czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

Oś czasu związku Amy Robach i T.J. Holmesa

Związek Amy Robach i T.J. Holmesa trafia na pierwsze strony gazet od listopada 2022 roku. ajrobach/Instagram

Amy Robach i T.J. Holmes wywołali spore poruszenie, gdy w listopadzie 2022 r. ze współprowadzących program „GMA3” stali się parą.

Robach i Holmes rozpoczęli swój związek wiosną 2022 roku, kiedy ona była jeszcze w legalnym związku małżeńskim z Andrew Shue, a on był żonaty z Marilee Fiebig. Jednak oboje zaprzeczyli, że mieli wtedy romans.

Każde z nich ostatecznie rozwiodło się ze swoimi partnerami po pojawieniu się na pierwszych stronach gazet, a później wrócili do pracy, aby omówić swój związek i reakcję na ich związek w swoim podcastie „Amy and T.J.”

Przewijaj dalej, aby przeczytać więcej o tym, jak Amy Robach i T.J. Holmes zaczęli się spotykać i co powiedzieli o swoim związku.

Robach i Holmes rozpoczęli romantyczny związek podczas wspólnej pracy nad „GMA3” w 2022 roku. ajrobach/Instagram
Od tego czasu oboje zaprzeczyli, że zdradzali swoich małżonków. ajrobach/Instagram

Wrzesień 2020: Rozpoczyna się ich związek zawodowy

Holmes i Robach rozpoczęli współpracę zawodową, gdy ten pierwszy podpisał kontrakt jako współprowadzący trzecią godzinę „Good Morning America” pod nazwą „GMA3: What You Need to Know” we wrześniu 2020 roku.

Robach zaczął prowadzić program w marcu 2020 roku, kiedy skupił się na pandemii COVID-19 i pozostał, gdy ewoluował w bardziej ogólny program telewizyjny.

Holmes i Robach rozpoczęli współpracę przy programie „GMA3: What You Need to Know” we wrześniu 2020 roku. ajrobach/Instagram
Podróżowali za granicę do różnych zadań. ajrobach/Instagram

„Naprawdę doceniamy to, gdzie jesteśmy z tym programem. Mogliśmy planować i planować ewentualny koncert, ale ten po prostu się wydarzył i stało się to organicznie” – powiedział Holmes w wywiadzie dla Resident Magazine w kwietniu 2021 roku.

Przez następne dwa lata podróżowali do kilku miejsc pracy – w tym na Platynowy Jubileusz Królowej Elżbiety II w Londynie w czerwcu 2022 roku i na rozdanie nagród Daytime Emmys kilka tygodni później.

30 listopada 2022: Romantyczny związek Robacha i Holmesa ujawniony

W listopadzie 2022 r. Daily Mail opublikował zdjęcia, na których oboje się przytulają. Getty Images
Page Six potwierdziło później, że zbliżyli się do siebie podczas treningu do półmaratonu w Nowym Jorku w marcu 2022 roku. New York Road Runners via Getty Images

Romantyczny związek Robacha i Holmesa trafił na pierwsze strony gazet po tym, jak Daily Mail opublikował ich zdjęcia trzymających się za ręce w Nowym Jorku w maju 2022 roku.

Ujawniono również, że na kilka tygodni przed ujawnieniem ich związku, oboje wybrali się na wycieczkę do domku w stanie Nowy Jork, gdzie Holmes został sfotografowany, jak łapie Robacha za tyłek.

Page Six potwierdziła później, że związali się romantycznie po wspólnym treningu do półmaratonu w Nowym Jorku w marcu 2022 roku.

„Mają bardzo przytulny związek na antenie, ale tego się oczekuje. Ale za kulisami byli bardzo ostrożni, aby utrzymać swój romans w tajemnicy. Producenci „GMA” są zszokowani, gdy słyszą, że mają romans” – powiedziało nam wówczas źródło.

