wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Raper Sean Kingston aresztowany w Kalifornii za oszustwo po nalocie SWAT na jego dom na Florydzie

Raper Sean Kingston został w czwartek aresztowany w Kalifornii pod zarzutem oszustwa, kilka godzin po tym, jak oddział SWAT dokonał nalotu na jego wynajęty dom na południowej Florydzie.

Biuro szeryfa hrabstwa Broward poinformowało, że Kingston, którego prawdziwe nazwisko brzmi Kisean Anderson, został zatrzymany na podstawie nakazu aresztowania na Florydzie w związku z licznymi zarzutami oszustwa i kradzieży w pobliżu Fort Irwin w Kalifornii.

Wcześniej w czwartek władze poinformowały, że aresztowały 61-letnią matkę rapera, Janice Turner, po nalocie na jego rezydencję w Southwest Ranches na Florydzie. Według biura szeryfa została ona aresztowana pod zarzutem licznych oszustw i kradzieży.

Dochodzenie jest aktywne i w toku.

Dziennikarze przed jego domem powiedzieli, że widzieli, jak władze umieszczają przedmioty w furgonetce, według Associated Press. Rezydencja była również otoczona drogimi samochodami sportowymi.

Kingston napisał wcześniej na swoim Instagramie: „Ludzie kochają negatywną energię! Mam się dobrze, podobnie jak moja matka! … Moi prawnicy zajmują się wszystkim w tej chwili”

The Hollywood Reporter skontaktował się z przedstawicielami rapera w celu uzyskania komentarza.

Robert Rosenblatt, adwokat reprezentujący Kingstona i jego matkę, powiedział AP: „Jesteśmy świadomi niektórych zarzutów” wysuwanych przeciwko nim obojgu.

„Z niecierpliwością czekamy na rozpatrzenie tych spraw w sądzie i jesteśmy przekonani o pomyślnym rozwiązaniu dla Shawna i jego matki” – napisał Rosenblatt w e-mailu.

AP poinformował, że adwokat, który był świadkiem aresztowania Turnera, powiedział, że było to częściowo związane z pozwem, który złożył przeciwko Kingstonowi w lutym, oskarżając go o oszukanie firmy z Florydy, która zainstalowała 232-calowy telewizor w jego domu.

Kingston jest najbardziej znany ze swojego singla „Beautiful Girls” z 2007 roku, który przez cztery tygodnie zajmował pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100. Zdobył również dwa inne hity Top 10 z „Take You There” i „Fire Burning”, a także współpracował z Justinem Bieberem przy „Eenie Meenie” z 2011 roku Od ponad dekady raper nie miał żadnego dużego wydawnictwa.

Czytaj również:  You Never Saw My ..

Latest Posts

Nie przegap