poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Patrick Mahomes mówi, że „uwaga” Taylor Swift nie zmieniła Travisa Kelce: „Po prostu był sobą

Taylor Swift and Travis Kelce pose with friends
Patrick Mahomes mówi, że Travis Kelce nie zmienił się od czasu randki z Taylor Swift.chrispearson20/Instagram

Patrick Mahomes twierdzi, że jego kumpel Travis Kelce nie pozwolił, by uwaga, jaką przyciągnęła jego randka z Taylor Swift, zaprzątała mu głowę.

„On wciąż jest Travisem Kelce”, powiedział rozgrywający Kansas City Chief dziennikarzom w środę, według TMZ.

„Nadal będzie chodził po stadionie i traktował każdą osobę tak, jakby była jego najlepszym przyjacielem. I będzie taki w szatni każdego dnia.”

Mahomes, lat 28, powiedział ponadto, że tight end „po prostu był sobą przez cały czas”, pomimo zwrócenia na siebie uwagi milionów Swifties i stania się popkulturowym fenomenem.

„Travis zawsze był Travisem”, kontynuowała gwiazda NFL, dodając, że rosnąca sława jego kolegi z drużyny zawsze była jego życiowym marzeniem, zgodnie z outletem.

„On wciąż jest Travisem Kelce”, powiedział dziennikarzom w środę, według TMZ. Getty Images
„Nadal będzie chodził po stadionie i traktował każdą osobę, jakby była jego najlepszym przyjacielem” – dodał rozgrywający Kansas City Chiefs. AP

Popularność Kelce’a gwałtownie wzrosła, gdy po raz pierwszy pojawiły się plotki, że spotyka się z 34-letnią Swift we wrześniu 2023 roku.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

W tym samym miesiącu para upubliczniła swój romans, gdy wykonawczyni hitu „Bad Blood” wzięła udział w meczu swojego ukochanego.

Natychmiast 34-letni Kelce odniósł korzyści, ponieważ sprzedaż jego koszulek wzrosła o około 400 procent.

Kelce stał się popkulturowym fenomenem, odkąd on i Swift upublicznili swój romans w zeszłym roku. GC Images

Rosnąca popularność gwiazdy Chiefs doprowadziła go również do debiutu w programie „Saturday Night Live” w październiku 2023 roku.

Podczas swojego skeczu Kelce zażartował z obsesji NFL na punkcie jego związku, gdy Swift obserwowała go z widowni.

Następnie udali się na afterparty „SNL”, gdzie szpiedzy powiedzieli nam, że wyglądali na „bardzo zakochanych”

Ciągłe występy piosenkarki „Bad Blood” na meczach jej ukochanego doprowadziły nawet do tego, że sprzedaż jego koszulek wzrosła o 400 procent. TNS

Kelce podobno wierzy, że Swift jest jego „talizmanem na szczęście”, ponieważ Chiefs wygrali kilka meczów, w których uczestniczyła.

Czytaj również:  Uwielbiane przez celebrytów oferty kosmetyczne Amazon Spring Sale: 48 znalezisk od Tatcha po Briogeo

Podcaster „New Heights” ostatnio pomógł poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa podczas niedzielnego meczu playoff z Buffalo Bills, podczas gdy zdobywczyni Grammy kibicowała mu z apartamentu VIP.

Jeśli Chiefs wygrają nadchodzący mecz z Baltimore Ravens 28 stycznia, zapewnią sobie miejsce w Super Bowl 2024 drugi rok z rzędu.

Kelce został nawet zaproszony do niespodziewanego występu w programie „Saturday Night Live” w październiku. Instagram/patty_cuts

Jednak nawet jeśli Kelce nie dotrze do Super Bowl, nadal będzie MVP, a źródła mówią nam, że jest „dobry dla biznesu”

Źródła powiedziały Page Six, że korporacje wolałyby, aby gwiazda NFL nie grała w meczu 11 lutego w Las Vegas, aby mógł występować na sponsorowanych imprezach w całym mieście.

Według naszych informatorów, marki są gotowe zaoferować mu do 1 miliona dolarów za występy, ponieważ „przyciąga on wiele uwagi”

Latest Posts

Nie przegap