5 grudnia 2022: Przerwa od „GMA3”

Wkrótce po tym, jak ich związek trafił na pierwsze strony gazet, Robach i Holmes zostali wycofani z porannego programu. ajrobach/Instagram
Prezes ABC News Kim Godwin powiedziała pracownikom 5 grudnia 2022 r., że wiadomości stały się „wewnętrznym i zewnętrznym czynnikiem rozpraszającym” Instagram/, ajrobach

Wkrótce po opublikowaniu zdjęć ABC zdjęła Robacha i Holmesa z anteny i zbadała ich związek.

Prezes ABC News Kim Godwin powiedziała pracownikom 5 grudnia 2022 r., że wiadomości stały się „wewnętrznym i zewnętrznym czynnikiem rozpraszającym”

Chociaż Holmes i Robach nigdy nie odnieśli się do swojego związku na antenie przed przerwą, subtelnie odnieśli się do wiadomości w swoim ostatnim odcinku 2 grudnia 2022 r.

Niejasno drażnili się ze sobą na temat skandalu w swoim ostatnim odcinku 2 grudnia 2022 roku. ajrobach/Instagram
Holmes zażartował nawet, że to był „wspaniały” tydzień. ajrobach/Instagram

„Wiesz, szkoda, że już piątek. To był wspaniały tydzień” – powiedział Holmes, a Robach się roześmiał. „Chcę tylko, żeby ten trwał i trwał, i trwał. Po prostu ciesz się tym! Chłonąć to wszystko.”

Robach dodał: „Mów za siebie. Jestem bardzo podekscytowany weekendem – i jestem pewien, że wszyscy inni też. Wszyscy tutaj kochamy nasze piątki. Przynajmniej niektórzy z nas.”

28 grudnia 2022: Holmes składa pozew o rozwód z Marilee Fiebig

Holmes złożył pozew o rozwód z Marilee Fiebig w grudniu 2022 roku. T.J. Holmes/Facebook
Tymczasem źródła poinformowały nas, że rozwód Robach z Andrew Shue był „prawie sfinalizowany” do czasu, gdy pojawiła się wiadomość o jej związku z Holmesem. ajrobach/Instagram

Page Six potwierdziło, że Holmes złożyła pozew o rozwód z Fiebigiem po prawie 13 latach małżeństwa 28 grudnia 2022 roku.

Była para ma jedną córkę, Sabine, która urodziła się w styczniu 2013 roku.

Źródło powiedziało Page Six, że Fiebig został „zaskoczony” rzekomym romansem Holmesa. W tym czasie oboje rzekomo próbowali „rozwiązać sprawy”, choć byli w separacji od kilku miesięcy.

Czytaj również:  Fani wyśmiewają Normani po tym, jak unika odpowiedzi na pytanie o prowadzenie własnego konta fanowskiego: "Przyłapana na gorącym uczynku

„Jest zdruzgotana. Nie miała o tym pojęcia” – podzielił się informator.

Rozwód Holmes i Fiebiga został sfinalizowany prawie rok później, w październiku 2023 roku. W międzyczasie źródło poinformowało nas, że rozwód Robacha i Shue został „prawie sfinalizowany” 1 grudnia 2022 r., A oni osiedlili się na dobre w marcu 2023 r.

27 stycznia 2023: Zwolniony z „GMA3”

Do stycznia 2023 roku Robach i Holmes zostali usunięci z „GMA3” ajrobach/Instagram
„Po kilku produktywnych rozmowach z Amy Robach i T.J. Holmesem na temat różnych opcji, wszyscy zgodziliśmy się, że najlepiej dla wszystkich będzie, jeśli odejdą z ABC News” – powiedział rzecznik ABC w ówczesnym oświadczeniu. ajrobach/Instagram

Holmes i Robach nigdy nie wrócili do „GMA3” po ostatnim odcinku 2 grudnia 2022 roku. Page Six potwierdziła w styczniu 2023 r., że podpisali umowy o odejściu, a ABC wysłała e-maile do pracowników, aby przekazać im wiadomości.

