12 lipca 2022 r. | godz. 21:53

Pete Davidson jest gotowy na ojcostwo.

Komik przyznał w nowym wywiadzie z Kevinem Hartem, że marzy o zostaniu ojcem.

„[I’m] zdecydowanie rodzinny facet. Moją ulubioną rzeczą w życiu, którą jeszcze osiągnąłem, jest to, że chcę mieć dziecko” – powiedział we wtorek w zajawce programu Peacock „Hart to Heart”.

„To jest jak moje marzenie”, dodał 28-letni chłopak Kim Kardashian.

Kiedy Davidson zaczął uzasadniać swoje życzenia nazywając je „super corny”, Hart wskoczył mówiąc „it’s not super corny it’s the best God damn thing you can do in life.”

Z zapewnieniem, Davidson kontynuował, mówiąc, że myśli, że ojcostwo „byłoby po prostu tak zabawne” i używa go jako sposobu na lepsze siebie.

Pete Davidson
Pete Davidson ujawnił w nowym wywiadzie, że marzy o posiadaniu dzieci.
Paw

„Jestem po prostu tak podekscytowany tym rozdziałem, więc jakby to było coś, do czego się teraz przygotowuję. Po prostu staram się być jak najlepszy, rozwijać się i stawać się lepszym, żeby kiedy to się stanie, było łatwiej.”

Obaj komicy mówili również o tym, jak ich doświadczenia z traumą z dzieciństwa w młodym wieku ukształtowały wynik ich życia, często używając komedii jako formy terapii.

Pete Davidson and his father
Davidson mówił również o swoim ojcu, który zmarł, gdy komik miał zaledwie 7 lat.
Peacock

„Mówię to moim przyjaciołom cały czas, jestem jak 'gdyby wszystko było w porządku, gdyby moje dzieciństwo było w porządku, prawdopodobnie byłbym pracownikiem budowlanym na Staten Island,” zażartował Davidson. „Byłbym jak najszczęśliwszy facet w historii, ale ten dziwny s-t, który robi z tobą, sprawił, że pokochałem komedię”.

Davidson stracił swojego ojca strażaka w ataku terrorystycznym z 11 września, kiedy miał zaledwie 7 lat. Otwarcie mówił o tym, że cierpi na depresję i próbował popełnić samobójstwo przez utopienie, gdy miał 9 lat.

Pete Davidson and Kim Kardashian
Davidson spotyka się z Kim Kardashian od października 2021 roku.
Getty Images

Chociaż miłość absolwenta „SNL” do komedii wywodzi się z miejsca bólu, przedstawiła go również dziewczynie Kardashian.

Czytaj również:  Demi Lovato zaręczyła się z muzykiem Jutesem po roku randkowania: Zobacz jej ogromny pierścionek

Para spotyka się od czasu, gdy ona gościła w skeczowym programie komediowym w październiku 2021 roku, a zabawny człowiek spędza więcej czasu z czwórką swoich dzieci, które dzieli z byłym mężem Kanye Westem. Davidson posunął się nawet do tego, że wytatuował sobie na szyi inicjały Kardashian i jej dzieci: North, Saint, Chicago i Psalm.

Kim Kardashian and her kids.
Kardashian dzieli z byłym mężem Kanye Westem czwórkę dzieci.
kimkardashian/Instagram

Chociaż para nie spieszy się z posiadaniem własnego dziecka, ich gorący romans może przyspieszyć ten proces.

Pełny wywiad Davidsona z Hartem ukaże się na Peacock 14 lipca.