31 marca 2023 r. |16:50

Mówiąc o dramatycznym wejściu.

Priyanka Chopra i mąż Nick Jonas wzięli udział w inauguracji Centrum Kultury Nita Mukesh Ambani podczas ich wizyty w Bombaju, w Indiach, w piątek, z aktorką kradnącą show w błyszczącej sukni przezroczystej Elie Saab.

Obramowując górną połowę jej ciała trzepoczącymi płatkami kwiatów, dramatyczny projekt w kolorze nude zawierał mocno olśniewające gorsety i całkowicie prześwitującą spódnicę, która zakrywała podłogę.

Jonas, 30, pozwolił swojej żonie błyszczeć, nosząc całkowicie czarny strój, w tym kurtkę na koronkowej koszulce.

Chociaż wydaje się, że para małżeńska zostawiła córkę Malti w domu na noc, 1-latka zadebiutowała na arenie międzynarodowej wcześniej w dniu w uroczej szarej sukience w paski, oznaczając tylko jej drugi publiczny występ od czasu przybycia przez surogatkę w styczniu 2022 roku.

Nick Jonas and Priyanka Chopra
Mąż Nick Jonas dołączył do niej na czerwonym dywanie, ubrany cały na czarno.
AFP via Getty Images
Priyanka Chopra
Strój Chopry obejmował pelerynę i gorsetowe body.
AFP via Getty Images

Pierwszy raz zrobiła to na początku tego roku, kiedy tata Nick i wujkowie Kevin i Joe Jonas zarobili swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame.

Od tego czasu Malti zyskała mnóstwo blasku w mediach społecznościowych, z jej mamą dzielącą się słodkimi snapami dziecka i jej tatą pokazującym ich pasujące trampki.

Nie wiadomo jeszcze kiedy mała Malti zadebiutuje na czerwonym dywanie, ale sądząc po jej stylowych rodzicach, na pewno będzie miała na sobie coś przyciągającego uwagę.

Nick Jonas, Priyanka Chopra and Malti Marie
Chopra i Jonas przybyli dziś do Indii ze swoją roczną córką, Malti.
MEGA
Nick Jonas and Priyanka Chopra
Para zostawiła Malti w domu na nocne wyjście.
AFP via Getty Images

Dla więcej Page Six Style, które kochasz …

  • Kupuj nasze ekskluzywne towary
  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Style Edit”
  • Oglądaj naszą inspirowaną gwiazdami serię Style Trial

Nie jest też jasne, czy stylista Law Roach – który niedawno ogłosił swoją emeryturę z ubierania gwiazd – był odpowiedzialny za piątkowy wygląd Chopry, choć oboje mieli ciężkie chwile w swoim związku; wcześniej w tym miesiącu, aktorka „Quantico” wypowiedziała się o uczuciu „zranienia”, gdy powiedziano jej, że jest „nie w rozmiarze próbki”, z wieloma zakładając, że Roach był częścią wymiany.

Czytaj również:  Ellen Pompeo pozuje z rzadko widywaną córką Stellą, lat 14, przed "najlepszą nocą" na Emmys 2024

Chociaż Chopra nie wymieniła bezpośrednio stylisty w wywiadzie, Roach wspomniał o tym momencie w niedawnym wywiadzie z Cut, nazywając cytaty „raniącymi” i twierdząc, że Chopra „gatekeepers” spunkował jego słowa i wyrwał je z kontekstu.

Niezależnie od tego, czy para ma złą krew, Chopra zdecydowanie wprowadza dramat na czerwony dywan w tych dniach.