19 maja 2022 | 8:19pm

Nina Dobrev i Shaun White zadebiutowali na czerwonym dywanie po ponad dwóch latach randkowania.

Absolwentka „Vampire Diaries” i złoty medalista olimpijski wyszli razem na brytyjską premierę filmu „Top Gun: Maverick” w Londynie w czwartek, w którym występuje jej były chłopak, Glen Powell.

Na tę elegancką imprezę, para miała na sobie skoordynowane stroje, które doskonale ucieleśniały stary hollywoodzki glamour.

Dobrev, 33, zwróciła na siebie uwagę w jedwabnej sukni w kolorze kości słoniowej o długości do podłogi, z seksownym rozcięciem i seksownym wycięciem. Swoje ciemne włosy spięła w ciasny kok, a na ustach miała klasyczną czerwień.

W międzyczasie White, 35 lat, założył marynarkę w kolorze kości słoniowej na białą koszulę na guziki, którą sparował z czarnymi spodniami i czarną muszką.

Shaun White and Nina Dobrev on the red carpet at the U.K. premiere of
Wzięli udział w imprezie w skoordynowanych strojach.
AFP via Getty Images

W pewnym momencie, wychowanek „Degrassi: The Next Generation” był widziany naprzeciwko White’a i pochylił się blisko, podczas gdy fotografowie uchwycili ich wpatrujących się w swoje oczy.

Żadna z nich nie wydawała się mieć nic przeciwko temu, że jedna z gwiazd filmu – Powell – umawiała się z Dobrev jeszcze w 2017 roku.

Shaun White and Nina Dobrev on the red carpet at the U.K. premiere of
Ta dwójka poznała się w 2019 roku i zaczęła się umawiać w 2020 roku.
FilmMagic,

Nowy kamień milowy dla szczęśliwej pary pojawia się krótko po tym, jak odznaczony sportowiec trafił na nagłówki gazet za przyprowadzenie kogoś innego na tegoroczne Oscary: swojej matki.

Chociaż jego dziewczyna nie była u jego boku na pierwszym rozdaniu Oscarów, White podzielił się tym, że cieszył się życiem po przejściu na emeryturę, wygrzewając się na słońcu ze swoją ukochaną.

„Podróżuje, nie dla pracy,” wyjaśnił, jak wyglądają teraz jego dni. „Większość miejsc, do których chodzę [for work] jest tak zimna. Teraz po prostu jadę [where] tam jest cieplej.”

Czytaj również:  Jeremy Allen White i Rosalía trzymają się za ręce na randce w Los Angeles, a plotki o romansie przybierają na sile
Shaun White kissing Nina Dobrev on the beach
Źródła mówią, że White szykuje się do oświadczyn.
nina/Instagram

White i Dobrev poznali się na Florydzie w 2019 roku na imprezie dla mówcy motywacyjnego Tony’ego Robbinsa. Zaczęli się spotykać w następnym roku.

Ta dwójka niedawno przeniosła swój związek na wyższy poziom, ponieważ donosi się, że wprowadziła się do jego domu w Los Angeles, Calif.

W lutym, przyjaciel pary powiedział Page Six, że „nie będą zaskoczeni, jeśli zaręczyny nastąpią lada dzień”, nazywając związek duetu „solidnym” i „tak cholernie słodkim”.