„Po kilku owocnych rozmowach z Amy Robach i T.J. Holmesem na temat różnych opcji, wszyscy zgodziliśmy się, że najlepiej dla wszystkich będzie, jeśli odejdą z ABC News. Doceniamy ich talent i zaangażowanie przez lata i jesteśmy wdzięczni za ich wkład” – powiedział rzecznik ABC w oświadczeniu.

Eva Pilgrim, DeMarco Morgan i dr Jennifer Ashton zostali później wymienieni jako zastępcy dla „GMA3”

Styczeń 2023 – styczeń 2024: Pakowanie na PDA

Po opuszczeniu ABC Robach i Holmes poświęcili trochę czasu na podróżowanie. ajrobach/Instagram
Para spędziła nawet razem wakacje w 2022 roku. ajrobach/Instagram

Pomimo utraty pracy i reakcji na swój związek, Robach i Holmes wydawali się szczęśliwsi niż kiedykolwiek, biorąc udział w wycieczkach i zamykając usta w 2023 roku.

Zaledwie kilka tygodni po tym, jak ich związek trafił na pierwsze strony gazet, widziano ich przytulających się na lotnisku w Atlancie przed spędzeniem razem wakacji w Miami w grudniu 2022 roku. Page Six uzyskała później zdjęcia, na których oboje obściskują się i nieustannie dotykają podczas ciepłego wypadu.

Oboje wydawali się nie przejmować po tym, jak ABC ogłosiło ich odejście i widziano ich przytulających się, całujących i trzymających się za ręce w Los Angeles w styczniu 2023 roku.

Widziano ich trzymających się za ręce i całujących w Nowym Jorku. Felipe Ramales / SplashNews.com
Page Six dowiedziała się nawet, że „tańczyli brudny taniec” na weselu w grudniu 2023 roku. Jackson Lee

Miesiąc później Page Six uzyskała zdjęcia, na których Holmes łapie Robach za tyłek, całuje ją i trzyma za rękę na wakacjach w Meksyku w lutym 2023 roku.

Później widziano ich w Nowym Jorku w marcu 2023 r., całujących się podczas spaceru w Nowym Jorku w maju 2023 r., trzymających się za ręce w Kalifornii w grudniu 2023 r., a nawet „brudny taniec” na weselu w tym samym miesiącu, wśród innych wyjść wypełnionych PDA.

19 marca 2023 roku: Ponowne połączenie w półmaratonie

Robach i Holmes po raz drugi pobiegli w półmaratonie w Nowym Jorku w marcu 2023 roku. Instagram/@ajrobach
Później wzięli udział w Maratonie Nowojorskim w listopadzie 2023 roku. GC Images

Robach i Holmes pobiegli razem w półmaratonie w Nowym Jorku w marcu 2023 r., rok po rozpoczęciu związku.

Dwa miesiące później wzięli udział w RBC Brooklyn Half Marathon w 2023 roku, New York City Marathon w listopadzie 2023 roku i New York City Half Marathon w marcu 2024 roku.

28 sierpnia 2023: Instagram-official

Osobistości telewizyjne uczyniły swój związek oficjalnym na Instagramie w sierpniu 2023 roku. officialtjholmes/instagram
Bieganie było centralnym punktem w związku pary. Getty Images

Robach i Holmes oficjalnie ogłosili swój związek w mediach społecznościowych, udostępniając te same czarno-białe zdjęcia pasujących do siebie butów 28 sierpnia 2023 roku.

„#nycmarathon2023 🏃🏾‍♂️🏃‍♀️”, podpisali posty.

Październik 2023: Data w rodzinnym mieście

W październiku 2023 roku Holmes przywiózł Robacha do swojego rodzinnego miasta Fayetteville w stanie Ark. ajrobach/Instagram
Podzielili się słodkimi zdjęciami, na których oglądali mecz piłki nożnej University of Arkansas. Instagram

Byli współpracownicy osiągnęli nowy kamień milowy w związku, gdy Holmes przywiózł Robacha do swojego rodzinnego miasta Fayetteville w Ark. w październiku 2023 r.

