16 czerwca 2022 | 14:55

Wielopokoleniowy moment.

Priyanka Chopra zamieściła w czwartek rzadkie zdjęcie z córką swoją i Nicka Jonasa, Malti, podczas świętowania urodzin mamy.

„Happiest birthday Mama,” alum „Quantico”, 39, podpisał Instagram snap z jej matką, Madhu, i 4-miesięczną córką. „Obyś zawsze uśmiechała się tym swoim zaraźliwym uśmiechem.

„Tak bardzo inspirujesz mnie swoją radością życia i doświadczeniami każdego dnia!”, kontynuowała aktorka. „Twoja solowa trasa po Europie była najlepszym świętem urodzinowym, jakie widziałem od jakiegoś czasu. Kocham cię do księżyca i z powrotem Nani.”

Dumna babcia trzymała Malti na rodzinnym zdjęciu, gdy Chopra wpatrywała się w dół w małą. Widać było tylko tył głowy Malti.

Gwiazda „White Tiger” i Jonas, 29, podobnie zakryli twarz swojej córki, gdy ta zadebiutowała na Instagramie w zeszłym miesiącu.

Nick Jonas, Priyanka Chopra and Malti
Malti spędziła 100 dni na NICU, zanim w maju wróciła do domu.
priyankachopra/Instagram

„Po 100 plus dniach na NICU, nasza mała dziewczynka jest wreszcie w domu”, aktorka podpisała słodkie ujęcie, które ukryło rysy niemowlęcia za pomocą emoji serca.

„Nasz kolejny rozdział zaczyna się teraz, a nasze dziecko jest naprawdę złym człowiekiem” – kontynuowała. „Niech to będzie MM! Mamusia i tatuś cię kochają.”

nick jonas and priyanka chopra
Aktorka poślubiła Jonasa w grudniu 2018 roku.
WireImage

Jonas i Chopra po cichu powitali swoją córkę w styczniu z pomocą surogatki, zaskakując swoich fanów ujawnieniem w mediach społecznościowych.

„Jesteśmy przeszczęśliwi, aby potwierdzić, że powitaliśmy dziecko za pośrednictwem surogatki”, napisał duet we wspólnym oświadczeniu. „Z szacunkiem prosimy o prywatność w tym szczególnym czasie, gdy skupiamy się na naszej rodzinie”.

Priyanka Chopra
Para powiła Malti przez surogatkę w styczniu.
Getty Images dla Bulgari

Jonas mówił o Malti – która spędziła ponad trzy miesiące na oddziale intensywnej terapii noworodków – po raz pierwszy podczas majowego wystąpienia w programie „Today”, nazywając ją „prezentem.”

„Życie jest piękne. Ona jest darem,” crooner „Jealous” gushed. „Jesteśmy po prostu tak błogosławieni.”

Czytaj również:  Książę Harry przebiera się za Spider-Mana dla dzieci z wojska, które straciły rodziców

Jonas i Chopra związali węzeł w grudniu 2018 roku po pięciomiesięcznym zaręczynach.