piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Patrick Mahomes powiedział kiedyś, że nie rozmawiał z kontrowersyjnym kolegą z drużyny Chiefs, Harrisonem Butkerem

Patrick Mahomes ujawnił kiedyś, że nie przyjaźni się ze swoim kontrowersyjnym kolegą z drużyny Kansas City Chiefs, Harrisonem Butkerem.

„Nie rozmawiam z Harrisonem Butkerem przez cały rok” – powiedział rozgrywający w programie „Pat McAfee Show” po swoim trzecim zwycięstwie w Super Bowl w lutym. „Po prostu pozwalam mu robić swoje.”

Zapytany, czy Mahomes mimochodem pozdrawia kickera, odpowiedział: „Siedzimy obok siebie na spotkaniach drużyny i nie mówię do niego ani słowa, tylko przed sezonem i po sezonie, to jedyny czas, kiedy z nim rozmawiam”

Gwiazda Kansas City Chiefs Patrick Mahomes przyznał wcześniej, że nie rozmawiał ze swoim kontrowersyjnym kolegą z drużyny Harrisonem Butkerem. Getty Images
„Nie rozmawiam z Harrisonem Butkerem przez cały rok” – powiedział w lutym w programie „Pat McAfee Show”. Getty Images
„Po prostu pozwoliłem mu robić swoje” – dodał rozgrywający. Getty Images

Pomimo braku więzi z Butkerem, ojciec dwójki dzieci przyznał, że może liczyć na swojego kolegę z drużyny na boisku.

„Wiem, że jeśli uda mi się przekroczyć linię 40 [jardów] … on przełoży to przez [słupek]” – powiedział 28-letni Mahomes.

Odnosząc się do wpadki podczas Super Bowl, dodał: „Jeśli widzieliście w grze, miałem małą presję, rzuciłem krótko i wiedziałem, że Harrison to przebije”

Przedstawiciele Mahomesa nie byli od razu dostępni dla Page Six w celu uzyskania komentarza.

Mahomes został zapytany, czy kiedykolwiek przywitał się z kickerem. Getty Images
„Siedzimy obok siebie na spotkaniach drużyny i nie mówię do niego ani słowa” – powiedział. Getty Images

Wywiad Mahomesa pojawił się niedawno po kontrowersyjnej, anty-LGBTQ i seksistowskiej mowie Butkera na zakończenie studiów w Benedictine College w Atchison, Kan., 11 maja.

Podczas swojego przemówienia gwiazdor NFL szczerze przyznał, że „zyskał reputację osoby, która mówi to, co myśli”, a następnie zaatakował „niebezpieczne ideologie płci”

„Rzeczy takie jak aborcja, zapłodnienie in vitro, macierzyństwo zastępcze, eutanazja, a także rosnące poparcie dla zdegenerowanych wartości kulturowych i mediów wynikają z wszechobecnego zaburzenia” – powiedział.

Gwiazda NFL kontynuowała: „Tylko przed sezonem i po sezonie, to jedyny czas, kiedy z nim rozmawiam” Getty Images
Komentarze Mahomesa na temat jego kolegi z drużyny powróciły po kontrowersyjnej przemowie kickera w Benedictine College w weekend. Benedictine College

28-letni Butker miał również wiadomość dla absolwentek, wyjaśniając, że ich „najważniejszym tytułem” powinno być „gospodyni domowa”

„Niektóre z was mogą prowadzić udane kariery na świecie, ale zaryzykowałbym przypuszczenie, że większość z was jest najbardziej podekscytowana swoim małżeństwem i dziećmi, które sprowadzicie na ten świat” – kontynuował futbolista.

Czytaj również:  Andy Cohen próbuje zachować spokój, gdy jego dzieci krzyczą na tylnym siedzeniu

„Mogę powiedzieć, że moja piękna żona, Isabelle, jako pierwsza powiedziałaby, że jej życie naprawdę zaczęło się, gdy zaczęła żyć swoim powołaniem jako żona i matka.”

Podczas przemówienia Butker wypowiedział się przeciwko społeczności LGBTQIA+. BenedictineCollege
Gwiazda NFL stwierdziła również, że „najważniejszym tytułem” kobiety powinno być „gospodyni domowa” Getty Images

Butker odniósł się również do Taylor Swift pod koniec swojego przemówienia, recytując słowa jej piosenki „Bejeweled” z 2022 roku

„Jak mawia dziewczyna mojego kolegi z drużyny:” Znajomość rodzi pogardę” – powiedział.

Podczas gdy Swift i jej chłopak, Travis Kelce, nie wypowiedzieli się jeszcze na temat kontrowersyjnych uwag Butkera, wcześniej mówił on o spotkaniu „skromnej” gwiazdy pop na imprezie sylwestrowej.

„Byłem zdenerwowany spotkaniem z Taylor Swift”, powiedział w marcu w programie EWTN „News in Depth”. „Ale to było wspaniałe doświadczenie i nie mogę powiedzieć o niej wystarczająco dużo wspaniałych rzeczy.”

Butker dodał, że ma nadzieję, że piosenkarka „Lover” i tight end, oboje w wieku 34 lat, „pobiorą się i założą rodzinę.”

„Niektórzy z was mogą prowadzić udane kariery na świecie, ale zaryzykowałbym przypuszczenie, że większość z was jest najbardziej podekscytowana swoim małżeństwem i dziećmi, które sprowadzicie na ten świat” – powiedział. Instagram/davidhenrie
Butker kontynuował: „Mogę powiedzieć, że moja piękna żona, Isabelle, jako pierwsza powiedziałaby, że jej życie naprawdę zaczęło się, gdy zaczęła żyć swoim powołaniem jako żona i matka” Harrison Butker/X

W międzyczasie NFL potępiło przemówienie Butkera, nalegając, aby jego przekonania nie odzwierciedlały organizacji.

„Harrison Butker wygłosił przemówienie jako osoba prywatna” – powiedział w środę serwisowi People Jonathan Beane, starszy wiceprezes NFL i główny specjalista ds. różnorodności i integracji.

„Jego poglądy nie są poglądami NFL jako organizacji. NFL jest niezłomne w naszym zaangażowaniu w integrację, co tylko czyni naszą ligę silniejszą.”

Latest Posts

Nie przegap