Zarówno Robach, jak i Holmes udostępnili kilka zdjęć z weekendu, które pokazały, jak kibicują jego drużynie futbolowej z college’u, University of Arkansas.

„Hog for a night. Świnia na całe życie. #truelove”, Robach podpisał post na Instagramie przedstawiający dwa czerwone fotele z ich imionami.

Holmes zamieścił również zdjęcia, na których trzyma Robacha blisko siebie, gdy stoją na linii bocznej.

1 listopada 2023 roku: Powrót do wspólnej pracy

W listopadzie 2023 roku Robach i Holmes ogłosili swój nowy podcast „Amy & T.J.” iHeart Podcasts
Podcast będzie „odkrywał znaczące rozmowy na temat bieżących wydarzeń, popkultury i wszystkiego pomiędzy” Amy and T.J. Podcast/Instagram

Robach i Holmes ponownie trafili na pierwsze strony gazet, gdy ogłosili, że wracają do pracy, uruchamiając podcast o nazwie „Amy and T.J.”

W oświadczeniu poinformowali, że podcast będzie „odkrywał znaczące rozmowy na temat bieżących wydarzeń, popkultury i wszystkiego pomiędzy”

Czytaj również:  Bill Clinton ma przypadkowe spotkanie z jednym z ratujących mu życie chirurgów serca

„Amy & T.J.” z pewnością będzie pouczające, zabawne, a przede wszystkim autentyczne; będzie to pierwszy raz, kiedy Robach i Holmes wypowiadają się publicznie, odkąd ich nazwiska stały się częścią nagłówków gazet” – kontynuowano w oświadczeniu.

1 grudnia 2023 roku: Debiut na czerwonym dywanie

Robach i Holmes zadebiutowali na czerwonym dywanie podczas iHeartRadio Jingle Ball 1 grudnia 2023 roku. FilmMagic
Od tego czasu wzięli udział w kilku kolejnych dywanach. Jordan Strauss/Invision/AP

Dwójka pokazała swoją miłość do siebie, czyniąc swój związek oficjalnym na czerwonym dywanie podczas iHeartRadio’s Jingle Ball 2023 w Los Angeles 1 grudnia 2023 roku.

Robach i Holmes pasowali do siebie w czarnych strojach, uśmiechając się, śmiejąc i trzymając się mocno.

Kilka tygodni później nadal trzymali się za ręce na iHeartRadio’s Jingle Ball 2023 w Nowym Jorku.

5 grudnia 2023: Zaprzeczanie oszukiwaniu małżonków

W pierwszym odcinku swojego podcastu każde z nich zaprzeczyło, że miało romans. Amy i T.J. Podcast/Instagram
Holmes twierdził, że był „w trakcie postępowania rozwodowego” z Fiebig, kiedy zaczął spotykać się z Robach. Marilee Fiebig/Instagram

Robach i Holmes podzielili się swoimi stronami skandalu po raz pierwszy od czasu, gdy wiadomość o ich związku pojawiła się rok wcześniej w ich pierwszym odcinku podcastu 5 grudnia 2023 r.

Para zaprzeczyła również, że miała romans i twierdziła, że została „ujawniona jako będąca w związku”, a nie „ujawniona jako cudzołożnicy”

„Oboje w tym momencie byliśmy w trakcie postępowania rozwodowego” – powiedział Holmes.

Robach utrzymywała również, że ona i Shue byli już w separacji. ajrobach/Instagram
Robach i Holmes wykorzystali również odcinek, aby zastanowić się nad reakcją na ich związek. amyandtjpodcast/Instagram

Robach twierdziła, że ona i Shue byli w separacji przez trzy miesiące przed pojawieniem się ich pierwszych zdjęć, a Holmes powiedział, że mieszkał oddzielnie od Fiebiga od lata 2022 roku.

