wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

Nowa żona Nicka Vialla, Natalie Joy, odpiera „niedorzeczną” krytykę ślubnej stylizacji z biustem

Natalie Joy potępiła internetowych trolli za ich niegrzeczne komentarze na temat jej ślubnego wyglądu, mówiąc, że jej „masywne” cycki są spowodowane karmieniem piersią jej nowonarodzonego dziecka.

25-letnia Joy poślubiła 43-letniego Nicka Vialla w swojej rodzinnej 300-hektarowej farmie w Georgii w weekend, mając na sobie niestandardową sukienkę zaprojektowaną przez Macye Wysner z Cinq.

„Nie rozumiem tego tandetnego wyglądu na ślub. Jesteś piękna… ten wygląd to nie to” – napisał jeden z fanów pod zdjęciami Joy z jej przyjęcia weselnego w poniedziałek.

Inny powiedział: „Rozumiemy. Masz duże cycki. Nie musisz nam ich pokazywać przy każdej okazji”

Natalie Joy odpowiedziała na krytykę w Internecie dotyczącą jej ślubnego wyglądu na Instagramie w poniedziałek. Sarah Partain Weddings
„Tak, karmię piersią, więc w miarę upływu nocy moje cycki stawały się coraz większe” – napisała Joy na IG stories. nnataliejjoy/Instagram
„Nie rozumiem tego tandetnego wyglądu na ślub. Jesteś piękna… ten wygląd to nie to” – napisała użytkowniczka IG pod zdjęciami Joy. Sarah Partain Weddings

„Niektórzy z was są naprawdę śmieszni z tymi komentarzami” – napisała w swojej historii w odpowiedzi na falę negatywnych komentarzy. „Tak, karmię piersią, więc w miarę upływu nocy moje cycki stawały się coraz większe.”

Dodała, że nie „cierpiała”, ale po prostu miała „ogromne cycki”

„Byłam otoczona przez ludzi, których uważam za rodzinę i dosłowną rodzinę. Nikt nie sprawił, że było to dziwne, więc nie róbcie tego dziwnego” – kontynuowała Joy.

„W każdym razie kontynuując z dobrymi wibracjami i życząc wam wszystkiego najlepszego !!!”

Joy i Viall pobrali się w sobotę w „wiejskim szyku” w posiadłości jej rodziców w Savannah w stanie Georgia. Sarah Partain Weddings
Viall zadał pytanie w styczniu 2023 roku. Sarah Partain Weddings
Oprócz gości JoJo Siwa i absolwentów „Bachelor” Nation, Jareda Haibona i Victorii Fuller, ich córka była również obecna na weselu.
Sarah Partain Weddings

Joy i Viall pobrali się w sobotę w obecności 170 bliskich przyjaciół i rodziny. Wśród gości znaleźli się między innymi JoJo Siwa, współpartnerka Vialla w „Siłach specjalnych”, Jared Haibon, Ashley Iaconetti i Victoria Fuller.

Para ogłosiła, że spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka w sierpniu 2023 roku, a w lutym powitała na świecie córkę River Rose.

Dziecko było również obecne podczas ceremonii, którą państwo młodzi udostępnili na swoich profilach na Instagramie.

Para ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka w sierpniu 2023 roku. Sarah Partain Weddings
W lutym powitali na świecie swoją córkę, River Rose. Sarah Partain Weddings

Viall niósł swoją córkę, która miała na sobie koronkową sukienkę i czepek, stojąc obok Joy w smokingu pod ukwieconym łukiem.

Czytaj również:  Nie przegap wyprzedaży Sephora w Cyber Monday, aby skorzystać z ofert na Dyson, Laneige i nie tylko

Viall i Joy po raz pierwszy potwierdzili swój związek, publikując go w mediach społecznościowych w styczniu 2021 roku.

Viall zadał pytanie w styczniu 2023 roku.

Latest Posts

Nie przegap