wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

producent „Ellen” Andy Lassner przypisuje zmarłemu komikowi Richardowi Lewisowi uratowanie mu życia

Producent „Ellen DeGeneres Show” Andy Lassner – który w przeszłości zmagał się z uzależnieniem – twierdzi, że zmarły komik Richard Lewis uratował mu życie.

Lassner opublikował wzruszający hołd dla gwiazdy „Curb Your Enthusiasm” po tym, jak w środę pojawiła się wiadomość o jego śmierci.

„Był jednym z wielu aniołów w moim życiu, który mnie uratował” – napisał Lassner o Lewisie, który zmarł na atak serca w wieku 76 lat.

Producent telewizyjny po raz pierwszy spotkał Lewisa podczas programu 12 kroków. andylassner/Instagram
Lassner napisał we wzruszającym hołdzie dla zmarłego komika, że nie przestawał dzwonić, aby upewnić się, że wszystko z nim w porządku. WireImage

Lassner napisał, że w ciągu roku od przeprowadzki do Los Angeles w 1998 roku, uzależnienie „ponownie spustoszyło” jego życie.

„Byłem w rozsypce”, napisał, dodając, że ledwo pamięta, by zabrano go wtedy na spotkanie 12 kroków.

Jednym niewyraźnym wspomnieniem, które jednak miał, był Lewis ścigający go na parkingu, gdzie nalegał na podanie Lassnerowi swojego numeru telefonu, instruując go: „Zadzwoń do mnie jutro, żeby powiedzieć mi, że wszystko w porządku.”

„Rozmawialiśmy. Dałem mu swój numer i powiedziałem, że sprawdzę ponownie”, kontynuował, dodając, że „problem polegał na tym, że dałem Richardowi mój numer, a on nie przestawał do mnie dzwonić.”

Ostatecznie, gdy Lassner był w najgorszym punkcie, Lewis zabrał go na odwyk. FilmMagic

Lassner próbował nakłonić komika do zaprzestania nieustannych telefonów, ale „on nie przestawał. Każdego dnia. 'Hej, tu Richard. Zadzwoń do mnie Nie oddzwaniałam do niego. Był tak irytująco uparty.”

Pewnego dnia zwycięzca Daytime Emmy sięgnął dna. Zaszył się w pokoju hotelowym na Sunset Boulevard. Komik zadzwonił po raz kolejny, a Lassner odebrał.

Następną rzeczą, którą pamiętał, było „pukanie do drzwi i Richard”, który zabrał zmartwionego Lassnera do swojego domu, a następnie zorganizował mu powrót na odwyk.

Zakończył swój hołd, pisząc, że chciałby, aby para pozostała w kontakcie. The Ellen Show

„Tym razem pozostałem czysty i byliśmy w kontakcie przez lata” – napisał. „A potem mniej. A potem wcale. A teraz odszedł. Był najbardziej męskim z męskich.”

Czytaj również:  Blac Chyna "uśmiechnęła się", gdy połączyła siły z bokserem, który "pokonał Kim Kardashian

For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Podsumował: „Dziś żałuję, że nie pozostałem w kontakcie. Życie jest ulotne. Pozostań w kontakcie. ❤️❤️.”

Lassner powiedział Page Six, że Lewis był nieustępliwy i „z pewnością był jedną z wielu osób, które nie dałyby mi spokoju.”

Jamie Lee Curtis również przypisuje Lewisowi pomoc w wytrzeźwieniu. AFP via Getty Images

„Miałem wielu pomocników”, dodał. „Byłem cholernym bałaganiarzem.”

Lassner nie był jedynym celebrytą, który przypisał zmarłemu komikowi dar trzeźwości.

Jamie Lee Curtis, 65 lat, zagrała u boku Lewisa w sitcomie „Wszystko oprócz miłości”, który był emitowany w latach 1989-1992.

Curtis i Lewis zagrali razem w sitcomie „Wszystko oprócz miłości” z lat 90-tych ©20thCentFox/Courtesy Everett Collection

Zdobywca Oscara, który mówił o długim uzależnieniu od opiatów, napisał na Instagramie, że Lewis „jest powodem, dla którego jestem trzeźwy.”

„Pomógł mi. Jestem mu dozgonnie wdzięczna za ten akt łaski” – dodała.

Lewis wytrzeźwiał z narkotyków i alkoholu w 1994 roku.

Lewis zmarł w tym tygodniu w wieku 76 lat na atak serca. HBO/Sky Comedy/Kobal/Shutterstock

W 2021 roku świętował 27 lat trzeźwości.

„3 sierpnia 1994 roku myślałem, że jestem bliski śmierci z powodu alkoholizmu” – napisał na Twitterze. „Wczesnym rankiem następnego dnia zostałem przewieziony na ostry dyżur i zmieniłem swoje życie o jeden dzień, a czasem minutę na raz.”

„Jeśli walczysz, możesz uzyskać pomoc” – dodał gwiazdor „Robin Hood: Faceci w rajtuzach”. „Ja to zrobiłem. 8/4/21 27 lat trzeźwości.”

Latest Posts

Nie przegap