2 sierpnia 2022 | 7:36pm

Phaedra Parks porzuciła brzoskwinię lata temu – a teraz jest gotowa zbierać sztabki złota.

Wychowanka „Real Housewives of Atlanta” mówi Page Six, że dołączenie do „The Real Housewives of Dubai” może zwiększyć oglądalność najnowszej iteracji flagowej franczyzy Bravo.

„To, co przynosi ratingi, przynosi ratingi, kochanie. Wystarczy spojrzeć na liczby”, mówi gwiazda rzeczywistości, odpowiadając na ostatnie cienie rzucone przez członków obsady „RHODubai” Chanel Ayan i Lesa Milan.

Duet wyraził się w wywiadzie dla „Entertainment Tonight”, że ich show było „dobre” bez Parks, pozostawiając autorkę „Secrets of the Southern Belle” zdezorientowaną.

„Lubię Lesa i kocham Chanel Ayan. Nie słyszałam tego, ale OK, to jest w porządku,” mówi nam. „Nie sądzę, żebyśmy mieli jakiś problem”

Phaedra Parks chats with Page Six
Phaedra Parks jest gotowa wstrząsnąć sprawami w „The Real Housewives of Dubai”
Page Six

Parks pojawiła się we wczesnym odcinku „Dubaju”, podczas którego dogoniła swoją dobrą przyjaciółkę Caroline Brooks, a później dołączyła do większej liczby kobiet na nartach pod dachem. Jej cameo pozostawiło fanów – z których wielu było zachwyconych jej udziałem w Peacock’s „The Real Housewives Ultimate Girls Trip: Ex-Wives Club” – chcących więcej.

Adwokat, która ma interesy w Mieście Złota, mówi Page Six, że czuła się związana z większością grupy podczas kręcenia filmu za granicą.

The
Parks jest najbliżej z Caroline Brooks (druga od lewej) wśród obsady „RHODubai”.
NBCU Photo Bank via Getty Images

„Wszystkie panie w programie, mają chłopców,” mówi, uznając Ayan, Milan, Brooks, Caroline Stanbury, Sara Al Madani i Nina Ali. „Więc to jest coś, co nas łączy, wszystkie mamy synów. Więc wykuwaliśmy prawdziwą przyjaźń.”

Ale, zgodnie z Bravo Instagram fan account @queensofbravo, Ayan twierdził, że nie zna Parks na żadnym takim poziomie w od czasu usuniętego wtorkowego tweeta.

Lesa Milan and Chanel Ayan pose for an Instagram photo
Parks czuła, że połączyła się z koleżankami Chanel Ayan i Lesa Milan niezależnie od podejrzanych uwag duetu na temat jej potencjalnego skoku z „RHOA” do „RHODubai”
chanelayan/Instagram

„Do spragnionej Ex-housewife- shut the f-k up. Spotkałaś mnie tylko raz na 5 min. Nie róbmy z tego sytuacji @Kandi z kłamstwami” – napisała modelka, odnosząc się do upadku przyjaźni Parks z Kandi Burruss, który zbiegł się z jej wyjściem z „Atlanty” w 2017 roku

Czytaj również:  Barbara Walters wynajęła kiedyś Zielonego Bereta, by wytropił jej ciężko imprezującą, zbiegłą córkę

Niezależnie od wszelkich witrioli, Parks mówi, że nie może się doczekać „transkontynentalnego” stylu życia, ponieważ pro nieruchomości Brooks pomaga jej w poszukiwaniu idealnego domu na Bliskim Wschodzie. Samotna mama dwójki dzieci – która dzieli Ayden, 12, i Dylan, 9, z byłym mężem Apollo Nida – planuje zabrać swoje dzieci na przejażdżkę.

Phaedra Parks poses at an event for
Parks, która pojawiła się w programie „The Real Housewives Ultimate Girls Trip: Ex-Wives Club”, szuka obecnie domu w Dubaju.
Peacock/NBCU Photo Bank via Gett

„Widziałem kilka domów, ale chcę faktycznie tam pojechać. Caroline Brooks jest niesamowita. Ona zna nieruchomości bardzo dobrze. Ona została robi to na zawsze tam. Chcę iść, abyśmy mogli podjąć decyzję jako rodzina, więc to nie jest tylko ja patrząc z daleka”, wyjaśnia.

Parks spodziewa się czuć „jak w domu” – wśród przyjaciół i wrogów – jeśli kamery „RHODubai” uchwycą jej kolejny rozdział.

Phaedra Parks poses with her sons at
Parks planuje przyjąć „transkontynentalny” styl życia z synami Aydenem, 12, i Dylanem, 9.
Charles Sykes/Bravo via Getty Im

„To, co sprawia, że zespół jest zespołem, to fakt, że każdy odgrywa swoją rolę i każdy jest indywidualnością. Nie ma królowej pszczół, jest kilka snooze-festów” – podkreśla. „Ale kiedy jesteś autentycznym sobą i dobrze się bawisz, wszystko się ułoży i będziesz miał wspaniałą franczyzę”

Dodaje Parks, „Myślę, że ta franczyza zdecydowanie ma potencjał, aby być wspaniała. Dubaj to takie piękne miejsce … Więc po prostu czuję, że to dom dla mnie, kochanie.”

Jeśli Parks zostanie ostatecznie obsadzona w „Dubaju”, stanie się drugą „Gospodynią” w historii franczyzy, która zmieni miasto po tym jak była gwiazda „Beverly Hills” Taylor Armstrong została ogłoszona jako „przyjaciółka” w następnym sezonie „Orange County”

„The Real Housewives of Dubai” jest emitowany w środy o 21:00 ET na Bravo.