czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

parodia musicalu „Willy Wonka” sprawiła, że autorka piosenek Riki Lindhome zakwestionowała swoje życiowe wybory

Na początku tego roku wielu aktorów kwestionowało swoje życiowe wybory po tym, jak odpowiedzieli na ofertę pracy przy doświadczeniu Willy’ego Wonki w Szkocji. Organizatorzy reklamowali je jako „wciągające doświadczenie”, które przeniosłoby fanów Willy’ego Wonki do „magicznej krainy” Wykorzystali bujną, generowaną przez sztuczną inteligencję sztukę, która pomogła zwabić klientów na wydarzenie, które okazało się niczym innym jak magicznym. Wydarzenie odbyło się w odrapanym magazynie, który był tak przygnębiający, że można go było porównać do laboratorium metamfetaminy.

Teraz autor piosenek Riki Lindhome kwestionuje życiowe wybory jednego z aktorów zaangażowanych w nowy utwór do Willy’s Candy Spectacular, nadchodzącej parodii tego katastrofalnego wydarzenia w stylu Fyre Fest Willy Wonka. W piosence (poniżej) Lindhome wciela się w Kirsty Paterson, która zagrała smutną Oompah Loompa w prawdziwym viralowym wydarzeniu i jest również zaangażowana w musical.

„Ta piosenka jest dla każdego, kto jest, był lub próbował być aktorem” – powiedziała Lindhome, znana z zespołu Garfunkel and Oates i pracy aktorskiej w serialu Netflixa Wednesday. „Kiedy zobaczyłem wyraz twarzy Kirsty Paterson, pomyślałem: „Byłem tam. Wszyscy tam byliśmy.”

Co tydzień pojawiają się nowe utwory związane z tym wydarzeniem, prowadzące do czytania scenicznego ustawionego na Edinburgh Fringe Fest w sierpniu. John Stamos wcześniej opublikował utwór z musicalu, który pochodzi od The Little Mermaid Live producenta Richarda Krafta i jego Kraft-Engel Productions. Tova Litvin, Doug Rockwell i Daniel Mertzlufft są wśród innych zaangażowanych autorów piosenek.

Czytaj również:  serial animowany "Among Us" w CBS Studios ustala obsadę głosową

Latest Posts

Nie przegap