czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

Oprah Winfrey: Nie poszłabym na imprezę Dona Johnsona, ponieważ uważałam, że jestem „za gruba

Oprah Winfrey przyznała, że kiedyś nie wzięła udziału w przyjęciu bożonarodzeniowym Dona Johnsona, ponieważ uważała, że jest „za gruba”

Podczas wtorkowego odcinka podcastu „Jamie Kern Lima”, potentatka medialna szczerze opowiedziała o swoich największych błędach dietetycznych, w tym o tym, jak straciła 67 funtów na płynnej diecie w 1988 roku i szybko je odzyskała.

„Nie zjadłam ani kęsa jedzenia przez pięć solidnych miesięcy, tracąc tę wagę na Optifast” – powiedziała, odnosząc się do produktu do kontroli wagi, który zastępuje jedzenie koktajlami.

Oprah Winfrey przypomniała sobie, jak unikała imprezy A-list, ponieważ myślała, że jest „za gruba” YouTube/@jamiekernlimaofficial
Potentat medialny zastanawiał się nad szybkim przybieraniem na wadze po zrzuceniu 67 funtów na diecie płynnej w 1988 roku podczas wtorkowego odcinka podcastu „Jamie Kern Lima”. Ron Galella Collection via Getty Images

70-letnia Winfrey wspominała, jak zadebiutowała w programie „Oprah Winfrey Show” w listopadzie 1988 r., kiedy to zadebiutowała, ile schudła, jeżdżąc na wozie wypełnionym tłuszczem.

„Trzy dni później byłam o 5 funtów cięższa, a tydzień później byłam o 10 funtów cięższa” – wspominała.

Do grudnia tego samego roku, osobowość telewizyjna była tak zawstydzona swoim szybkim przyrostem masy ciała, że zaczęła unikać zaproszeń na wydarzenia z listy A.

Zanim odzyskała kilogramy, pochwaliła się ilością tłuszczu, który straciła na wagonie podczas odcinka programu „Oprah Winfrey” w listopadzie tego roku. Today Show
„Nie zjadłam ani kęsa jedzenia przez pięć miesięcy odchudzania na Optifast” – powiedziała Winfrey. WireImage

„Tydzień przed Bożym Narodzeniem, pamiętam, że Don Johnson – Don Johnson z 'Miami Vice’ – miał imprezę i zaprosił mnie i kilku członków mojego programu, a ja nie chciałem iść, ponieważ myślałem, że jestem zbyt gruby, aby iść” – powiedziała Winfrey.

Kontynuowała: „Zeszłam z 145 [funtów] w dniu pokazu. Myślę, że ważyłam 157 [funtów] w ciągu półtora tygodnia lub dwóch. I wstyd zaczął się od nowa”

Podczas trwającej dekady podróży gwiazdy „Color Purple” w celu utraty wagi, spotkała się ona z „krzywdzącymi” wiadomościami na temat wizerunku jej ciała, w tym, gdy jej zdjęcie w „pięknej czarnej sukience” w 1987 roku zostało wydrukowane na pierwszej stronie magazynu z nagłówkiem „Drumpy, Frumpy and Downright Lumpy”

„Trzy dni później byłam o 5 funtów cięższa, a tydzień później o 10 funtów” – dodała. Ron Davis
„Tydzień przed Bożym Narodzeniem, pamiętam, że Don Johnson – Don Johnson z 'Miami Vice’ – organizował imprezę i zaprosił mnie i kilku członków mojego programu” – dodała gwiazda „Color Purple”. WireImage

Wspominała również czas, gdy w 1990 roku w programie komediowym „In Living Color” nakręcono o niej haniebny skecz z udziałem Kim Wayans.

Czytaj również:  Massiel Taveras chwali "królową" Kelly Rowland po popchnięciu ochroniarza w Cannes na czerwonym dywanie: "Potrzebujemy szacunku

„In Living Color” zrobiło skecz, w którym kobieta coś robiła, a ona po prostu jadła i stawała się coraz grubsza i grubsza, a komedia polegała na tym, że w końcu po prostu eksplodowała” – powiedziała Winfrey, wspominając, jak cała publiczność śmiała się z tego kawałka.

W tamtym czasie krytycy naśmiewający się z Mississippi zostali „zaakceptowani”, podczas gdy dręczenie pozostało z nią przez lata.

Winfrey wyjaśniła, że pominęła wydarzenie, myśląc, że jest „za gruba, by tam iść” Ron Galella Collection via Getty Images
„Zeszłam z 145 [funtów] w dniu pokazu. Myślę, że ważyłam 157 [funtów] w ciągu półtora tygodnia lub dwóch” – wyjaśniła. Getty Images for The Recording Academy

„Przez 25 lat w tabloidach pojawiały się historie o mojej wadze” – twierdziła. „Naśmiewanie się z mojej wagi było sportem narodowym”

Ponieważ jednak Winfrey niedawno skończyła 70 lat, skończyła z wstydzeniem się swojej wagi w następnej dekadzie swojego życia.

„Byłam osądzająca, ponieważ byłam tak osądzana” – powiedziała. „Właściwie nie znam nikogo, kto byłby bardziej publicznie osądzany z powodu swojej wagi niż ja, a ja nosiłam i znosiłam wstyd innych ludzi.”

Winfrey przypomniała sobie wstyd, jaki odczuwała. Getty Images FOR ESSENCE
W tamtym czasie kilku krytyków naśmiewało się również z wagi pochodzącej z Mississippi. Getty Images

W ciągu ostatniego roku Winfrey schudła, ponieważ przyznała się do stosowania leków odchudzających, choć nie potwierdziła, czy był to ulubiony przez celebrytów Ozempic.

„Fakt, że istnieje zatwierdzona medycznie recepta na zarządzanie wagą i pozostanie zdrowszym, w moim życiu, czuje się jak ulga, jak odkupienie, jak prezent, a nie coś, za czym można się ukryć i po raz kolejny zostać wyśmianym” – powiedziała People w grudniu.

W maju aktorka przeprosiła również za promowanie nieidealnych sposobów odchudzania przez ostatnie 25 lat.

Latest Posts

Nie przegap