niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Pauly Shore mówi, że „płakał całą noc” po tym, jak Richard Simmons powiedział, że nie zatwierdził filmu biograficznego

Pauly Shore ujawnił, że „płakał całą noc” po tym, jak Richard Simmons wyraził swoją dezaprobatę dla filmu biograficznego, w którym komik zagrał.

56-letni gwiazdor „Encino Man” napisał w piątek na Instagramie, że jest „idealnym” facetem do zagrania go na dużym ekranie.

„Chłopaki, całą noc płakałem z powodu tweeta Richarda Simmonsa. Richard, jak możesz nie pochwalać tego filmu? Naprawdę, kto mógłby lepiej zagrać ciebie w filmie niż ja?” Napisała Shore.

Pauly Shore powiedział, że „nie spał całą noc i płakał” po tym, jak Richard Simmons wyraził swoją dezaprobatę dla jego roli w filmie biograficznym. Getty Images
„Richard, jak możesz nie pochwalać tego filmu? Naprawdę, kto lepiej zagra cię w filmie niż ja?” – napisał. Instagram/@paulyshore

„Leonardo DiCaprio cię nie zagra. Brad Pitt cię nie zagra. Jestem idealny. Wszyscy już myślą, że jestem tobą. Jesteśmy tacy sami. Piękni, wewnątrz i na zewnątrz. Hellll yea!”

Shore następnie wezwał 75-letniego Simmonsa do wysłuchania prezentacji przed podjęciem decyzji o odrzuceniu filmu.

„Dlaczego po prostu nie pozwolisz mi przyjść do twojego domu, przynieść ci ciepłej zupy z kulkami macowymi i kanapki z pastrami z ciemną musztardą z Canters, pocierać twoje stopy i możemy posłuchać scenarzysty, Jordana Allena-Duttona, przedstawiającego ci nasz pomysł?” kontynuował.

Aktor podkładający głos w „A Goofy Movie” powiedział Simmonsowi, że „pokochałby” film biograficzny, który nazwał „najpiękniejszym filmowym arcydziełem”

Shore wezwał Simmonsa do wysłuchania prezentacji przed podjęciem decyzji o odrzuceniu filmu. Instagram/@paulyshore
Osobowość fitness wyraziła swoją dezaprobatę dla filmu w czwartek, dzieląc się informacją, że „prowadzi rozmowy z głównymi studiami”, aby stworzyć własną biografię. X/@TheWeightSaint
To już drugi raz, kiedy Simmons wyraził swoją pogardę dla filmu. Getty Images

W czwartek Simmons wyraził na Twitterze swoją dezaprobatę dla filmu, pisząc, że „prowadzi rozmowy z głównymi studiami”, aby stworzyć własną biografię „z pewną pomocą”

„Właśnie przeczytałem, że człowiek, którego nie znam, pisze moją biografię (sic) z Paulym Shore’em w roli głównej. Nie popieram tego filmu” – napisał, zachęcając fanów do czekania na jego dzieło.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda „Sweatin’ to the Oldies” potępia film prowadzony przez Shore’a.

W styczniu Simmons wydał rzadkie publiczne oświadczenie w poście na Facebooku, w którym poinformował swoich fanów, że nie wyraził zgody na film biograficzny.

Czytaj również:  Dylan Sprouse zaręczony z Barbarą Palvin po 5 latach randek: raport
Simmons poinformował również swoich fanów, że nie ma już publicysty ani menadżera, ponieważ stara się „żyć cicho i spokojnie” Getty Images
Shore zagrał również rolę guru fitness w filmie krótkometrażowym „The Court Jester”, który miał swoją premierę na festiwalu filmowym Sundance na początku tego roku. Redferns

„Cześć wszystkim! Być może słyszeliście, że będą kręcić film o mnie z Pauly Shore. Nigdy nie wyraziłem zgody na ten film. Więc nie wierzcie we wszystko, co czytacie” – napisał.

Simmons poinformował również swoich fanów, że nie ma już publicysty ani menadżera, ponieważ stara się „żyć cicho i spokojnie”

Shore wystąpił także w roli trenera aerobiku w niepowiązanym filmie krótkometrażowym „The Court Jester”, który miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym Sundance na początku tego roku.

Latest Posts

Nie przegap