piątek, 24 maja, 2024

Ostatnie posty

Prowadząca podcast N.Y. Timesa Lulu Garcia-Navarro podpisuje kontrakt z CAA

Lulu Garcia-Navarro, poprzednio prowadząca NPR’s Weekend Edition , a obecnie gospodarz podcastu w The New York Times , podpisała kontrakt z CAA.

Dziennikarka i talent antenowy spędziła 17 lat w NPR, gdzie była pierwszą Latynoską prowadzącą flagowy program dla publicznego nadawcy. Oprócz Weekend Edition, Garcia-Navarro była również współprowadzącą NPR’s Up First i służyła jako zagraniczny korespondent w Brazylii, Izraelu, Meksyku i Iraku. Oprócz dwóch nagród Peabody, Garcia-Navarro otrzymała Lowell Thomas Award od Overseas Press Club, Edward R. Murrow Award od Corporation for Public Broadcasting oraz Gracie Award za wybitne osiągnięcia indywidualne od Alliance for Women and the Media.

Pod koniec ubiegłego roku Garcia-Navarro opuściła NPR, by dołączyć do Timesa jako prowadząca podcast. Obecnie jest gospodarzem First Person, serii audio z działu opinii Times’a, która zawiera intymne rozmowy z ludźmi przeżywającymi niektóre z głównych historii dnia. Seria zadebiutowała na początku tego miesiąca, 9 czerwca.

Garcia-Navarro jest nadal reprezentowana przez adwokata Cody’ego Browna z kancelarii Ritholz Levy Fields LLP.

Czytaj również:  BoulderLight, wytwórnia stojąca za horrorem "Barbarian", podpisuje umowę na realizację pierwszego planu z New Line (Exclusive)

Latest Posts

Nie przegap