3 marca 2023 r. |18:44

Nie ma odpoczynku dla bajecznych.

Dzień po swoim pokazie na nowojorskim tygodniu mody, projektant Dennis Basso poleciał do czarownego Gstaad w Szwajcarii, gdzie został zauważony podczas nocnych przymiarek dla klienta.

Szpieg donosi, że widział jak Basso – który ubierał Kris Jenner, Marthę Stewart i Helen Mirren – o północy w hotelu Palace dopasował do londyńskiej socjety długi na 200 000 dolarów rosyjski płaszcz z soboli.

„Rzeczy zaczynają się o 14:00 w Gstaad i trwają do 2:00 w nocy”, powiedziało nasze źródło, gdy zapytaliśmy o późną godzinę.

Słyszeliśmy, że drogie futro było tym samym, które otwierało ostatni pokaz Basso na New York Fashion Week w 583 Park.

„Widziała go w internecie”, mówi nasz informator o kobiecie z towarzystwa.

Dennis Basso
Słyszeliśmy, że socjeta widziała zdjęcia płaszcza z New York Fashion Week.
Getty Images dla NYFW: The Shows

Powiedziano nam, że rozmową w mieście był brak śniegu, ale źródło z Gstaad zażartowało, „To oznacza, że wszyscy musieli zrobić zakupy”

Basso był również w mieście, aby świętować swoje 68 urodziny, tradycja, która, jak słyszymy, sięga 21 lat w szwajcarskim mieście narciarskim.

Źródło mówi nam, że Basso, jego mąż Michael i grupa eleganckich Europejczyków zostali zauważeni podczas świętowania w hotelowej restauracji Le Grill.

„Wszystkie 150 osób w jadalni, które nie były wszystkimi gośćmi na jego przyjęciu, wybuchło w 'Happy Birthday’ ze skrzypkiem”, mówi szpieg.

Dennis Basso, Martha Stewart
Basso, który jest znany z ubierania klientów celebrytów, takich jak Martha Stewart, również obchodził urodziny.
Getty Images for NYFW: The Shows

Słyszeliśmy, że Basso był dalej wznoszony przez bliskich przyjaciół w ich domkach.

Projektant świętuje również 40 lat w modzie. Jego ostatni nowojorski pokaz, w którym po wybiegu przechadzała się ikona modelingu Beverly Johnson, zawierał montaż wideo znanych klientów, w tym zmarłej Barbary Walters i Ivany Trump.

Czytaj również:  Zaproszenia na oscarową imprezę Vanity Fair zostały rozesłane z okazji 30-lecia najsłynniejszej imprezy w Hollywood