzie miała moje wsparcie i miłość” – napisał czwarty fan.

Czytaj również:  Kim Kardashian dzieli się swoimi pożądanymi cechami w partnerze pośród spekulacji na temat romansu Odella Beckhama Jr

46-letni Petty i Minaj zawarli związek małżeński w październiku 2019 roku.

W listopadzie ubiegłego roku emcee „Moment 4 Life” ujawniła, że sprawy między nią a mężem „stały się drażliwe” po narodzinach ich synka, które miały miejsce w szczytowym okresie pandemii COVID-19.

Powitali syna „Papa Bear” w październiku 2020 roku. Instagram/ Nicki Minaj
W listopadzie ubiegłego roku emcee „Barbie World” powiedziała, że między nią a jej mężem „zrobiło się drażliwie” po narodzinach ich syna. Robert Sabo dla NY Post
„Ze względu na naszą historię, myślę, że wiedzieliśmy, że to minie. Ale nie ma czegoś takiego jak pewność siebie w rodzicielstwie” – powiedziała Vogue. Instagram/ Nicki Minaj

„Nie zamierzam kłamać, sprawy między nami stały się drażliwe” – powiedziała Vogue na okładce z grudnia 2023 roku. „Ze względu na naszą historię, myślę, że wiedzieliśmy, że to minie. Ale nie ma czegoś takiego jak pewność siebie w rodzicielstwie.”

Dodała: „Trochę żałuję, że ktoś mi nie powiedział – choć jestem pewna, że nie byłabym w stanie tego zrozumieć – że istnieje pewien poziom niepokoju i myślisz, że to minie, ale w rzeczywistości staje się straszniejsze.”

Oprócz bycia nowymi rodzicami, Petty trafił na pierwsze strony gazet z powodu szeregu kwestii prawnych.

Petty został skazany za usiłowanie gwałtu pierwszego stopnia w kwietniu 1995 roku za napaść na 16-letnią wówczas dziewczynę. Jest zarejestrowanym przestępcą seksualnym. nickiminaj/Instagram
Minaj jest obecnie na drugim etapie światowej trasy koncertowej „Pink Friday 2”. Getty Images for The Met Museum/Vogue

Zarejestrowany przestępca seksualny został skazany za usiłowanie gwałtu pierwszego stopnia w kwietniu 1995 roku za napaść na 16-letnią wówczas dziewczynę, za co odsiedział ponad cztery lata więzienia.

A we wrześniu 2023 roku został umieszczony w areszcie domowym po tym, jak groził Offsetowi, mężowi przyjaciółki Minaj, Cardi B.

Minaj wyrusza obecnie w drugą część swojej światowej trasy koncertowej „Pink Friday 2”. Jej koncert zaplanowany jest na wtorkowy wieczór w Kopenhadze w Danii.

Latest Posts

Nie przegap