16 kwietnia 2023 r. |15:42

Olivia Wilde i Jason Sudeikis byli uśmiechnięci na meczu piłki nożnej swojego syna – zaledwie kilka tygodni po tym, jak reżyserka „Booksmart” twierdziła, że jej ex nie płaci alimentów.

Zdjęcia uzyskane wyłącznie przez Page Six pokazują parę przytulającą się czule podczas kibicowania Otisowi, 8, w Los Angeles w sobotę.

Wilde wyglądała na wyluzowaną w parze niebieskich spodni dresowych z białym tank topem, który sparowała z zieloną czapką z daszkiem, ciemnymi odcieniami i białymi trampkami Adidasa.

Gwiazda „Ted Lasso”, która była widziana jak podrzuca ich córkę Daisy, 6, na jej lekcje muzyki wcześniej w ciągu dnia, wyciął równie swobodną figurę, gdy śmiał się ze swoją byłą na linii bocznej.

Sudeikis miał na sobie beżową bluzę z kapturem, ciemne sprane dżinsy i czarne trampki Nike.

Absolwent „Saturday Night Live” uzupełnił wygląd niebieską czapką z daszkiem, zegarkiem i okularami schowanymi w bluzie z kapturem.

Olivia Wilde and Jason Sudeikis reunite at their son's soccer game.
Olivia Wilde i Jason Sudeikis na boisku piłkarskim
Terma,SL / BACKGRID
Olivia Wilde and Jason Sudeikis hugging
Para była widziana przytulona po meczu.
Terma,SL / BACKGRID
Olivia Wilde and Jason Sudeikis walking toward each other
Oboje zdecydowali się na swobodne dopasowanie na meczu w Los Angeles w weekend.
Terma,SL / BACKGRID

Po staniu i entuzjastycznym kibicowaniu, dumni rodzice usiedli na trawie i rozmawiali ze sobą, zanim dołączył do nich ich syn.

To przychodzi zaledwie kilka tygodni po tym, jak reżyserka „Don’t Worry Darling” twierdziła, że jej były narzeczony zapłacił jej zero alimentów na dziecko, mimo że zarabiał „znacznie więcej”.

W dokumentach sądowych, Wilde powiedziała, że ponosi „100% kosztów opieki nad dziećmi”, w tym jedzenia, ubrań i zajęć pozalekcyjnych, podczas gdy dwójka młodych ludzi jest pod jej opieką.

Olivia Wilde and Jason Sudeikis sitting on a soccer field
Gwiazda „Ted Lasso” położyła się w trawie, gdy wspierali Otisa.
Terma,SL / BACKGRID
Jason Sudeikis laughing with a man
Absolwent „SNL” był również widziany jak podrzuca ich córkę Daisy na lekcję muzyki wcześniej tego dnia.
Terma,SL / BACKGRID
Olivia Wilde and Jason Sudeikis
Wyjście nastąpiło dwa tygodnie po tym jak nowe szczegóły z walki o opiekę nad dzieckiem wyszły na jaw.
Terma,SL / BACKGRID

Para dzieli jednak koszty czesnego swoich dzieci.

Dokumenty odnotowały również, że Wilde, 39, chce, aby Sudeikis, 47, przyczynił się do opłat za jej adwokata i księgowego, nie tylko ze względu na jego „lepszą” sytuację finansową, ale również dlatego, że on i jego adwokat pozywają ją „do długów”.

Czytaj również:  Bradley Cooper opuszcza konferencję prasową "Maestro" po otrzymaniu telefonu od szkolnej pielęgniarki córki Lei

Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Z reprezentującym ją adwokatem Laura Wasser, Wilde żąda 500,000 dolarów od Sudeikisa, oprócz alimentów wstecznych od daty złożenia sprawy.

Olivia Wilde walking down the street
Wilde, która miała na sobie czapkę z daszkiem i spodnie dresowe, twierdzi, że jej były nie płaci jej alimentów.
Terma,SL / BACKGRID
Olivia Wilde and Jason Sudeikis sitting on the sidelines
W nowych dokumentach, które pojawiły się na początku tego miesiąca, Wilde powiedziała, że chce, aby komik pomógł wziąć na swoje barki ciężar finansowy ich walki o opiekę nad dzieckiem.
Terma,SL / BACKGRID
Olivia Wilde and Jason Sudeikis sitting on the sidelines
Żąda 500,000 dolarów, oprócz alimentów.
Terma,SL / BACKGRID
Olivia Wilde and Jason Sudeikis sitting on the sidelines
Byli zaręczeni od 2013 do 2020 roku.
Terma,SL / BACKGRID

„Jason dzieli z Olivią równą odpowiedzialność za utrzymanie ich dzieci, jednak to Olivia ponosiła lwią część wydatków na ich dzieci od momentu wniesienia tego pozwu” – czytamy w dokumentach.

Tymczasem źródło bliskie Sudeikisowi powiedziało Page Six, „Olivia i Jason podzielili koszty równo i sprawiedliwie przez cały czas trwania ich związku, w tym wszystko, co związane z dziećmi.

„Jason wziął to na siebie, aby zainicjować postępowanie w pierwszej kolejności, aby zapewnić, że dzieci będą pod właściwą opieką obojga rodziców w oparciu o sąd decydujący o tym, co jest sprawiedliwe finansowo w przyszłości”, dodał insider.

Byli zaręczeni od 2013 do 2020 roku.

Wilde przeszła do byłego croonera One Direction Harry’ego Sylesa, z którym spotykała się od początku 2021 do końca 2022 roku, podczas gdy Sudeikis był krótko związany z modelką Keeley Hazell.