21 czerwca 2022 | 15:48pm

Zostaw to J.Lo, aby uczynić z piżamy (dosłownie) moment na wybiegu.

Podczas gdy większość z nas idzie na wygodne ubrania podróżne, Jennifer Lopez wzięła to na następny poziom, jak ona weszła na pokład prywatnego samolotu w stylu w niedzielę nosząc parę piżam wycenionych na północ od 1500 dolarów.

Biorąc fanów na przejażdżkę w Instagram Reel, przyszła panna młoda była cała uśmiechnięta, gdy szła po płycie lotniska w parze męskiej jedwabnej piżamy z nadrukiem kolibra przez Nahmias i sześciocalowe obcasy platformy Gucci jako Jack Harlow „First Class” grał w tle.

Chociaż jej dokładny zestaw z długim rękawem jest wyprzedany, top piżamy jest dostępny w wersji z krótkim rękawem zarówno w kolorze białym ($683) i czarnym ($650, teraz $390), wraz z czarnymi spodniami ($875, teraz $525).

Jennifer Lopez
Aktorka promieniała, gdy w filmiku pokazała swoje różowe odcienie i złote obręcze.
jenniferlopez/Instagram

To już drugi raz w ostatnich miesiącach, kiedy widzieliśmy 52-letnią Lopez w piżamie jako stroju ulicznym; w maju została zauważona w Los Angeles w białej koszuli nocnej Dôen jako sukience.

Mając długie i rozpuszczone włosy, piosenkarka „Jenny From the Block” dodała duże złote kolczyki (500$) od ulubionej projektantki biżuterii Jennifer Fisher.

Piosenkarka upewniła się również, że trzyma w górze swoją gorącą różową torebkę Valentino „One Stud” ($2,800) do kamery, gdy wspinała się po schodach do eleganckiego samolotu.

Jennifer Lopez
Lopez dała fanom bliższe spojrzenie na jej torebkę Valentino w Reel.
jenniferlopez/Instagram

Podczas gdy ona nosiła drogie, designerskie dodatki do swojej wysokiej klasy piżamy, piosenkarka „Ain’t It Funny” połączyła ten wygląd z zaskakująco przystępną cenowo parą okularów: różowymi o wartości 65 dolarów australijskiej marki Quay.

Okulary są częścią współpracy marki z „Love Island” i posiadają złote ogniwa po bokach – a jeśli różowy kolor nie przypadł ci do gustu, są one również dostępne w wersji perłowej, żółwiej i czarnej.

Czytaj również:  Fani Mod Sun skandują "f-k Tyga" podczas jego występu po rozstaniu z Avril Lavigne

Gwiazda „Marry Me” jest wielkim fanem niedrogiej marki; z powrotem w 2019 roku Lopez wystąpiła w kampanii reklamowej dla firmy okularów przeciwsłonecznych wraz z ówczesnym narzeczonym Alexem Rodriguezem.

Jeśli chodzi o jej obecnego męża, pochwaliła go jako część wiadomości z okazji Dnia Ojca w swoim biuletynie „On the J.Lo”, nazywając Bena Afflecka „czułym i zaangażowanym w każdą chwilę” z ich mieszaną rodziną.