środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Nowy, dramatyczny wygląd Lisy Rinny przyciąga porównania do Alberta Einsteina, Andy’ego Warhola, a nawet jej własnego męża, Harry’ego Hamlina

Nowa, dramatyczna metamorfoza Lisy Rinny sprawiła, że fani porównali ją do współczesnego Alberta Einsteina, reżysera filmowego Andy’ego Warhola i jej męża Harry’ego Hamlina.

Absolwentka „Real Housewives of Beverly Hills” porzuciła swoje krótkie brunetki i zamieniła je na odważne platynowe blond cięcie, gdy wyszła na Paryski Tydzień Mody w środę.

Zadebiutowała na pokazie Viktor & Rolf Haute Couture jesień/zima 2024-2025, stylizując swoją kultową fryzurę pixie z kolcami i bocznymi grzywkami.

Nowy wygląd Lisy Rinny sprawił, że fani zrobili podwójne spojrzenie, gdy wzięła udział w środowym pokazie Viktor & Rolf Haute Couture jesień/zima 2024-2025. Getty Images
Absolwentka „Real Housewives of Beverly Hills” pojawiła się na modowym wydarzeniu w platynowych blond włosach. Getty Images

60-letnia Rinna wyglądała niemal nie do poznania, ponieważ miała na sobie czarny smoking, białą koszulę zapinaną na guziki, muszkę i białe buty na platformie.

Gwiazda Bravo uzupełniła swój strój czarnymi okularami do czytania, co sprawiło, że niektórzy fani spojrzeli na nią dwa razy, ponieważ pomylili ją z 72-letnim Hamlinem, który również nosi podobne okulary i ma jasne włosy.

W odpowiedzi na filmik przedstawiający jej dopasowanie, jeden z fanów napisał na X: „To właściwie Lisa Rinna, ale przez chwilę myślałem, że to Harry Hamlin, jej mąż”

Upięła włosy i założyła smoking. Getty Images
Odważny strój Rinny sprawił, że fani porównywali ją do jej męża, Harry’ego Hamlina. Tamara Beckwith/NY Post
„To tak, jakby Lisa Rinna i Harry Hamlin zmienili się w jedną osobę” – napisała jedna z osób w mediach społecznościowych na temat nowego wyglądu gwiazdy Bravo. GoldStar Media / MEGA

„To tak, jakby Lisa Rinna i Harry Hamlin zmienili się w jedną osobę” – dodał inny.

„Albo umrzesz jako Lisa Rinna, albo będziesz żył wystarczająco długo, by zobaczyć, jak stajesz się Harrym Hamlinem”, zażartował trzeci na X.

Inni porównali się do Einsteina, Warhola i piosenkarza Roda Stewarta.

„Albert Einstein, gdyby zabijał”, napisała jedna osoba.

„Albert Einstein, gdyby został zabity”, zażartowała inna osoba. Bettmann Archive
„Lisa Rinna może zrobić Andy’ego Warhola, ale Andy Warhol nie mógłby zrobić Lisy Rinny” – wtrącił trzeci. AP
„Lisa Rinna wcielająca się w Roda Stewarta na Paris Fashion Week nie była w ogóle na mojej karcie do bingo. Ale oto jesteśmy” – dodał czwarty. Samir Hussein/WireImage

„Powinni byli obsadzić Lisę Rinnę w roli Einsteina w filmie 'Oppenheimer'”, dodał inny, odnosząc się do filmu Christophera Nolana z 2023 roku z Cillianem Murphym w roli głównej.

„Lisa Rinna może zrobić Andy’ego Warhola, ale Andy Warhol nie mógłby zrobić Lisy Rinny” – zażartował trzeci.

Czytaj również:  Gwiazda country Zac Brown i żona Kelly Yazdi rozwodzą się po 4 miesiącach małżeństwa

„Lisa Rinna wcielająca się w Roda Stewarta na Paris Fashion Week nie była w ogóle na mojej karcie do bingo. Ale oto jesteśmy” – dodał czwarty.

Rinna ujawniła, że potrzebowała 12 godzin, aby jej włosy zmieniły kolor na platynowy blond. lisarinna/Instagram
„Prawdopodobnie nikt nie będzie gorętszy ode mnie” – powiedziała magazynowi Perfect. Getty Images

Rinna ujawniła, że dopracowanie wyglądu zajęło jej około 12 godzin.

„Przefarbowaliśmy moje włosy na platynę, co jest największym wydarzeniem w moim życiu, ponieważ nigdy wcześniej tego nie robiłam”, powiedziała Perfect Magazine.

„Prawdopodobnie nikt nie będzie gorętszy ode mnie”

Latest Posts

Nie przegap