W innym miejscu odcinka Robach wzruszyła się, wspominając, jak „chciała umrzeć” w obliczu reakcji. Później ujawniła, że Holmes również stanął w obliczu „mrocznych” czasów, a ona i jej tata przeprowadzili nawet „kontrolę opieki społecznej” w „przerażającym” momencie.

Robach pamiętała, że była „rozhisteryzowana”, ponieważ „tak bardzo bała się, że coś zrobił.”

Robach przypomniała sobie, jak „mroczny” był ten czas dla Holmesa. Gregory P. Mango
Robach wyjaśniła, że w pewnym momencie musiała nawet przeprowadzić „kontrolę społeczną” Holmesa. amyandtjpodcast/Instagram

„Leżałeś rozłożony na łóżku. Podbiegłam do ciebie i powiedziałam: „T.J.”, a ty się nie ruszałeś” – powiedziała. „To było najstraszniejsze, gdy musiałam dotknąć twojego ciała i sprawdzić, czy jesteś ciepły. Tak bardzo się bałam. Byłeś po prostu niespójny.”

Holmes przyznał, że „walił wódkę” i „wziął, kto wie, ile ziół”, co doprowadziło do jego stanu.

Jednak oboje zakończyli odcinek mówiąc, że są „szczęśliwsi niż kiedykolwiek” i „zakochani”.

„Związki są trudne, są nieuporządkowane, nie są idealne. Walczyliśmy o miłość i mogę powiedzieć, że nigdy nie byłem szczęśliwszy. Jestem z moim najlepszym przyjacielem”, powiedziała.

5 grudnia 2023: Związek Shue i Fiebiga ujawniony

W dość nieoczekiwanym momencie, Page Six podało informację, że Shue i Fiebig również się spotykają. Marilee Holmes/Instagram
Źródła poinformowały nas, że Shue i Fiebig początkowo związali się ze sobą po rozstaniu. Marilee Fiebig/Instagram

Zaledwie kilka godzin po tym, jak Robach i Holmes przerwali milczenie na temat swojego skandalu, ich byli trafili na pierwsze strony gazet.

Page Six podała wiadomość, że Shue i Fiebig byli w romantycznym związku 5 grudnia 2023 roku. Źródła poinformowały nas, że oboje spotykali się przez sześć miesięcy po tym, jak połączyło ich traumatyczne doświadczenie bycia zdradzanym.

„Przerodziło się to w coś innego i połączyły ich wartości. To jest teraz większe niż romans” – powiedział jeden z informatorów. „Nie mają złamanego serca i nie są smutni. Wszyscy poszli naprzód.”

Źródła powiedziały nam później, że Robach był „wściekły” na Shue. ajrobach/Instagram
„Jest przekonana, że zrobił to, aby zbiegło się to w czasie z debiutem jej podcastu” – powiedzieli nam wówczas wtajemniczeni. ajrobach/Instagram

Fiebig i Shue zostali sfotografowani podczas wspólnej podróży na lotnisku JFK w Nowym Jorku w styczniu 2024 roku.

Wkrótce potem źródła poinformowały Page Six, że Robach był „wściekły” na Shue za „próbę kradzieży jej grzmotu”, gdy wiadomość o jego nowym związku pojawiła się tuż po uruchomieniu jej podcastu.

„Jest przekonana, że zrobił to, aby zbiegło się to w czasie z debiutem jej podcastu”, powiedzieli nam wtajemniczeni, ale inne źródło zapewniło nas, że Shue „nie kradnie światła reflektorów.”

Grudzień 2023 – czerwiec 2024: Więcej sekretów ujawnionych w podcaście

Od czasu uruchomienia podcastu w grudniu 2023 r. Robach i Holmes rozmawiali o swoich kłopotach w związku, łączeniu rodzin i wychodzeniu z luzu. ajrobach/Instagram
W grudniu para drażniła się, że rozmawia o małżeństwie. ajrobach/Instagram

Od czasu uruchomienia podcastu „Amy & T.J.” w grudniu 2023 r. para podzieliła się kilkoma historiami i intymnymi szczegółami dotyczącymi ich związku, życia seksualnego i rodzin.

