czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Oferta członkowska MasterClass dwa w cenie jednego kończy się dziś wieczorem: Ucz się od Marthy Stewart, Martina Scorcese, Kevina Harta i nie tylko

W przypadku zakupu niezależnie recenzowanego produktu lub usługi za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Czy kiedykolwiek chciałeś uzyskać wskazówki dotyczące wielozadaniowości od Marthy Stewart, wskazówki dotyczące pisania scenariuszy od Shondy Rhimes, porady dotyczące tworzenia filmów od Spike’a Lee i Martina Scorsese lub wskazówki aktorskie od zdobywców Oscarów Natalie Portman i Helen Mirren? MasterClass przedłużyło swoją 40-procentową zniżkę na roczne członkostwo – i masz teraz czas do tej niedzieli, 7 stycznia, aby zafundować sobie (lub ukochanej osobie) prezent w postaci dostępu na żądanie do niektórych z najbardziej wpływowych nazwisk w Hollywood i nie tylko.

MasterClass, kosztujący regularnie od 120 do 240 dolarów rocznie, oferuje ponad 2500 lekcji od ponad 100 kultowych instruktorów i liderów branży artystycznej i rozrywkowej, mediów, mody, biznesu, projektowania wnętrz, sportu, rządu i wielu innych branż. Platforma streamingowa oferuje serie wieloklasowe z dodatkowymi arkuszami roboczymi i przewodnikami do wydrukowania, aby jak najlepiej wykorzystać swoją edukację online, a także 30-dniowe sesje, które pozwalają uczniom uzyskać wskazówki krok po kroku i praktyczne doświadczenie. Regularnie dodawane są również nowe zajęcia, a niektóre z najnowszych dodatków obejmują kursy prowadzone przez Amy Poehler, Mellody Hobson, Jen Atkin i innych.

Powiązane: Najlepsze kursy filmowe online dla studentów i profesjonalistów

Nowi subskrybenci mogą zaoszczędzić 40% na wszystkich trzech opcjach członkostwa MasterClass. Promocja obniża ceny planów indywidualnych do zaledwie 6 USD miesięcznie (lub 72 USD rocznie), pakietów Duo do 9 USD miesięcznie (lub 108 USD rocznie), a członkostwa rodzinnego do zaledwie 12 USD miesięcznie (144 USD rocznie).

Wszystkie członkostwa obejmują bezpłatny 30-dniowy okres próbny, dostęp do ponad 180 zajęć w 11 kategoriach, dodatkowe przewodniki i nie tylko. Dostępne są trzy opcje: członkostwo Individual umożliwia streaming na jednym urządzeniu, Duo obejmuje streaming na dwóch urządzeniach i możliwość pobierania treści do oglądania offline, a plan Family pozwala na oglądanie na maksymalnie sześciu urządzeniach i pobieranie treści.

Czytaj również:  Beyonce zmieniła obraźliwy tekst piosenki "Renaissance" po krytyce

Stewart jest ostatnią osobą, która podpisała umowę jako instruktor MasterClass, gdzie podzieli się tym, jak ewoluowała jako osoba i przedsiębiorca, jak prowadzi wszystko, od swojej firmy po farmę i jak wygląda jej codzienne życie.

„Bycie przedsiębiorcą oznacza, że masz pomysł, który jest opłacalny i pasję, aby go zrealizować. Założyłem swoją firmę, gdy miałem 50 lat, a teraz nie tylko założyłem firmę, ale wszedłem na giełdę, sprzedałem firmę dwa razy, piszę swoją setną książkę i pozuję do magazynu Sports Illustrated – kto by przypuszczał” – mówi 82-latka w swoim kursie MasterClass.

Kontynuuje: „Oglądając ten MasterClass, myślę, że będziesz zdumiony, jak wiele można zrobić w ciągu jednego dnia. Ile dobrej i przyjemnej pracy można wykonać w ciągu 24 godzin. Pokazując ci mój typowy dzień, chcę nauczyć cię sposobu myślenia, który pomógł mi zacząć od zera, zbudować i ponownie zbudować markę wartą milion dolarów. Mam nadzieję, że pokażę ci, jak możesz odblokować wielki sukces we własnym życiu i pracy.”

Niezależnie od tego, czy Ty lub Twój odbiorca pracujecie nad karierą w Hollywood, czy też chcecie pozostać na bieżąco z branżą, wśród profesorów platformy znajdują się również wielofenatowcy i kadra kierownicza, tacy jak Bob Iger, Ron Howard, Aaron Sorkin, Jodie Foster, Judd Apatow, Steve Martin, Werner Herzog i LeVar Burton, by wymienić tylko kilku. Wkrótce pojawią się kursy prowadzone przez nagrodzoną Emmy komiczkę Amy Poehler, przedsiębiorczego aktora Kevina Harta, podcastera Jaya Shetty’ego i nie tylko.

Osoby zainteresowane modą lub urodą mogą dowiedzieć się, jak budować markę od Kris Jenner lub Diane von Furstenberg, chłonąć wskazówki dotyczące projektowania od Marca Jacobsa i uzyskać wskazówki dotyczące kreatywności i przywództwa od Anny Wintour. Kreatywne osoby mogą również wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez architekta Franka Gehry’ego, muzyków Alicię Keys i St. Vincent, autorkę Margaret Atwood i wszystkich członków zespołu Metallica.

Czytaj również:  top Gun: Maverick" Aktor Lewis Pullman analizuje swoją postać "Quiet Burning Ember" i dzieli się radami od ojca ikony "ID4"

Aspirujący urzędnicy państwowi mogą czerpać wiedzę między innymi od aktywistki Malali Yousafzai, strategów kampanii i konsultantów politycznych Davida Axelroda i Karla Rove’a, konserwatorki przyrody Jane Goodall i feministycznej potęgi Glorii Steinem. Możesz także uczyć się od tych, którzy sprawowali najwyższy urząd w Ameryce i innych dzięki serii White House, która obejmuje prezydentów Billa Clintona i George’a W. Busha, do których dołączyli Hillary Rodham Clinton, Madeleine Albright i Condoleezza Rice.

Poznaj więcej ofert MasterClass i skorzystaj z promocji do 7 stycznia do północy czasu PT tutaj.

Latest Posts

Nie przegap