środa, 22 maja, 2024

Ostatnie posty

Pierwszy „Black Panther: Wakanda Forever”

Marvel zabrał tłum na Comic-Con z powrotem do Wakandy w sobotę, dla emocjonalnego spojrzenia na nadchodzący sequel Czarnej Pantery, pierwszy raz publiczność dostała spojrzenie na oczekiwany film.

Czarna Pantera: Wakanda Forever to filmowiec Ryan Coogler kontynuuje swój film z 2018 roku, który stał się kamieniem milowym kultury i zdobył nominację do najlepszego obrazu na Oscarach. Napisał sequel dla Panther gwiazdy Chadwick Boseman, ale aktor zmarł w 2020 roku po prywatnej walce z rakiem okrężnicy. Filmowiec zabrał się więc do pracy nad tym, jak ruszyć do przodu, jednocześnie honorując spuściznę Bosemana.

Na Comic-Con w sobotę, Coogler odzwierciedlił przyniesienie materiału z pierwszej Pantery na konwencję w 2017 roku i siedzenie obok Bosemana, który jeszcze nie widział materiału. Aktor był podekscytowany i chwycił lewą ręką ramię filmowca.

„Miał te ogromne dłonie. To był jeden z powodów, dla których tak dobrze wypełniał kostium.
Był naprawdę, naprawdę silny” – powiedział Coogler. „W miarę trwania klipu stawał się podekscytowany. I przez cały czas po prostu ściskał mnie za ramię.”

Kiedy było już po wszystkim, Boseman powiedział Cooglerowi, że materiał jest niesamowity i pogratulował mu.

„Nie mogłem wyrównać swojego ramienia. I czułem jego rękę przez resztę tego dnia, przez następne kilka godzin. I stojąc z wami wszystkimi … Obiecuję wam, że czuję jego rękę na mnie w tej chwili” – kontynuował Coogler. „Chad nie jest już z nami fizycznie, ale jego pasja, jego geniusz, jego duma, jego kultura i wpływ, jaki wywarł na tę branżę, będą odczuwalne na zawsze.”

Gwiazdami Wakanda Forever są między innymi Lupita Nyong’o Letitia Wright i Winston Duke, a także nowicjusz Marvela Tenoch Huerta jako Namor. Wprowadzi również Riri Williams, nastoletniego geniusza, który staje się bohaterem Ironheart. W postać wciela się Domnique Thorne, która będzie również zasilać swój własny serial Disney+.

Czytaj również:  recenzja 'Fair Play': Phoebe Dynevor i Alden Ehrenreich mieszają sprawy osobiste i zawodowe w pewnym thrillerze erotycznym

Zwiastun Black Panther 2 był jednym z wielu ujawnień w tym roku na Comic-Conie. Szef Marvela Kevin Feige ujawnił również, że dwa nowe Avengers filmy zadebiutują w 2025 roku w odstępie zaledwie kilku miesięcy, a nowa saga fabularna Marvela znana jest jako The Multiverse Saga.

Wakanda Forever ma trafić do kin 11 listopada 2022 roku.

Latest Posts

Nie przegap