Czytaj również:  Demi Moore nawiązuje nową, zalotną "przyjaźń" z Joe Jonasem: źródła

Podczas odcinka z 19 grudnia Robach i Holmes powiedzieli, że małżeństwo jest „na stole”, ale nie „ścigają się” ani „nie spieszą się”, aby zawiązać węzeł.

„Nie weszliśmy w ten związek dla zabawy lub „Zobaczmy, co się stanie” Weszliśmy w ten związek, ponieważ zamierzaliśmy spędzić razem nasze życie” – wyjaśniła w tamtym czasie.

„Weszliśmy w ten związek, ponieważ zamierzaliśmy spędzić razem nasze życie”, wyjaśniła Robach. The US Sun/MEGA
Później wyjaśnili w kwietniu 2024 r., że wciąż zastanawiają się nad swoim „poziomem zaangażowania” New York Road Runners

Cztery miesiące później ponownie poruszyli ten temat, a ona wyjaśniła, że „wciąż decydują” o „poziomie zaangażowania”, jaki podejmą.

„Nie doszliśmy jeszcze do porozumienia w kwestii małżeństwa” – powiedziała, podczas gdy on dodał, że „nie zdecydowali, czy zamierzamy oficjalnie wziąć ślub”.

Robach i Holmes rozmawiali również o swoich relacjach z dziećmi i o tym, jak radzili sobie z tym, że ich rodzice pojawiali się w wiadomościach.

Zastanawiali się również nad „wysiłkiem”, jaki podjęli, aby połączyć swoje rodziny. ajrobach/Instagram
Holmes dzieli z Fiebig córkę o imieniu Sabine. Instagram

„Nawet gdy moje córki dowiedziały się o tym z tabloidów, były zszokowane i poczuły cios, który, jak sądzę, poczuło wiele osób, gdy dowiedziały się o nas” – powiedział Robach w tym samym odcinku z 19 grudnia 2023 r.

Robach – która dzieli Avę i Annalise ze swoim pierwszym mężem, Timem McIntoshem – przypomniała sobie, jak jej najstarsza córka kwestionowała jej „szybką decyzję”, ale zapewniła ich, że „wiedziała, co do niego czułam”.

W odcinku podcastu dwa dni później, Holmes i Robach ujawnili, że wciąż „rozwijają” swoje relacje z dziećmi, kiedy z przyjaciół stali się romantycznymi partnerami.

„Moja mała zna Robacha od pierwszego roku życia, a teraz zna Robacha w inny sposób, w innej roli, ale to było najwspanialsze” – powiedziała Holmes o Sabine. marileefholmes/Instagram
Robach dzieli córki Avę i Annalise ze swoim pierwszym mężem, Timem McIntoshem. amyrobach/Instagram

„Tak trudne, jak to było dla tak wielu osób w naszym życiu, jest to najtrudniejsze dla nich, ponieważ teraz muszą patrzeć na nas w inny sposób” – wyjaśniła Robach w odcinku z 21 grudnia 2023 roku.

Robach wyjaśnił, że cała trójka jest ze sobą „pokojowo nastawiona”, ale „chcą nadal na tym budować”

„Moja mała zna Robacha od pierwszego roku życia, a teraz zna Robacha w inny sposób, w innej roli, ale to było najwspanialsze” – podkreślił Holmes.

