piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Nobu Ryokan Malibu rozszerza swoją reputację jako „relaksujące miejsce odosobnienia” dzięki nowej współpracy z HigherDOSE

W przypadku zakupu niezależnie recenzowanego produktu lub usługi za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Goście luksusowego Nobu Ryokan Malibu będą mieli nowy sposób na relaks i odpoczynek tego lata, dzięki niedawno rozpoczętej współpracy hotelu z HigherDOSE. W ramach partnerstwa goście będą mieli dostęp do dwóch najpopularniejszych produktów marki technologii wellness – maty PEMF na podczerwień i koca do sauny na podczerwień – do wykorzystania w wolnym czasie w swoich pokojach. Cel: zaoferowanie dostępu do „zaawansowanych technologicznie” urządzeń HigherDOSE w zaciszu apartamentów Nobu nad oceanem.

HigherDOSE

Podczas gdy HigherDOSE współpracował w przeszłości z centrami odnowy biologicznej i uzdrowiskami, Nobu Ryokan Malibu jest jednym z niewielu partnerów hotelowych marki (inne lokalizacje obejmują 11 Howard oraz wybrane obiekty 1 Hotel i Montage). Rzeczywiście, Nobu Malibu wydaje się być idealnym miejscem dla produktów regeneracyjnych HigherDOSE, ponieważ 16-pokojowy, inspirowany Japonią obiekt znany jest z tego, że jest spokojnym miejscem w tętniącej życiem południowej Kalifornii.

Podczas niedawnej wizyty goście rozłożyli się na swoich prywatnych balkonach na macie HigherDOSE PEMF (terapia pulsującym polem elektromagnetycznym), która wykorzystuje delikatne fale do pracy z naturalnymi polami magnetycznymi ciała. W przeciwieństwie do urządzenia do twarzy lub pistoletu do masażu, pulsacje są ledwo zauważalne, a w połączeniu z falami Oceanu Spokojnego poniżej, mata była idealnym sposobem na relaks pod słońcem Malibu.

HigherDOSE

HigherDOSE twierdzi, że jego mata PEMF pomaga we wszystkim, od łagodzenia bólu mięśni i stresu, po zwiększenie energii i nastroju (obsługa pokoju na żądanie z restauracji Nobu obok z pewnością również pomogła).

Koc do sauny na podczerwień był tymczasem świetnym sposobem na zakończenie dnia po lekkim treningu i joggingu na piasku (goście Nobu Ryokan mają prywatny dostęp do plaży, oprócz prywatnego basenu i pełnej siłowni na terenie obiektu). Wykorzystując moc ciepła podczerwonego, koc jest używany przez wielu gości do detoksykacji, choć obiecuje również pomóc przyspieszyć regenerację mięśni i poprawić krążenie dla lepszego zdrowia skóry i spokojniejszego snu.

Czytaj również:  WWE-UFC: Jak Wall Street postrzega dotychczasową transakcję

Oprócz możliwości zamówienia produktów HigherDOSE w pokoju, goście hotelu Nobu mogą również zamówić nowy pakiet Ryokan Wellness, który obejmuje 90-minutowy masaż oraz rytuał kąpieli z solami do kąpieli HigherDOSE (znanymi również jako „Serotonin Soak”), które można zabrać do domu. Według marki, kąpiel zawiera płatki magnezu, które pomagają „zrelaksować umysł, poprawić nastrój i ponownie skalibrować system”

Nobu Ryokan Malibu

W komunikacie prasowym Nobu Ryokan Malibu twierdzi, że nowe partnerstwo rozszerza reputację obiektu jako „kultowego miejsca dla osób podróżujących w celach wypoczynkowych, które zapewnia gościom idealną, intymną oazę do samoopieki” przy jednoczesnym zachowaniu „podwyższonego luksusu i niezrównanego poziomu ekskluzywności”

Więcej informacji i możliwość rezerwacji pobytu można znaleźć na stronie malibu.nobuhotels.com.

Latest Posts

Nie przegap