sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

’Only Murders in the Building’ daje pierwsze spojrzenie na Meryl Streep w teaserze 3 sezonu

Meryl Streep jest oficjalnie w budynku.

Hulu wypuściło krótki teaser dla trzeciego sezonu Only Murders in the Building pokazujący trzykrotną zdobywczynię Oscara jako część obsady. Streep dołączyła do serialu na początku tego roku i będzie gościnnie występować naprzeciwko prowadzących serię Steve’a Martina, Martina Shorta i Seleny Gomez w trzecim sezonie.

Szczegóły dotyczące roli Streep są wciąż przemilczane, ale 30-sekundowy teaser (obejrzyj go poniżej) – który zostanie również pokazany podczas niedzielnej telecastu ABC o Oscarach – przedstawia jej postać w czymś, co wygląda jak czytanie przy stole dla scenariusza.

Współtwórca i showrunner John Hoffman powiedział The Hollywood Reporter podczas Writers Guild Awards, że kiedy pisał postać Streep, „była wymarzonym” wyborem castingowym, a potem ona „dotarła do swoich przyjaciół Steve’a i Marty’ego” w sprawie dołączenia do serialu.

„To taki efekt domina wspaniałych doświadczeń, a ona jest wszystkim, co każdy mówił o pracy z nią” – powiedział Hoffman. „To naprawdę piekielny czas na naszym planie w tej chwili”.

W teaserze pojawia się również Paul Rudd, który miał cameo w finale drugiego sezonu i będzie stałym bywalcem w sezonie trzecim. do obsady dołączają również wychowanek Grey’s Anatomy Jesse Williams i Emily in Paris Ashley Park.

W trzecim sezonie serialu Oliver (Short), Charles (Martin) i Mabel (Gomez) zostaną uwikłani w kolejne morderstwo (i podcastowanie o nim). Hulu na razie trzyma inne szczegóły blisko kamizelki.

Martin i Hoffman współtworzyli serial i zajmują się produkcją wykonawczą wraz z Shortem, Gomez, Danem Fogelmanem (This Is Us) i Jessem Rosenthalem. Disney’s 20th Television zajmuje się produkcją serialu. Sezon trzeci Only Murders ma mieć premierę jeszcze w tym roku.

Obejrzyj teaser poniżej.

Dodatkowa relacja Hilary Lewis.

Czytaj również:  Amazon Web Services, ARRI, LG, Mo-Sys otrzymają nagrody HPA Engineering Awards

Latest Posts

Nie przegap