Do stycznia 2024 roku Robach powiedział, że połączenie ich rodzin stało się „bez wysiłku” nathanielshue/Instagram
„Byłeś wspaniały, a jedną z wielkich, wielkich, wielkich radości w ciągu ostatnich kilku miesięcy – ponad sześciu miesięcy – jest to, jak Sabine naprawdę to przyjmuje” – powiedział Holmes Robachowi. marileefholmes/Instagram

W styczniu 2024 r. Robach i Holmes poinformowali fanów, że połączenie ich rodzin stało się „łatwe” po „próbie znalezienia właściwej równowagi między dziećmi a partnerem”

„Byliście wspaniali, a jedną z wielkich, wielkich, wielkich radości w ciągu ostatnich kilku miesięcy – ponad sześciu miesięcy – jest to, jak Sabine naprawdę to przyjmuje” – powiedział Holmes podczas odcinka z 9 stycznia 2024 roku. „Nawet czasami, gdy odbieram ją ze szkoły i mówię: „Tak, Robacha nie ma w domu”, a ona mówi: „OK, w takim razie nie chcę przychodzić”, ponieważ jest rozczarowana, że cię tam nie ma.”

Robach również zachwycił się „bardzo słodką” więzią, jaką dzielą trzy dziewczyny i powiedział, że „miło było widzieć, jak wszystko staje się normalne i staje się łatwiejsze i łatwiejsze.”

Para opowiedziała również o niektórych swoich konfliktach. amyandtjpodcast/Instagram
Holmes przyznał, że „wymiga się” od kłótni. Amy and T.J. Podcast/Instagram

W międzyczasie para szczerze opowiedziała o niektórych trudnościach w ich związku.

Podczas odcinka z 26 grudnia 2023 r. Holmes wyznał, że „wymelduje się”, gdy się kłócą.

„Nie potrzebuję, żebyś mówił: „Przepraszam” Nie potrzebuję twojej pomocy. Muszę przez to przejść i staram się robić to coraz szybciej” – powiedział.

Robach dodała, że czasami może mu zająć „co najmniej dwa dni”, aby uporać się z kłótnią i że „wolałaby, żeby na mnie krzyczał, niż zamrozić mnie na dwa dni”.

„Nie potrzebuję, żebyś mówił: „Przepraszam” Nie potrzebuję twojej pomocy. Muszę przez to przejść i staram się robić to szybciej” – powiedział w odcinku z grudnia 2023 roku. Amy and T.J. Podcast/Instagram
Holmes podzielił się później, że jest „naprawdę sfrustrowany”, gdy nie podróżują razem. amyandtjpodcast/Instagram

Holmes kontynuował analizę niektórych z ich problemów, wyjaśniając, że jest „naprawdę sfrustrowany”, gdy „podróżują osobno”

„Przeszliśmy razem tak wiele. Zawsze odczuwam niepokój, obawiam się, że [jeśli] nie jesteśmy razem, nie ma mnie przy tobie, szczerze mówiąc, aby cię chronić, aby ci pomóc, jeśli coś się stanie. Po prostu nie lubię się z tobą rozstawać”, powiedział w odcinku z 12 kwietnia.

Para omówiła również swoje nawyki związane z piciem podczas udziału w Dry January 2024. Robach powiedziała słuchaczom, że w 2023 roku wypijała „ponad 30 drinków” tygodniowo, a Holmes przyznał, że w 2023 roku spożywał 18 napojów alkoholowych dziennie.

Duet rozmawiał również o swoich nawykach związanych z piciem, a Robach przyznała, że w 2023 roku wypijała „30 drinków” tygodniowo. ajrobach/Instagram
W czerwcu 2024 roku Robach powiedziała słuchaczom, że jest w punkcie, w którym „nie przejmuje się” opiniami innych ludzi na temat ich związku. ajrobach/Instagram

Prawie dwa lata po rozpoczęciu ich romantycznego związku, Robach wyraziła, że nie przejmuje się opiniami innych ludzi na temat ich kontrowersyjnego związku.

„Wiemy trochę o przechodzeniu przez ciemność [i] przechodzeniu na drugą stronę, gdy wydarzyło się najgorsze. Myślałam już, że sięgnęłam dna, a potem faktycznie sięgnęłam dna” – powiedziała w odcinku z 3 czerwca.

Holmes zgodził się i powiedział, że cała ta próba była „dziwna” i „uwalniająca”.

Latest Posts

Nie przegap